Astrologės Paslaugos

Astrologija yra vienas iš efektyvių įrankių svarbiems Tavo gyvenimo klausimams spręsti! 

Ji gali atskleisti daugybę dalykų apie Jūsų asmenybę: giliau pažvelgti į savo asmeninę situaciją, galimybes ir iššūkius; suprasti save ir savo gyvenimo kryptį; suteikti vertingų žinių ir įžvalgų, atsakyti į bet kokį klausimą.

  • Rasiu sprendimą Jūsų problemos sprendimui
  • Paaiškinsiu krizių ir problemų priežastis
  • Nustatysiu Jūsų paskirtį, karmines užduotis
  • Atsakysiu į Jums rūpimus klausimus horarinės astrologijos pagalba, kai klausimas užduodamas šiame momente ir gaunamas greitas atsakymas

Kaip vyksta konsultacija

Jūs suformuluojate užklausą. Jei abejojate, kad tai padarėte ne visai tiksliai, aš jums padėsiu ją sukonkretinti, kad būtų kuo didesnis efektas ir pagalba jums.

Užsiregistruokite pirminei pusvalandinei konsultacijai puslapio apačioje (po visų paslaugų aprašymais. Jei norite greitos konsultacijos, susitikimo kaina 25 eurai, jei užsisakyti tolimesnę konsultaciją, kuri kainuos daugiau nei 90 eurų, ši suma bus išskaičiuota) ir mes susitarsime dėl susitikimo, kurio metu išgryninsime jūsų užklausą ir nustatysime darbų atlikimo terminus, kurie gali būti nuo kelių savaičių iki keletos mėnesių.

Pagal jūsų pageidavimus pristatau jums raštišką aprašymą arba jūs dar norite pilno valandinio susitikimo rezultatų aptarimui.

Jei yra poreikis asmeninio vedimo mėnesiui (arba daugiau), asmeninė mentorystė, palaikymas, asmeninės konsultacijos - valandinė konsultacija kiekvieną savaitę (4 susitikimai per mėnesį) - mėnesio kaina - 150 eurų. Registruokitės puslapio apačioje ir aš su jumis susisieksiu


Gimimo (natalinis) žemėlapis
Gimimo (natalinis) žemėlapis

Gimimo (natalinis) žemėlapis padės atsakyti į klausimą, "Kas aš esu?", padės suprasti save kaip asmenybę, atverti kelius į savirealizaciją, atskleisti jūsų talentus. 

Asmeninis horoskopas
Asmeninis horoskopas

Asmeninis horoskopas padės suprasti save kaip asmenybę, kaip aplinkybės veikia mane, atverti kelius į savirealizaciją, išsiaiškinti savo nesėkmių priežastis ir kaip tai pakeisti.

Finansų ir karjeros astrologija
Finansų ir karjeros astrologija

Finansų ir karjeros astrologinė analizė yra susijusi su pinigais, darbu, karjera ar veikla, kuri padės atsakyti, kaip pasiekti karjeros aukštumų ar finansinį stabilumą. Sužinosite, kur jūsų horoskope slypi piniginiai resursai arba karjeros galimybės. Kokioje srityje ir kaip galite lengvai pasiekti aukščiausią profesinį įvertinimą.

Poros suderinamumas
Poros suderinamumas

Poros suderinamumas yra labai svarbus ne tik tarpusavio santykiams, bet ir asmeniniam gyvenimui, šeimos kūrimui. Ši analizė padės pasiekti harmoniją šeimoje, išsiaiškinti nesutarimų, skyrybų priežastis ir padės jų išvengti. Atsakys į klausimus, kodėl negalite rasti antros pusės arba kodėl jis/ji Jumis naudojasi, nemyli, palieka?                            

Medicininė astrologija
Medicininė astrologija

Medicininė astrologija padės atskleisti susirgimų ar ligų priežastis. Gimimo žemėlapyje planetų santykiai sukuria tam tikrus įtemptus taškus, kai viena planeta su kita yra opozicijoje arba susijungime, ir tų planetų trintis sukelia visą žiežirbų lietų. Jei žmogus šią stiprią sukauptą energiją išnaudoja veiklose, "nuleisdami garą", tai tokios planetų padėtys nekelia pavojaus žmogaus sveikatai. Jei ne - visa ši stipri energetika pereina į susirgimus.

