Avinas 

Rugpjūtis

Avinai, gimę nuo kovo 21 iki kovo 31 dienos. Rugpjūčio pirmoje pusėje  Avinai bandraus su daug žmonių, bus daug bendravimo, informacijos ir įgyjimo naujų žinių. Bet jums reikia bendrauti ne tik kad gauti informaciją, bet ir dalytis žiniomis su kitais. Antroje mėnesio pusėje didelė tikimybė sulaukti neigiamų emocijų iš kitų, gali atsirasti staigios papildomos išlaidos. Reikia grįžti prie drausmės, planų, projektų, laikytis dienos režimo ir suplanuotų datų.

Avinai, gimę nuo balandžio 1 iki balandžio 19 d. Sulauksite pagalbos iš kitų, galbūt net nepažįstamų žmonių. Pasirodys pirmieji ženklai, kad įtampa, kuri buvo anksčiau, grįžta. Būsimų sunkumų pojūtis bus sunkesnis nei patys sunkumai, bet nenusiminkite. Avinai turėtų patikrinti einamuosius reikalus, kuriuos šiuo metu atlieka ir sutrumpinti jų užbaigimo laiką.

Liepa

Avinai, gimę nuo kovo 21 iki kovo 31 dienos. Pirmoje mėnesio pusėje romantiškos nuotaikos virs pasimatymais ar tolimesnių santykių plėtojimu. Atėjo laikas pasirūpinti savo išvaizda tiek vyrams, tiek moterims. Avinai gali save palepinti, jei jau senokai buvote kirpykloje arba pirkote sau kvepalų.

Avinai, gimę nuo balandžio 1 d. Iki balandžio 19 d. Rekomenduojama būti aktyviam, paskirti susitikimus, susitarti dėl bendrų veiksmų, net jei patogiau veikti atskirai. Šiuo laikotarpiu gerai suprasti, kad daugiau galima pasiekti bendradarbiaujant ar komandoje (aiškiai paskirstant atsakomybę). Tai tinkamas laikas perduoti dalį darbų kolegoms ar kitiems asmenims (net giminaičiams). Naujos pažintys, papildomos pajamos priklausys tik nuo Avino veiklos. Pasyvus elgesys ir tingumas sumažins pasimatymo ir uždarbio tikimybę iki nulio. 

Balandis

Avinai, gimę nuo kovo 21 iki kovo 31 dienos. Galite šiek tiek atsipalaiduoti - pasaulis nereikalaus iš Avino aktyvumo ir jokių super laimėjimų. Drausmę ir susikaupimą, kuriame Avinas buvo pirmaisiais 2021 metų mėnesiais, pakeis galimybė atsipalaiduoti ir pabūti ankstesnių pasiekimų šešėlyje.

Avinai, gimę nuo balandžio 1 d. Iki balandžio 19 d. Aplinkybės padės Avinams pasireikšti, tapti šiek tiek populiaresniais. Bus  galimybės gauti premijas ar papildomą uždarbį (geriau neatidėlioti sprendimo priėmimo - pasiūlymas nebus ilgalaikis). Jei profesiniame grafike atsiras laisvo laiko, jis turėtų būti išnaudotas maksimaliai. Bet reikėtų stengtis nepervargti, savijautos pablogėjimas pirmiausia bus susijęs su pervargimu. Reikia rūpinkis savimi, o ne stengtis viską daryti iš karto.

Kovas

Avinai, gimę nuo kovo 21 iki kovo 31 dienos. Avinas savo tvarkaraštį turėtų įtraukti privalomą sportinę veiklą 2-3 kartus per savaitę. Galite pradėti nuo elementarios gimnastikos ar paprastų pratimų, be pervargimo. Jei gausite darbo pasiūlymus, atidžiai išnagrinėkite sąlygas, įsitikinkite, kad bus laikomąsis susitarimų.

Avinai, gimę nuo balandžio 1 d. Iki balandžio 19 d. Galite lengviau atsikvėpti - pastarąjį pusmetį persekiojanti įtampa atslūgs ir turėsite šiek tiek atokvėpio. Turėsite saviraiškos galimybes darbe, bus pripažinti jūsų nuopelnai, pagyrų ar teigiamų atsiliepimų gavimas iš kitų.

Vasaris

Avinai, gimę nuo kovo 21 iki kovo 31 dienos. Avinai turi visas galimybes sustiprinti savo pozicijas darbe, ar tai būtų jūsų darbas, ar jūsų verslas. Naujos pažintys gali būti dalykinės ir romantinės. Avinai turi dirbti su savimi stiprinant savo drausmę, kuri po kurio laiko tai pradės dirbti jiems.

Avinai, gimę nuo balandžio 1 iki balandžio 19 dienos. Reikėtų įvertinti tai, kad retrogradinis Merkurijus paveiks juos, tačiau jokių destruktyvių pasekmių nebus. Gaunant informaciją gali būti ji kažkiek iškreipta, bet tai ne dėl Avino kaltės, o dėl kitų žmonių. Šiuo atžvilgiu turite būti atsargesni. Rimto pavojaus nėra.

Stresinis sausio mėnesio laikotarpis vis dar tęsis. Svarbu gerai rūpintis savo sveikata ir pakankamai išsimiegoti bei pailsėti. Sunkias užduotis reikia suskirstyti į mažas užduotis ir jas spręsti palaipsniui. Rekomendacija jau dabar  Avinams planuoti atostogas, suprasti, į kur ir kuriam laikui suplanuoti atostogas (tai gali būti bet kurioje vietoje, nebūtinai užsienyje). Padidės ryšių skaičius, kuris gali būti susiję su galimomis naujomis pareigomis. 

Sausis 

Avinai, gimę nuo kovo 21 iki kovo 31 dienos turėsite daug idėjų, kurias galėsite realizuoti, jei jas susiteminsite ir paversite planu. Galima socialinė plėtra.Jei būsite drausmingi ir turėsite nusistovėjusį dienos režimą - galite pasiekti neregėtas aukštumas.

Avinai, gimę nuo balandžio 1 iki balandžio 20 dienos peržvelkite praėjusius tris mėnesius, tendencija sausio mėnesio liks ta pati. Skirkite laiką geram miegui, problemas įveiksite daug lengviau kai būsite gerai pailsėję.