Mergelė

Rugpjūtis

Mergelės, gimusios rugpjūčio 23 - rugsėjo 8 dienomis. Rugpjūtis privers jus bendrauti su žmonėmis, rasti bendrą kalbą su jais ir rasti bendrą požiūrį į problemos sprendimą. Visa tai reikalinga tikslams pasiekti, bet Mergelės vienos jų nepajėgs įvaldyti. Įpratusios pasikliauti tik savimi ir būti nepriklausomos, todėl mergelėms nėra taip lengva paklausyti kitų ir nusileisti kitiems žmonėms. Turėsite parodyti savo, kaip derybininko talentą ir atsižvelgti į kitų interesus. Mergelėms kantrybės netrūksta, todėl jos gaus viską. Puikus laikas sportuoti, jei prieš tai Mergelės to nedarė. Rytinė paprasta mankšta leis jaustis energingesnėms ir suteiks jėgų kasdienei rutinai.

Mergelės, gimusios nuo rugsėjo 9 iki rugsėjo 22 d. Rugpjūtis suteiks romantiškų galimybių ar verslo pažinčių. Asmeninės pažinties atveju galite atsipalaiduoti ir svajoti, visiškai mėgautis emocijomis, pasivaikščiojimais, apsilankyti parodose, filmuose, ypač jei ilgai nebuvo kultūrinio poilsio, o darbas užgožė asmeninį gyvenimą. Atsargesnės Mergelės tu turi būti, jei pažintis yra susijusi su verslu. Pirmiausia turite atidžiau pažvelgti į savo partnerį; šiuo laikotarpiu pirmasis įspūdis apie žmones gali būti apgaulingas ir laikui bėgant gali visiškai apsisukti priešingai. Kad taip neatsitiktų ir Mergelės nesijaustų apgautos, turėtumėte šiek tiek palaukti ir nedaryti skubotų išvadų (kaip teigiamų, taip ir neigiamų).

Liepa

Mergelės, gimusios nuo rugpjūčio 23 iki rugsėjo 8 dienos. Noras padaryti ką nors naujo pamažu rims, sumažės ir aktyvumas. Netikėtas skolos grąžinimas arba premija jus nudžiugins. Romantiškos pažintys galimos toms mergelėms, kurios yra joms pasirengusios. Nereikėtų iškart giliai nerti į santykius - geriau įsižiūrėti ir suprasti su kuriuo asmeniu jums pavyks užmegzti kontaktą. Mėnesio antroje pusėje galimos nenumatytos išlaidos, kurios privers išleisti tai, kas buvo gauta. Kaip visada, Mergelėms patariama atidžiai apsvarstyti išlaidų pasirinkimo galimybes ir pasirinkti tas, kurios atneš optimalią naudą, bus adekvačios su išleista pinigų suma.

Mergelės, gimusios nuo rugsėjo 9 iki rugsėjo 22 dienos. Mergelės susidurs su kitų žmonių nesupratimu dėl jūsų santykio su savimi, ir pačios mergelės neskubės suprasti kitų. Net ir paprastais klausimais bus sunku susitarti. Bet nereikia iš to daryti kokias tai ilgalaikes išvadas. Jei Mergelės negalėjo su kuo nors susitarti dėl kažko, turite atidėti pokalbį ir grįžti prie jo arčiau mėnesio pabaigos. Tikimybė, kad pavyks antrą kartą rasti bendrą kalbą bus labai didelė.Mergelės mano, kad gali padaryti viską, kad joms užtenks jėgų net ir labai dideliems ir rimtiems projektams. Tai tiesa, bet plano nebuvimas ir chaotiška veikla, kurios metu norite imtis visko iš karto gali sutrukdyti juos įvykdyti. Jums reikia išskirti prioritetus ir veikti, pradedant svarbiausiais, o mažiau svarbius įterpti.

Balandis

Mergelės, gimusios nuo rugpjūčio 23 iki rugsėjo 8 dienos. Kovo mėnesio įtampa pradės slūgti. Romantiška nuotaika leis susipažinti su naujais žmonėmis. Balandį bus lengviau kurti santykius. Jei kovo mėnesį vis dar ginčijotės su kažkuo iš aplinkos, dabar tinkamas laikas atkurti kontaktus ir užmegzti ryšius. Susitarti su žmonėmis taip pat bus lengviau: Mergelės atrinks neginčijamus argumentus, kuriuos oponentai  išklausys ir į juos bus atsižvelgta. Kai kurie atvejai bus nekontroliuojami dėl to, kad ankstesniais laikotarpiais Mergelės ėmėsi kelių veiklų vienu metu ir jų nepabaigė. Laikas išanalizuoti situaciją, parašyti užduočių atlikimo planą ir jo laikytis.