Vaiko horoskopas
Vaiko horoskopas

Vaikų horoskopas - gimimo žemėlapio analizė padės atpažinti pomėgius ir polinkius į vieną ar kitą veiklą, palengvins profesijos ir talentų paiešką, atskleis, kaip tinkamai auklėti, kokius būdus tėvams pasirinkti, kad vaikas būtų motyvuotas mokytis ir t.t. Atsakys į klausimus, kodėl vaikai serga? Kodėl vienas vaikas "laipioja sienomis" ir nepatiria jokių traumų, o kitas susilaužo galūnes "lygioje vietoje" ir pan.                                                           

Karminių mazgų analizė
Karminių mazgų analizė

Karminių mazgų analizė padės atskleisti tikslus ir misiją, dėl ko, atėjote į šį pasaulį. Kokią patirtį atsinešėte iš praėjusių įsikūnijimų ir ką turite nuveikti šiame gyvenime, kad atliktumėte tą misiją, dėl kurios atkeliavo Jūsų siela įsikūnyti šiame gyvenime.                        

Asmenybės vystymosi planas
Asmenybės vystymosi planas

Asmenybės vystymosi planas - 4 žingsnių strategija: energija, proforientacija, sveikata ir finansai. Sėkmingos, laimingos asmenybės vystymosi planas, kuris atskleis, kokius žingsnius reikia atlikti, kad pagerinti savo sveikatą, kaip atlaisvinti ir išplėsti finansinius srautus, kaip pripildyti save energija ir t.t.

Gimtadienio soliaras
Gimtadienio soliaras

Soliaras - tai Jūsų gimimo metų prognozė. Kiekvienas žmogus turi savo naujuosius metus, kurie prasideda nuo gimimo dienos iki kito gimtadienio. Soliaras sudaromas tuo metu, kai tranzitinė saulė, apsukusi visą zodiako ratą, grįžta į tą patį tašką, kuriame buvo žmogaus gimimo momentu.

Elektivas. Tinkamiausios datos parinkimas
Elektivas. Tinkamiausios datos parinkimas

Elektivas - tinkamiausios datos parinkimas padės suplanuoti svarbius Jūsų asmeninius įvykius - darbo keitimą, vaikų pradėjimą, persikraustymą į kitą vietą, chirurgines intervencijas ir t.t. astrologiškai pačiu tinkamiausiu Jums metu.

Gimimo laiko rektifikacija
Gimimo laiko rektifikacija

Gimimo laiko rektifikacija - tikslus gimimo laiko nustatymas yra svarbus, norint atlikti tikslias astrologines prognozes ir gauti kuo tikslesnes žinias apie žmogų.

Metinė asmeninė astrologinė prognozė
Metinė asmeninė astrologinė prognozė

Metinė asmeninė astrologinė prognozė padės numatyti, kokie įvykiai Jūsų laukia ateinančiais metais, įgyvendinti ir pakeisti įvykių eigą, išvengti krizių ir komplikacijų.            

Problemos astrologinė analizė
Problemos astrologinė analizė

Problemos astrologinė analizė padės atsakyti, kodėl dažnai susiduriate su įvairiais nemaloniais įvykiais ir nesėkmėmis, kurie atrodo, kad Jus tiesiog persekioja, atskleisti priežastį ir ją pašalinti.

Geneologinė astrologija
Geneologinė astrologija

Geneologinė astrologija - protėvių astrologinė analizė - padės atskleisti protėvių energetinio paveldo, jų išgyvenimų, įpročių, gyvenimo būdo vaidmenį ir įtaką dabartiniam Jūsų gyvenimui.

Horarinė astrologija (klausimas momente) padės atsakyti į klausimą čia ir dabar, atsako į klausimą atsakymu "taip" arba "ne", padeda surasti pamestą, suprasti per greitus atsakymus kodėl ir ką daryti. Gretas atsakymas į klausimą. 

Užsakykite norimą paslaugą

Kviečiu užsiregistruoti pirminei konsultacijai, po registracijos su Jumis susisieksiu ir aptarsime konsultacijos datą ir laiką.

