Ožiaragis

Rugpjūtis

Ožiaragiai, gimę nuo gruodžio 22 iki sausio 5 d. Ožiaragiai pajus, kad pasaulis pamažu lėtėja, atsiranda galimybė skirti laiko sau. Šis laikotarpis turėtų būti išnaudojamas. Būtina išanalizuoti reikalus ir išskirti greičiausiai reikalingas išspręsti užduotis. Likusiems mėnesiams turite sudaryti planą, į kurį būtų įtraukta net tai, kas vis būdavo atidėta.

Dabar palankus metas iniciatyvoms ir veiksmams, kuriais siekiama susitvarkyti smulkius dalykus. Bet kokią didelę užduotį reikia suskaidyti į mažus tikslus ir atlikti nuosekliai - Ožiaragiams tinka veikti greitai, bet neveiksminga atliekant ilgesnes užduotis. Papildomos išlaidos gali sugadinti nuotaiką, tačiau pats laikas Ožiaragiams sužinoti, kad, išleidę tam tikrą sumą, po kurio laiko jie atstatys biudžetą be didelių nuostolių.

Ožiaragiai, gimę sausio 6-19 dienomis. Rugpjūčio mėnesį ožiaragiams reikia naudotis bet kokiomis galimybėmis kur nors išvykti, ar tai būtų komandiruotė ar poreikis pristatyti net ir visai nesvarbius dokumentus. Maksimalus judėjimas, bendravimas ir nauji pasimatymai, nesvarbu, kad kai kurie iš jų bus vienintelis susitikimas, tačiau dabar tai nesvarbu.

Yra galimybė sužinoti, kokios apkalbos eina už Ožiaragių nugaros. Neskubėkite išsiaiškinti tiesos ir pradėti įtikinėti kitų jų neteisumu - tai neturės jokio poveikio. Ožiaragiams pravers santūrumas ir ramybė, kurie šioje situacijoje bus efektyvesni. Romantiškos situacijos bus labai retos, ir tai šiuo periodu yra geriausia padėtis: nauji artimi santykiai gali baigiasi anksčiau, nei ožiaragiai tikisi.

Liepa

Ožiaragiai, gimę nuo gruodžio 22 iki sausio 5 dienos. Pamažu Ožiaragiai išeina į aukštesnio lygio savęs realizavimą. Jie praeityje atliko labai geri darbus ir įdėjo daug pastangų: kuo daugiau pastangų buvo įdėta praeityje, tuo geresnių rezultatų bus pasiekta dabar ir ateityje. Mažėjant užduočių skaičiui, laikas galvoti apie papildomą išsilavinimą, neatsižvelgiant į amžių ir planus. Jei nieko nenorite profesinėje srityje pakeisti, turėtumėte pagalvoti apie užsienio kalbos mokymąsi (prisiminkite arba pradėkite nuo nulio). Ožiaragiai gali sėkmingai sutaikyti kariaujančias šalis, veikti kaip trečiasis nepriklausomas asmuo, padėti žmonėms susitarti, tačiau kalbant apie jų pačių interesus, ožiaragiams bus nelabai kas. Viskas, dėl ko Ožiaragiai tarsis dėl savęs, geriau atidėti vėlaisniam laikui.

Ožiaragiai, gimę sausio 6-19 d. Liepos mėnesį derybiniai procesai nesigaus teigiamąja puse ožiaragiams, todėl geriau šiuos darbus palikti kitiems. Visais derybiniais klausimais su kitais žmonėmis geriau įtraukti nepriklausomą asmenį, kuris gali objektyviai pažvelgti į problemas. Ramybę šeimoje, meilėje sutrikdys nesugebėjimą susitarti dėl bendrų veiksmų. Verta palaukti kelias dienas ir vėl pradėti diskutuoti apie problemas. Ožiaragiai turėtų daugiau ilsėtis šiuo metu, ypač esant įtemptam grafikui. Bet kokie veiksmai, kuriais siekiama tvarkyti kasdienį gyvenimą ar namuose, taip pat būtina įvertinti ir apskaičiuoti, o ne pasinerti į juos visa galva, o paskui kristi nuo nuovargio. Nes tai gali baigtis visišku bejėgiškumu.

Balandis

Ožiaragiai, gimę nuo gruodžio 22 iki sausio 5 dienos. Balandis palankus naujoms bet kokio pobūdžio pažintims. Ožiaragiai galės susipažinti su naujais žmonėmis tiek asmeniškiems santykiams, tiek ir romantiškiems laisvalaikiams, taip pat su partneriais ir klientais profesinėje srityje. Balandis padės atkurti ryšius, kurie nutrūko dėl nesusipratimų ar konfliktų. Ožiaragiai galės pažvelgti į situaciją iš kitos pusės ir suprasti, dėl ko kilo kivirčas ir kaip atkurti bei naudoti senus ryšius. Naujos pažintys atneš naujų projektų, kuriems įgyvendinti Ožiaragiai turi jėgų ir galimybių ir didelė tikimybė gauti pelningą atlygį.

