Jautis

Rugpjūtis

Jaučiai, gimę nuo balandžio 20 iki gegužės 5 d. Rami veikla ir nebejautimas aplinkybių spaudimo suteiks jausmą, kad audra praėjo. Šis mėnuo palankus kelionėms, atsidavimui pomėgiams. Jautis pradės lavinti mąstymą per logines ar matematines užduotis. Bet kokie jau užmiršti ar nauji pomėgiai yra tinkami. Galima drąsiai planuotis veiklas rudens mėnesiams.

Jaučiai, gimę gegužės 6-20 d. Jei ankstesniais mėnesiais Jautis galvojo apie planus verslo didinimui ar turto įsigijimui, rugpjūtį galite pradėti daryti pirmus šio plano įgyvendinimo žingsnius. Apgalvotus veiksmus palaikys aplinkybės ir aplinkiniai žmonės. Partneriai, kurie ilgą laiką buvo su Jaučiais, padės įgyvendinti planus; ir jei žmonės tik dabar bando prisijungti prie jų, kad padėtų verslui, Jaučiai atidžiai juos išstudijuos - galbūt jie turi tik savo ketinimus.

Liepa

Jaučiai, gimę nuo balandžio 20 iki gegužės 5 dienos. Kalbant apie bendrą foną, liepa bus vidutiniškai aktyvi. Yra rizika prarasti pinigus ar daiktus. Asmeniniai ar profesionalūs santykiai bus nestabilūs - nuo "viskas gerai" iki "viską sustabdyti". Geriau tyliai stebėti tai, kas vyksta, neskubėkite nutraukti santykių, padarykite pertrauką. Tiesiog stebėti. Nestabilumas praeis, o po to atkurti santykius gali būti sunkoka.

Jaučiai, gimę nuo 6 iki 21 gegužės. Su draugais ar artimaisiais kils nedideli konfliktai ar kivirčai, tačiau nesureikšminkite to. Jaučiai bus neįprastoje svajingumo būsenoje ir jiems įprasto pragmatizmo bei praktiškumo kartais gali nepavykti išlaikyti. Reikėtų patikrinti, ar visos mintys ir norai yra objektyvūs ir realistiški.

Balandis

Jaučiai, gimę nuo balandžio 20 iki gegužės 5 dienos. Balandis - atokvėpio laikas. Galimi ankstesnio įtempto laikotarpio atgarsiai, o ką nors reikės užbaigti ar perdaryti, tačiau dabar yra galimybė pamažu sulėtinti tempą ir atsikvėpti. Šia galimybe turi būti naudojamasi. Dėl sunkumų praėjusiais mėnesiais Jaučiui dabar bus sunkoka atsipalaiduoti. Nereikia skubėti, svarbu skirti laiko sau. Pažintys, bendravimas, keitimasis informacija - tam bus galimybių, neturėtumėte jų praleisti dėl susikaupusio nuovargio.

Jaučiai, gimę nuo 6 iki 20 gegužės. Atmosfera bus panaši į kovo mėnesio. Tik skirtumas  tas, kad bus galimybių uždirbti ar gauti pinigų daugiau nei buvo manyta. Pažintys, įskaitant romantiškas, paįvairins gyvenimą ir leis pajusti pavasario atmosferą.

Kovas

Jaučiai, gimę nuo balandžio 20 iki gegužės 5 dienos. Kovas atneš palengvėjimą po pirmųjų užimtų metų mėnesių. Mažas atlygis premijos forma, papildomas uždarbis ar mažos dovanėlės šiek tiek išlygins ankstesnio laikotarpio neigiamą atmosferą. Vis dar bus sunkoka susikoncentruoti į užduotis, viskas vyks staigiai ir įsakmiai, jaučiams tai sunku priimti. Bet nepergyvenkite, beviltiškumo jausmo nebejausite. Viskas tik į gera.

Jaučiai, gimę nuo 6 iki 20 gegužės. Svajonės apie keliones, naujus projektus ar pirkinius gali likti svajonėmis, jei nepasirūpinsite reikalingais finansais šių norų įgyvendinimas. Aplinkybės privers ginti savo pozicijas, teises, pakovoti už savo pareigas ar gaunamas lėšas. Geras laikas studijuoti taisykles, reglamentus ar įstatymus, suprasti esamą situaciją ir įrodyti savo požiūrį ir pozicijas. Geriau susilaikyti nuo paskolų, kreditų arba labia atidžiai ištyrinėti jų sąlygas. Arba susirasti tinkamus padėjėjus, kurie padėtų išsisaiškinti visas sąlygas.

Vasaris

Jaučiai, gimę nuo balandžio 20 iki gegužės 5 dienos. Retrogradinis Merkurijus Jaučio nelies, bet bendras atsargumas niekada nepakenks. Sausį patiriamas spaudimas tęsis iki vasario pabaigos. Jums reikia sutelkti į save: tai nėra amžina, ir jau kitą mėnesį ateis palengvėjimas. Tai yra svarbus laikotarpis, kai reikia nustatyti prioritetus, suprasti, kodėl ko jautis siekia, kaip tvirtai jie stovi ant kojų profesinėje srityje. Būtina vadovautis sausį parengtais planais.

Jaučiai, gimę nuo 6 iki 21 gegužės. Jautį palies Merkurijus retrogradas, taigi būtinas didžiausias dėmesys visame kame. Būtina patikrinti dokumentus, kuriuos Jaučiai išdavė patys arba gavo iš kitų, stebėti dalykus, kuriuos galima pamesti arba kurie lengvai gali pasimesti. Mažų kivirčų ar santykių aiškinimąsis gali turėti rimtų pasekmių. Turėtumėte pradėti sportuoti ar mankštintis kasdien, jei dar to nedarote. 

Sausis

Jaučiams, gimusiems nuo balandžio 20 iki gegužės 5 dienos sausio mėnuo įtemptas. Daug situacijų, kurios priklauso ne nuo jūsų, o nuo išorinių jėgų ar kitų žmonių. Rekomendacija planuoti dieną, planavimas neleis pasimesti įvykių chaose. Bus juntamas spaudimas iš artimųjų ar vadovybės pusės. Nedarykite iš karto blogų išvadų, išsisaiškinkite ko iš jūsų norima ir pažvelkite į visa tai objektyviai.

Jaučiai, gimę nuo gegužės 6 iki gegužės 21 nejaus tokios įtampos, kaip gimę pradžioje, bus didesnis atsipalaidavimas ir galimybė atkurti energetinį balansą. Noras ką nors įsigyti rekomenduojamas neimant paskolos.