Šaulys

Rugpjūtis

Šauliai, gimę nuo lapkričio 22 iki gruodžio 6 dienos. Rugpjūčio mėn. ant šaulių neaišku iš kur nukris daug smulkių užduotėlių ir pareigų. Jų įgyvendinimas pareikalaus atidumo ir griežtos laiko kontrolės. Bet koks susikoncentravimo susilpnėjimas iš karto išprovokuoja klaidas.

Šauliai gali pamiršti, ką jiems reikia padaryti. Mėnesis tinkamas deryboms, ypač jei deramasi dėl nuolaidų ar palankių sąlygų. Dalyvaudamas darbo pokalbiuose Šaulys padarys teigiamą įspūdį aplinkiniams. Rekomenduojama sportuoti: jei fizinis aktyvumas jau yra jūsų gyvenime, tada jums reikia atkreipti dėmesį ar tai yra sisteminga ir nuoseklu ar einant į sporto salę ar darant pratimus namie.

Šauliai, gimę nuo gruodžio 7 iki gruodžio 21 dienos. Rugpjūtį ateina laikotarpis, kai Šauliai turėtų pagalvoti apie galimybes mokytis ar tobulinti profesinius įgūdžius. Noras būti geresniu ir ne kvailesniu už kitus turi būti paremtas veiksmais įgyjant naujas žinias. Jei per metus nebuvo galimybės pailsėti ir išvykti atostogauti, dabar tai bus labai naudinga. Šauliui nereikia bijoti išleisti pinigus kelionei, nes išsaugoti rugpjūčio mėn. gautas pajamas vis tiek nepavyks - geriau išleiskite tai, ko jums reikia (pavyzdžiui, atostogoms). Šio mėnesio emocinis fonas bus nestabilus, todėl jo ilgai nebus įmanoma subalansuoti jokiomis priemonėmis. Šiuo laikotarpiu kuo Šaulys mažiau stengsis išspręsti darbinės padėties sunkumus, tuo didesnė bus galimybė išlaikyti savo, kaip kompetentingo specialisto, reputaciją.

Liepa

Šauliai, gimę nuo lapkričio 22 iki gruodžio 6 dienos. Liepa pareikalaus neplanuotų išlaidų, kurios viršys biudžetą. Negalite išvengti išlaidų, tačiau galite jas sumažinti iki minimumo. Jums pravers Šaulio analitinės savybės, kurios padės nustatyti geriausią paslaugų pirkimo ar mokėjimo variantą. Asmeniniuose santykiuose augs įtampa, todėl bandymas susidoroti su čia ir dabar kilusiu nesusipratimu nepavyks sklandžiai. Geriau atidėti visus pokalbius vėlesniam laikui. Šauliai turėtų atkreipti dėmesį į užimtumą ir, jei darbo reikalai užima visą laisvą laiką, jums reikia organizuoti savo dieną ir rasti laiko ir atsipalaiduoti, užsiimti veiklomis, leidžiančiomis atkurti jėgas (masažas, saikingas sportas, SPA procedūros).

Šauliai, gimę nuo gruodžio 7 iki gruodžio 21 dienos. Po ilgo užimto ​​laikotarpio liepos mėn. pradžiugins Šaulius didesniu kiekiu teigiamų emocijų ir įvykių. Apgaulės ir apkalbų rizika vis dar išlieka, bet bendrame fone tai nebeatrodys labai nemalonu. Liepos mėnesį Šaulys pajus draugų ir kolegų palaikymą, kurį dažniausiai atmeta arba nepastebi, tačiau dabar kitų dėmesys bus kaip tik tas teigiamas momentas, kuris leis jiems greitai atgauti jėgas ir pasitikėjimą savimi. Asmeniniuose santykiuose galite grįžti prie konstruktyvių problemų aptarimo, tų problemų, kurios nebuvo išspręstos per pastaruosius mėnesius. Šaulys dabar bus sąmoningesnis partnerio nuomonės išklausymui. 

Balandis

Šaulys, gimęs nuo lapkričio 22 iki gruodžio 6 dienos. Balandis yra sveiko proto mėnuo Šauliams. Jokių spontaniškų sprendimų:  viskas vyks savaime taip, kaip reikia. Mėnuo, tinkamas bendravimui su kolegomis ir draugais, bus galima susitarti dėl svarbių reikalų, susijusių su ateitimi ir sužinoti to, kas anksčiau nebuvo žinoma. Derybos, suderintos su kelionėmis, padės spręsti klausimus greičiau ir produktyviau. Šaulys turi kuo aktyviau bendrauti ir keistis informacija, o tai leis jiems neatsilikti nuo visų įvykių ir padidins gerai informuoto žmogaus statusą. 

Šauliai, gimę nuo gruodžio 7 iki gruodžio 21 dienos. Neapibrėžtumo ir (arba) nepasitikėjimo laikotarpis tęsiasi. Išgelbėjimas Šauliams - jų žinių ir įgūdžių patvirtinimas per profesinę veiklą. Šaulys turi patarti, mokyti, perduoti žinias nepastebimai įprastame pokalbyje ar ruošdamas kasdienius dokumentus. Švietimo procesai bet kokia forma, kai Šauliai moko ar mokosi patys, padės išlaikyti savivertę ir sugrįžti į ramią emocinę būseną. Galima nauja romantiška pažintis, tačiau tuo pat metu Šaulys turi žinoti, kad dabar ne laikas daryti galutines išvadas. Jie turėtų atidėti sutikimą ar atmetimą. Tegul situacija vystosi savaime bent jau balandžio mėnesį.