Ožiaragiai, gimę sausio 6-19 d. Pamažu Ožiaragiai supras, kiek reikalų užsikrovė ant savo pečių. Nuovargis dėl daugelio neišpręstų problemų neleis patirti malonumo jausmą nuo jau padarytų užduočių. Didžiausia įtampa nuo to, kad aplink yra daug neprofesionalų, o Ožiaragiai turi perdaryti jų darbus. Pasijus neįvertinti atlygio prasme. Ožiaragiai supras, kad tas jėgų kiekis, kurį įdeda į darbus neatlyginamas tinkamu atlygiu. Reikės padaryti atitinkamus veiksmus ir pareikalauti padidinti atlyginimą ar  padidinti paslaugų kainą, ar atsikratyti kitų žmonių užkrautas užduotis. Asmeniniame gyvenime su partneriu bus pakankamai įtampos ir nesusipratimo, tačiau pokalbiai ir diskusijos padės greitai išspręsti problemas.

Kovas

Ožiaragiai, gimę nuo gruodžio 22 iki sausio 5 dienos. Kovo mėnuo ožiaragiams - pozityvaus bendravimo su žmonėmis mėnuo. Ožiaragiai greitai pagaus ko nori pašnekovas. Padidės informacijos apdorojimo greitis. Todėl įis laikotarpis turėtų būti naudojamas gauti maksimalią naudą ir labai geras laikas įgyti naujų įgūdžių. Galite nesistengti kontroliuoti išlaidas, jos vistiek viršys numatytą lygį. Įprasta finansų sistema žlugs, su tuo teks susitaikyti. Prarastus finansinius išteklius ožiaragis labai greitai atkurs.

Ožiaragiai, gimę sausio 6-19 dienomis. Kartais gali užklupti jausmas, kad ožiaragis nežino kur link judėti. Nereikia kovoti ar slopinti šio jausmo, jis praeis pats. Vis dėlto tikslinga pagalvoti, ko norėtumėte po 5 ar 10 metų.

Ožiaragiams labai tinkamas laikas vesti derybas ir su klientais ir su vadovybe. Ypač jei derybos liečia finansus. Puiki proga atsiskaityti ir atsissveikinti su senomis skolomis. 

Vasaris

Ožiaragiai, gimę nuo gruodžio 22 iki sausio 5 dienos. Retrogradinis Merkurijus neveiks ožiaragių.Ožiaragiai, gimę per šį laikotarpį ir taip turi stiprų dėmesingumą. Vasaris bus palyginti ramus. Visi planai bus įgyvendinami, o juos sugriauti gali nebent patys ožiaragiai, nes jiems iškils neįprastas pokyčių poreikis. Tokia vidinė būsena gali padėti atrasti naujas kryptis, kuriomis norėsis tapti profesionalu. Tokiai būsenai priešintis nereikėtų, geriau pagalvokite kuria kryptimi norisi eiti. Būtinas planavimas. Meilės reikaluose pauzė, nors pokyčių troškimas gali paveikti ir šią sferą. Poros santykių keisti nerekomenduojama, pakeitus partnerį ramybės nebus. Tik daug apgailestavimų.

Ožiaragiai, gimę sausio 6-19 d. Merkurijaus retrogrades, gimusiems šiuo laikotarpiu, neturės įtakos Ožiaragiams, bet rekomendacijų laikymąsis nepakenks. Ožiaragiams šis laikas padės suprasti, kiek jie turi neišspręstų problemų. Dabar tinkamas laikas sustabdyti reikalus, kurie tęsiasi ilgą laiką, peržiūrėti juos atsijoti, ir jei atrodo, kad juos reiktų pabaigti, dėti maksimalias pastangas ir pabaigti pagaliau.

Galimas išsiblaškymas, kuris gali sukelti diskomforto ir neprofesionalumo jausmą, bet tai laikina, todėl nereiktų to sureikšminti ir laikyti to savo trūkumu. Ožiaragiai raginami nustatyti savo prioritetus ir elgtis pagal planą. Turite atkreipti dėmesį į sveikatą ir pagalvoti, kaip seniai jie įvertino savo kūno būklę.

Sausis

Ožiaragiai, gimę nuo gruodžio 22 iki sausio 5. Ožiaragiai, kurie veržiasi link stabilumo ir profesionalumo turės galimybes įsisavinti naujas kryptis ir užsidegti naujoms idėjoms. Nereikia laikytis senų įpročių, į juos reikia remtis ir leisti sau užsiimti tuo, kas yra įdomu ir nauja dabar.Sausis padės pradėti naujus projektus, taip pat verta prisiminti atidėtus reikalus ir įdėti pastangų juos pabaigti. Sausio iniciatyvos turi pozityvias perspektyvas, todėl neverta atidėti jas vėlesniam laikui. Be to, viskas kas buvo pradėta sausį, turi dideles galimybes atsipirkti ateityje. Yra galimybė gauti papildomas pajamas. Ožiaragiams verta prisiminti, kad viskas priklauso tik nuo jų atliktų veiksmų.

Ožiaragiai, gimę nuo sausio 6 iki 20. Sausis bus neprognozuojamas ir dviprasmiškas. Tie ožiaragiai, kurie išmoko pasikliauti intuicija, o ne išskaičiuoti logiškai, lengviau adaptuosis prie aplinkybių, intuicija pašnibždės, kur galima užsidirbti, su kuo kalbėtis ir su kuo sudaryti sutartis.Kitiems gi bus sunkiau, bus daugiau nestabilumo ir dauguma apskaičiavimų bus netikslūs.