Mergelės, gimusios nuo rugsėjo 9 iki rugsėjo 22 dienos. Mergelėms įtampa padidės, nerimas dėl užduoties atlikimo taip pat. Visi Mergelės uždaviniai sprendžiami kruopščiai, įsigilinant į smulkmenas - tai neleidžia greitai viską padaryti ir pereiti prie kitų tikslų įgyvendinimo. Padaugės neužbaigtų darbų, o tai padidins nerimą ir dirglumą. Dar keli mėnesiai atgal reikėjo atskirti savo reikalus nuo kitų ir sutelkti dėmesį tik į pirmuosius. Dabar tenka daryti ir savo, ir ištaisyti kitų žalą nuostolingai sau. Patarimas paprastas: reikia parašyti planą apie užduočių įvykdymą ir jo griežtai laikytis. Tai leis jums užbaigti reikalus greičiau, sutrupinant terminus, nes kitaip bus daug chaoso atliekant uždelstas užduotis ir dar prijungiant dabartines. O mergelės labai to nemėgsta, ir bando išvengti, ir tai gali sukelti konfliktines situacijas.

Kovas

Mergelės, gimusios nuo rugpjūčio 23 iki rugsėjo 8 dienos. Kovas bus įtemptas. Mergelėms reiktų atsargiai elgtis su finansais. Bus noras daryti neplanuotus, nereikalingus pirkimus. Didės stresas, nes reiks veikti daugiau vietoj kitų žmonių. Savos problemos liks neišspręstos, o reikalai nebaigti. Mergelėms nebaigti darbai yra pats blogiausias dalykas pasaulyje, todėl jos aukos pinigus. O tai sukels dar daugiau streso ir įtampos.

Mergelės, gimusios nuo rugsėjo 9 iki rugsėjo 22 dienos. Kovasatneš daug emocinių išgyvenimų. Geriausiu atveju mėnuo bus neutralus, blogiausiu nusivylimų mėnuo. Megeles aplankys jausmai, kad kiti jas naudoja savo labui. Mergelės stengsis padėti kitiems iš visos širdies, tačiau vietoj padėkos žodžių gali išgirsti, kad daro per mažai. Galimas nusivylimas savimi ir aplinka. Galimi finansiniai nuostoliai ir kivirčai su artimaisiais.

Vasaris

Mergelės, gimusios nuo rugpjūčio 23 iki rugsėjo 8 dienos. Retrogradinis Merkurijus neturės įtakos Mergelei, bet bendros rekomendacijos yra rekomenduotinos.Idėjų laikotarpis. Naujos idėjos ir pomėgiai padės Mergelėms prisiminti, kad bet kuriame amžiuje įmanoma įsitraukti į tai, kas nepažinta. Bet kurias įdėjas, susijusius su pomėgiais, projektais, verslu, santykiais, turite fiksuoti. Jei idėja yra sudėtinga ir daugiapakopė, Mergelės turėtų pagalvoti, ar gali susitvarkyti vienos, kaip tai darė anksčiau, o gal reikalinga įtraukti partnerius, kad viskas vyktų greičiau. Paprastas idėjas reiktų pradėti realizuoti iškart, kol yra įkvėpimas.

Mergelės, gimusios nuo rugsėjo 9 iki rugsėjo 22 dienos. Retrogradinis Merkurijus neturės įtakos Mergelėms, gimusioms šiuo laikotarpiu, bet bendros rekomendacijos yra rekomenduojamos.Laikotarpis, kai jėgos gali būti pervertintos, tęsiasi. Kartais galbūt atsiras abejonių, ar Mergelės eina teisingu keliu, ko nori gyvenime. Yra pavojus nuplaukti į sapnus ir iliuzijas, neturinčias nieko bendro su realiu gyvenimu. Sunku išlaikyti objektyvumą - fantazijos apie tai, ko norėčiau, taip ir liks fantazijomis. Geriau žengti mažus žingsnelius ir taip pasiekti rezultatą, nei svajoti apie didžiulį mastą ir nerealizuoti nieko.

Sausis

Mergelės, gimusios nuo rugpjūčio 23 iki rugsėjo 8. Sausis - aktyvumo mėnuo mergelėms. Įvykiai skatins norą judėti ir kurti. Mėnuo ypač geras naujoms pradžioms: jei kažką atidėliojote dėl to, kad nebuvo pirmo impulso, antra sausio pusė palaikys ir padės pradėti. Tai tinka pradedant kažką naujo, o ne tęsiant pradėtus projektus. Su pratęsimais mergelėms bus sunkiau, nes norėsis pradėti kažką naujo ar labai seniai pamirštus dalykus. Užsiimti naujais projektais galima ir reikia, tik nereikia pamiršti einamųjų reikalų.

Mergelės, gimusios nuo rugsėjo 9 iki rugsėjo 22. Metai prasideda su galimybe išeiti į naujas aukštumas, gauti pakėlimą pareigose, o idėjas realizuoti. Kartu su šiomis galimybėmis mergelėms susidarys įspūdis, kad joms viskas įmanoma ir jėgų viskam užteks. Yra tikimybė pervertinti savo jėgas. Taip pat šiuo periodu kiti stengsis perkrauti dalį darbų mergelėms, aiškindami tuo, kad mergelės dirba atsakingai ir metodiškai ir sugeba geriau atlikti darbus. Įspėjimas: nepasiduokite įkalbinėjamos ir neprisimkite ant savęs per daug.