 Kovas

Šauliai, gimę nuo lapkričio 22 iki gruodžio 6 dienos. Mėnuo bus užpildytas anskčiau suplanuotomis užduotimis, tačiau prie jų bus pridėta dar papildomos netikėtos užduotys. Dar prisidės spontaniškai, beskubant padarytų klaidų taisymas. Sprendimai bus prieštaringi ir laukui bėgant šauliai stebėsis patys kodėl padarė būtent taip ir kodėl priėmė tokį sprendimą. Draugai ir kolėgos padės susitvarkyti su viskuo, geriau išklausyti jų patarimus, nei paskui gailėtis dėl neteisingų sprendimų. Asmeniniuose santykiuose geraiu palikti kol kas viską taip, kaip yra. Drastiški pokyčiai neduos nieko gero.

Šauliai, gimę nuo gruodžio 7 iki 21 dienos. Kovo mėnesį šauliams gali būti pateiktas patrauklus pasiūlymas ar pažadas, bet juo pasikliausti neverta. Tik su gautu raštišku patvirtinimu šiuo pasiūlymu pasitikėti verta. Visi žodžiai taip ir liks žodžiais. Asmeniniai santykiai vis dar šlubuos, nuotaikos keisi ir sunku bus išlaikyti pusiausvyrą. Šauliams, kurie turi šeimą ir pasitiki savo partneriu, pokyčių nebus, jie gali lengviau atsikvėpti. 

Vasaris

Šauliai, gimę nuo lapkričio 22 iki gruodžio 6 dienos. Retrogradinis Merkurijus nepalies Šaulių, bet bendrų rekomendacijų šiam laikotarpiui laikytis patartina.Šaulys, dar nesutikęs partnerio, turėtų būti aktyvus vasarį - tikimybė susitikti su žmogumi, kuris gali likti šalia ilgam, bus didesnė nei įprastai. Profesinėje srityje tinka bet kokie veiksmai, kuriais siekiamatobulinti kvalifikaciją ir gilinti patirtį. Šauliui žinių vis trūksta, ir šiuo metu yra kaip tik tas laikotarpis, kai bus nesudėtinga jų pasipildyti. Geras laikotarpis mokytis užsienio kalbos. Šiuo metu į mokymus investuoti geras laikas, jie atsipirks visiškai.Gautos papildomos pajamos turėtų būti investuojamos į save, į mokymus ir profesinį tobulėjimą.

Šaulys, gimęs nuo gruodžio 7 iki gruodžio 21 dienos. Retrogradinis Merkurijus paveiks Šaulius, todėl patartina laikytis rekomendacijų retrogradiniam periodui. Atsargumas ir dėmesingumas padės jums praleisti šį laikotarpį be nuostolių.

Asmeniniame gyvenime bus galimybė atstatyti pašlijusius santykius. Be to, Merkurijaus retrogrado metu tikslinga prisiminti buvusius partnerius ir išanalizuoti, kokios problemos nulėmė išsiskyrimą, kas nuo to laiko pasikeitė Šaulyje ir kaip jie dabar galėtų išspręsti kitaip tuos pačius klausimus. Darbo srityje reikia būti itin atsargiems su dokumentais, Šauliai kruopščiai ir profesionaliai rengia tekstus ir dokumentus, tačiau dabar reikia tapti paprastu žmogumi ir suprasti, kad šauliai kartais gali suklysti. Pakartotinai patikrinę dokumentus, apsaugosite save nuo nereikalingų nusivylimų ir sutaupysite energijos.

Sausis

Šauliai, gimę nuo lapkričio 22 iki gruodžio 6. Metai prsideda didelėmis galimybėmis pakelti savo statusą ir augti savo profesionalioje veikloje. Kad pasiekti aukštumas bus reikalingas veikimo planas, kurio reikia laikytis kiekviename žingsnyje. Kitu atveju šoktelti aukštyn nepavyks nesusikoncentravus ties reikalingais žingsniais ir tai nenuves prie norimo rezultato ir vilčių išsipildymo.Sausio mėnesį būtina parašyti veiklos planą visiems metams visoms gyvenimo temoms, įskaitant šeimyninius reikalus, finansinius klausimus, sveikatos klausimus, darbinius klausimus. Meilės ir šeimyniniuose dalykuose permainų nebus, todėl šauliai visiškai gali susikoncentruoti į darbą.

Šauliai, gimę gruodžio 7-21. Šauliai susidurs su tuo, kad nesupras kuria kryptimi judėti ir kuo užsiimti. Jiems atrodys, kad kiekvienoje kryptyje jų laukia problemos, neaiškumai, nepatikimumas ir, kad nėra jėgų surinkti į vieną visumą savo gyvenimo, kuris braška per siūles. Svarbiausia nepasiduoti nevilčiai, o suimti save į rankas kaip bebūtų sunku. Asmeniniuose santykiuose taip pat bus nesusipratimų, viskas turi būti sprendžiama pokalbiais ir aptarimu jaudinančių klausimų. Kitaip santykiai gali subyrėti dėl per didelio jaudulio ir nesupratimo, kurio iš tikrųjų net nėra, viskas tik galvoje. Svarbiausia susiimti kas benutiktų.