Liūtas

Rugpjūtis

Liūtai, gimę nuo liepos 23 iki rugpjūčio 7 d. Pirmasis metų pusmetis buvo skirtas kantrybei ir darbui. Jei Liūtai ištikimai vykdė savo pareigas, neperkeldami kitiems, išsiaiškino savo lūkesčius profesinėje veikloje, padarė išvadas, kad kad jie visą gyvenimą daro tai, ką norėjo - tada rugpjūtis yra laikas apdovanojimams. Tai gali būti papildomos pajamos ar premijos darbe, pažintys su naudingais žmonėmis, paaukštinimas darbe, Liūto nuopelnų pripažinimas ir aukšti įvertinimai už atliktų darbų kokybę. Variantai gali būti skirtingi, tačiau pagyras rugpjūčio mėnesį Liūtai tai tikrai gaus.

Liūtai, gimę rugpjūčio 8-22 d. Liūtams, kurie atideda keliones ar mokymąsi vėlesniam laikui, laikas pradėti kaip tik dabar visa tai daryti. Dabar yra svarbus laikotarpis, kai reikia tobulinti savo kompetenciją, sužinoti naujos informacijos, plėsti žinias ir pasiekti savo galimybių aukščiausią lygį. Prireikus visa tai pravers šiek tiek vėliau, kai reikės įrodyti profesionalumą ir būti konkurencingiems darbo rinkoje. Noras didinti apimtis visame kame jau seniai kutena liūtus, o dabar tam bus pakankamai jėgų ir motyvacijos.

Liepa

Liūtai, gimę nuo liepos 23 iki rugpjūčio 7 dienos. Chaotiškos mintys, draskančios sielą, verčiančios mąstyti apie pabėgimą kuo toliau, jau palaipsniui paleidžia liūtą.Atrodytų, kad turėtų ateiti palengvėjimas, bet pasirodo, kad tokiose mintyse buvo galima pasislėpti nuo kasdienių pareigų, o dabar Liūtai lieka akistatoje su kasdienine rutina. Svarbu nepraleisti šiuo laikotarpiu mažą tarpelį, kai tikėtinos romantiškos pažintys. Nereikia galvoti, kad gyvenimas yra beviltiškas ir toks išliks - iš tikrųjų tai tik brandos ir pasitenkinimo savo gyvenimu išbandymas. Liepą žmonės pasirengę padėti Liūtui - kyla klausimas, ar Liūtas pasirengęs būti savarankiškas, sutikti su šia pagalba, ar teks vienatvėje kovoti su aplinkybėmis.

Liūtai, gimę rugpjūčio 8-22 d. Liūtams patariama planuoti savo dalyvavimą bet kokiame projekte, kuris susijęs su renginio organizavimu (nuo draugo vaiko gimtadienio šventimo iki susitikimo su verslo partneriais). Vietoj to, kad kaupti susierzinimus ar negatyvias emocijas, kad padidinti darbingumą ir pagerinti sveikatą rekomenduoju užsiimti sportu ar padidinti krūvius, jei jau sportuojate. Dabar pats laikas tuo pasirūpinti.

Balandis

Liūtai, gimę nuo liepos 23 iki rugpjūčio 7 dienos. Balandis bus įtemptas. Apkalbos už nugaros, netiksli informacija, nesuderinti susitarimai - visa tai didesniu ar mažesniu mastu neigiamai veiks tiek santykius su aplinka, tiek darbo kokybę. Balandžio mėnesį galimos staigios išlaidos, gali pasirodyti noras nusipirkti nereikalingus daiktus, ir tam bus sunku atsispirti. Patarimas paprastas: atidėkite pirkimą iki gegužės - jei anksčiau apsieidavote be šio dalyko, galite ištverti ir dar šiek tiek. Turite elgtis visiškai kitaip planuodami pirkinius, ar tai būtų daiktas, ar bilietų pirkimas, ar mokėjimas už viešbutį, kuriame ketinate atsipalaiduoti atostogų metu. Atėjo laikas investuoti į būtinus ar suplanuotus dalykus ir projektus.

Liūtai, gimę rugpjūčio 8-22 d. Liūtai turi suprasti, ko jiems tiksliai trūksta jų patirtyje ar žiniose, kad galėtų pasiekti  aukštesnį lygį. Kvalifikacijos kėlimo kursai ar ilgesnės studijos užsienio ar prestižinėje mokslo įstaigoje bus pats tas. Jei mokslų pradžia numatyta vėliau, dabar galite pasirinkti  ką norite, užsiregistruokite ten ir atlikite visus būtinus parengiamuosius darbus, kad įstoti. Bet kokiu atveju išlaidos bus balandžio mėnesį. Produktyviausia bus investuoti į save, o ne leisti pinigus perkant nereikalingus daiktus, kuriuos greitai pametate.