Užsakyti paslaugą galite užpildydami šią formą, atsiųsdami man asmeninę žinutę virginija.kvedariene arba el. pašto adresu virginijossvetaine.eu@gmail.com.

Užsakyme nurodykite savo gimimo datą, laiką ir vietą.
Ačiū Jums!

Jei užpildėte aukščiau esančią formą, bet su Jumis nesusiekiau per artimiausias dienas, parašykite tiesiogiai el. pašto adresu virginijossvetaine.eu@gmail.com

Susisiekus aptarsime užsakymo ir apmokėjimo sąlygas 

5 svarbiausi aspektai, kuriuos padeda atskleisti astrologija

1. Savęs supratimas: Gimimo žemėlapis ir horoskopas atskleidžia individualius asmenybės bruožus, potencialą ir iššūkius, padeda Tau geriau pažinti save, savo asmenybę ir tendencijas.

2. Ateities prognozavimas: Astrologinės prognozės padeda numatyti ateities įvykius, įskaitant karjerą, šeimą, sveikatą ir tarpusavio santykius. Tai gali būti naudinga planuojant ir priimant svarbius gyvenimo sprendimus.

3. Tarpusavio suderinamumas: Palyginus gimimo žemėlapius ir horoskopus, galima nustatyti, ar Tu ir Tavo partneris turite bendrų bruožų, tikslų, sąlyčio taškų ir ar galite sėkmingai bendrauti. Tai svarbu ne tik tarpusavio santykiams, bet ir bendro gyvenimo, šeimos kūrimui.

4. Problemos sprendimas: Astrologijos pagalba ne tik sužinosite savo pagrindines problemas, bet ir jų šaltinius bei priežastis. Sužinosite, kaip galite jas pašalinti ir išspręsti sunkumus bei pagerinti savo gyvenimo kokybę.

5. Karmos ir praeities įtaka: Karmos ir protėvių analizė astrologijoje padeda suprasti, kaip praeities įvykiai veikia dabartinį Tavo gyvenimą. Tai suteikia žinių apie tai, kokia yra Tavo asmeninė misija šiame gyvenime, atsako į daugybę klausimų, susijusių su nesėkmėmis, ligomis ar kitais svarbiais dalykais.

Tam, kad astrologijos paslaugos, susijusios su ateinančių metų prognozavimu, būtų atliktos kokybiškai ir tiksliai būtent asmeniškai Jums, reikalinga:

  • Tavo asmeninis gimimo žemėlapis: Šis žemėlapis padeda atskleisti Tavo asmeninį potencialą, talentus ir gyvenimo kryptį.
  • Tavo asmeninis horoskopas arba 4 žingsnių strategija: Tai padeda įsigilinti į Tavo asmenybės ypatumus, nesėkmių priežastis ir duoda įrankius, kaip tai pakeisti. Horoskopas taip pat leidžia suprasti, kaip astrologiniai veiksniai gali paveikti Tavo gyvenimą.
  • Tikslus Tavo gimimo laikas: Norint tiksliai prognozuoti ateities įvykius, reikia žinoti Tavo tikslų gimimo laiką. Jei jis nežinomas, atliekamas gimimo laiko rektifikavimas.

Kitaip tariant, tikslų prognozavimą galima atlikti tik išsiaiškinus, iš ko kyla Tavo problemos dabartyje, koks yra Tavo energetinis resursas.

Kitu atveju, prognozės bus tik spėjamos, kurių negalėsite kontroliuoti, o numatyti spėjimai nebūtinai įvyks. Jūs tik žinosite, kad tai gali būti, bet nebūtinai bus, todėl galite likti nusivylę. Siekiant to išvengti, išsamią ir tikslią asmeninę ateities prognozę galima atlikti tik įgyvendinus pirminius būtinus etapus.

Astrologija gali būti svarbus pagalbininkas savęs pažinimo ir gyvenimo planavimo procese, tačiau svarbu suprasti, kad asmeninės atsakomybės ir sprendimų priėmimo procesas priklauso nuo Tavęs paties!


Kviečiu prisijungti į mano suburtą astrologijos gerbėjų Facebook grupę, kurioje skelbiamos mėnesio, savaitės prognozės, straipsniai, patarimai ir kitokios naujienos astrologijos tema.