Astrologinis klubas su astrologe Virginija

Klubas skirtas astrologijos mylėtojams ir tiems, kurie nori sužinoti astrologinių įrankių pagalba daugiau apie save, kas aš esu, kokia mano savirealizacija, kokia mano gyvenimo prasmė, kur link mane veda mano Siela.

Klubo tikslas - padėti žmogui suprasti savo energetiką, pažinti save, pamatyti kame esu stiprus, kame esu silpnas, kodėl man nesiseka kažkas, kodėl sekasi, ir kaip tuos negerus dalykus pašalinti. 

Taip pat klubas skirtas vienyti žmones, kurie nori sąmoningėti, augti ir evoliucionuoti.

Klubo veikla skatina žmonių augimą, tobulėjimą, savo paskirties radimą, mokymąsi pagal dangaus ženklus susitvarkyti su savo gyvenimu, emocijomis, lavėjimą, astrologinį raštingumą, savo gerųjų, stipriųjų savybių radimą ir puoselėjimą.

Klubo veikla skirta padėti žmogui, kuris yra pasimetęs, kuriam nesiseka, neranda išeičių ir yra užstrigęs. Kai sunku priimti sprendimus, kai sunku rasti savo kelią. Palaikymas, saugumas ir vienybė - pagrindinė astrologinio klubo užduotis. Buvimas bendraminčių bendruomenėje.

Klube du kartus per mėnesį vesiu Mastermaind metodu pagrįstus vakarus, grupės užsiėmimus, kurių metu klubo nariai galės kurti bendrystę, padėti vienas kitam, dalintis įžvalgomis, idėjomis, palaikyti vienas kitą, spręsti vienas kito užklausas, padėti susitvarkyti su baimėmis, stresu, generuoti įdėjas ir pan. Vakarai vyks daugiausia 10 žmonių grupelėje, saugioje ir palaikančioje aplinkoje. Išspręsime Jūsų problemas visi kartu! Kviesiu ekspertus pagal norimą temą.

Klubo veikloje atliksime įvairias praktikas, meditacijas, pratimus, testus. Bus tikrai įdomu ir naudinga.

Kiekvieną dieną skelbiamos dienos prognozės, skelbiamos kompensacinės priemonės neigiamiems planetų ir jų aspektų poveikiams mažinti.

Taip pat, klubo nariai galės įsigyti paslaugas su 15 % nuolaida, o mokymus, vebinarus, paskaitas ir pan. su 20  % nuolaida.

Klubo narystė mokama. Mėnesinis mokestis 10 eurų. Mokant už metus kaina 80 eurų.

Klubo veikla vyksta čia: 

https://www.facebook.com/groups/505012877926787

Norėdami prisijungti prie klubo veiklos, rašykite man asmeniškai arba registruokitės per čia, žinutėje nurodydami savo facebook profilio nuorodą.