Kovas

Liūtai, gimę nuo liepos 23 iki rugpjūčio 7 dienos. Kovas bus monotoniškas tuo, kad teks dirbti ir susitvarkyti su prisiimta atsakomybe. Jie turi analizuoti kodėl jie atlieka tam tikrus veiksmus, kokie yra tikslai, ko nori pasiekti šį mėnesį ir šiais metais. Jei nėra, liūtams bus priskirtos atsakomybės, bet jau kitų žmonių naudai. Liūtams, kurie yra samdomieji darbuotojai, užduotis suprasti ar dar yra perspektyvos augti, ar jau pasiektos lubos. Jei liūtai ir rtoliau dirbs neanalizuodami dabartinės padėties, dirbant tiesiog kaupsis nuovargis, bus klaidų, o tai neigiamai atsilieps jų darbiniams santykiams.

Liūtai, gimę rugpjūčio 8-22 dienosmis. Taip pat svarbu metų tikslai. Jei jų nėra, laikas labai rimtai apie juos pagalvoti. Pagalvokite ir supraskite, kuria linkme norite nukreipti savo pastangas, ko norite pasiekti ir kaip panaudosite pasiektą rezultatą. Galvoti, kad viskas yra gerai, tvarkingai ir, kad nieko nereikia keisti yra klaidinga. Galima stipri kritika iš šono. 

Vasaris

Liūtai, gimę nuo liepos 23 iki rugpjūčio 7 dienos. Retrogradinis Merkurijus paveiks liūtus, gimusius pirmosiomis rugpjūčio dienomis. Tokie žmonės turi atidžiai išklausyti rekomendacijas ir jų laikytis. Gimusiems liepą Merkurijus nėra pavojingas, pakaks bendrų atsargumo priemonių. Vasaris iš liūto pareikalaus susikaupimo ir veiksmų tikslumo. Pasaulis juos išbandys ar gerai sudaryti metų tikslai, trumpalaikiai ir ilgalaikiai planai. Jei Liūtai nesupranta, kur ir dėl ko jie gyvena, tada kaip tik atėjo laikas atsisėsti ir apie tai pagalvoti. Kitokiu atveju liūto chaotiškas judėjimas, kai idėjos ir norai plėšys Liūtus į gabalus ir jie skubės nuo vieno dalyko prie kito, nedarydami kokybiškai nė vieno iš jų, neleis jiems įdėti visų savo pastangų į rezultatą.

Liūtai, gimę rugpjūčio 8-22 d. Retrogradinis Merkurijus palies liūtą, todėl reikia atidžiai išklausyti rekomendacijas ir jų laikytis. Ypatingas dėmesys turi būti skiriamas dokumentams ir rašytinės informacijos perdavimui, nes yra didelė klaidų tikimybė, laiškų siuntimas netinkamam adresatui, perdozavimas vaistų, smulkių daiktų praradimas. Nuotaika bus įtempta, Liūtai bus linkę į neigiamą bet kokios informacijos suvokimą. Padidėjęs konfliktiškumas išprovokuos kivirčus ir santykių aiškinimąsi. Kaltinimus dėl savanaudiškumo Liūtai išgirs iš artimųjų, kurių lojalumu niekada neabejojo ​​- nuo to bus dar daugiau pergyvenimų, o vidinis susierzinimas išliks dar šiek tiek laiko.

Sausis

Liūtai, gimę liepos 23- rugpjūčio 7. Metai prasideda įtemptai, kai vidiniai prieštaravimai tąsys liūtus į visas puses. Tokia būsena tęsis ne vieną mėnesį, todėl jie turėtų sustoti ir išsisaiškinti patiems su savimi. Jei yra galimybė pailsėti pirmojoje sausio pusėje, būtinai tuo pasinaudoti ir pasidaryti ne tik poilsį, bet ir šventę. Liūtams nereikia laukti, kol kas nors suorganizuos jiems šventę. Imti iniciatyvą į savo rankas ir padaryti kaip norisi - tai geriausias sprendimas. Tas periodas, kai reikės viską daryti patiems jau prasideda, todėl pasikliauti kitais neverta. Spausti kitus nepatartina, tai tik didins kalbas, o rezultato nebus.

Liūtai, gimę nuo rugpjūčio 8 iki rugpjūčio 22. Rami metų pradžia leis neskubiai įsisiūbuoti po švenčių ir ramiu asmeniniu tempu įsilieti į darbinį režimą. Kitų žmonių įtampa praeis ramiai pro šalį tiesiog kaip įvykiai, kuriuos stebėsit iš šono. Pasaulis suteiks liūtams laisvo pasirinkimo galimybę dalyvauti šiuose įvykiuose ar ne. Pagal galimybes susitikimus su draugais ir dalykinius susitikimus reiktų susiplanuoti. Jei bus ramus vidus, visi įvykiai praeis su nauda.