Horarinė astrologija (klausimas momente)

Horarinė astrologija (klausimas momente)

Kas tai yra horarinė astrologija arba horarinis horoskopas? 

Tai yra klausimas šiame momente. Staga žmogaus galvoje kyla mintis ir iškyla klausimas, kodėl, dėl ko, kam visa tai, kaip elgtis, kas atsitiko ir pan. Klausimas kažkokia tema, dažniausiai kai yra dėl kažko neramu ar sunku apsipręsti, ar suprasti motyvus, kaip veikti, ką daryti ir t.t. 

Visata ne šiaip sau siunčia šiuo momentu klausimą, nes kaip tik šiuo momentu galima gauti ir atsakymą į šį klausimą. Todėl labai svarbu norint gauti atsakymą, užfiksuoti dieną, laiką, vietą kada kilo klausimas ir duomenis persiųsti astrologui. Ir astrologas jums atsakys. Ir čia nereikalingas jūsų gimimo (natalinis) žemėlapis (nebent klausimas yra sudėtingas ir motyvai problemos ir sprendimas gali būti paslėptas gimimo žemėlapyje). Nereikalinga jūsų gimimo data ir laikas. Reikalinga ta data ir laikas, kada kilo klausimas.

Kokie klausimai gali būti horariniai?

Kokie mano santykiai su kažkuo? Ar aš rasiu darbą? Ar mane atleis? Ar mane paaukštins? Ar pavyks įsigyti nekilnojamą turtą? Ar turto kaina gera? Ar gera pirkinio kokybė? Ar galiu studijuoti? Ar verta sutikti dirbti užsienyje? Ką pasirinkti ar plaukioti ar žaisti futbolą? Koks būrelis labiau tinka mano vaikui? Kokią pavardę man pasiimti? Ar pasikeisti vardą? Ar gultis į ligoninę operacijai? Koks geriausias laikas operacijoms, gydymuisi? Kur dingo mano katė? Kas geriau katė ar šuo? Kur dingo kažkas? Ką geriau pasirinkti? Ar naujiena, kurią išgirdau teisinga? Ar man meluoja? Kodėl nemiegu naktimis? Ar laimėsiu teisme? 

Sudėtingesni klausimai, tokie kaip apie ligas, mirtis, sudėtingus santykius, psichologinius aspektus, jų nagrinėjimas gali užtrukti ilgiau, bet atsakymai visada yra. Ligos priežastys, sudėtingi žmonių paieškų horarai, verslo peripetijos, santykiai, įvykiai, kuriuose dominuoja emocijos, o ne loginis protas, finansiniai, juridiniai klausimai, santykiai su tėvais ir giminės linija, nelaimingi atsitikimai, motyvacijų paieškos ir pan. 

Astrologė neatsako į klausimus, kai bandoma perkelti atsakomybę specialistui. Nepamirškite, kad kiekvienas žmogus yra savo gyvenimo kūrėjas ir tik jis yra atsakingas už savo gyvenimą. Astrologas yra tas žmogus, kuris gali padėti pereiti sunkius etapus, kai žmogus užstrigęs, pasimetęs ir nori pagalbos, kad būtų nukreiptas į tą tinkamą kelią. 

Jei į klausimą atsakoma taip arba ne, myli, nemyli, būrelių pasirinkimai, geriausi mėnesiai pradėti ar užbaigti kažką ir kiti nesudėtingi klausimai - kaina 25 eurai. 

Jei klausimas sudėtingesnis, kur įsipynę psichologiniai aspektai ar situacijos, kurios yra gana sudėtingos, klausimo kaina - 45 eurai. 

Jei reikalingas labai greitas atsakymas (per vieną dieną) - kaina 70 eurų (nepriklausomai nuo atsakymo pobūdžio, jis gali būti tik "taip arba ne".

Paslauga atliekama per 2-3 darbo dienas. Atsakymai išsiunčiami audio formatu.

Prieš tai gali būti jums užduodami patikslinantys klausimai nustatant tikrąją užklausą.

 Norintys aptarti rezultatus registruojasi pokalbiui per čia: https://calendly.com/event_types/103468194/edit?return_to=%2Fevent_types%2Fuser%2Fme

Papildomi pokalbio pusvalandžio kaina 30 eurų.

Kviečiu užsiregistruoti  konsultacijai, po registracijos su Jumis susisieksiu ir aptarsime konsultacijos datą ir laiką.

Užsakyti paslaugą galite užpildydami šią formą, atsiųsdami man asmeninę žinutę https://www.facebook.com/virginija.kvedariene/ https://www.instagram.com/virginija_astro/ arba el. pašto adresu virginijossvetaine.eu@gmail.com.

Užsakyme nurodykite klausimo datą, laiką ir vietą.
Ačiū Jums!