Gimimo laiko rektifikacija

Gimimo laiko rektifikacija gali turėti keletą reikšmių - tai gimimo datos atstatymas - kai gimimo laikas nėra žinomas, tikslinimas arba koregavimas - kai žinomas tik apytikslis gimimo laikas. Jis yra svarbus, siekiant tiksliai nustatyti žmogaus gimimo momentą.

Kas laikoma žmogaus gimimo momentu?

Paprastai manome, kad tai pirmas įkvėpimas, pirmas kūdikio verksmas.. Tačiau tai yra kur kas daugiau. 

Žmogaus gimimo momentas astrologijoje apibrėžiamas tikslia gimimo data, laiku ir vieta - tai paleidimas asmeninės kosminės programos. 

Kiekvienas individas gimsta su tam tikra planetų išsidėstymo padėtimi, kuri gali turėti įtakos jo gyvenimui ir charakteriui. 

Pagrindiniai astrologiniai elementai, atspindintys gimimo momentą, yra Saulė, Mėnulis, planetos, žvaigždynai ir kiti kosminiai kūnai. Kiekvienas šis elementas yra susijęs su tam tikrais aspektais gyvenimo sferose, tokiais kaip asmeninės savybės, karjera, meilė, sveikata ir kt.

Kodėl reikalinga gimimo laiko rektifikacija?

Šiais laikais gimimo laikas užfiksuojamas pakankamai tiksliai ir greitai - kone pačiu užgimimo momentu. Todėl šiuolaikiniai vaikai labai dažnai gali tiksliai įvardinti savo gimimo laiką. 

Tačiau vis dar pasitaiko atvejų, pavyzdžiui, gimdymo komplikacijų metu, kuomet skiriamas dėmesys naujagimio ir gimdyvės sveikatos ar gyvybės išsaugojimui, tikslus gimimo laikas nebūna užfiksuojamas laiku. 

Nors tai - vos kelios minutės, ši paklaida gali įtakoti gimimo žemėlapio pasikeitimus, kurie gali būti gana žymūs - kai vienu laipsniu pasikeičia ženklas ar būstas. Nors dabartiniu laiku tai būna retai, tai kardinaliai pakeičia gimimo žemėlapio duomenis. 

Gimimo žemėlapis leidžia sužinoti daugiau apie žmogaus charakterį, potencialą ir gyvenimo kryptį. Tai pagrindinis žmogaus atskaitos taškas, padedantis suprasti tam tikrus gyvenimo aspektus ir leidžiantis prognozuoti galimas tendencijas. 

O štai tie, kurie gimę anksčiau, prieš 15-20 metų ir dar daugiau, neretai gimimo laiką žino tik pagal mamų prisiminimus ar apytikslius ligoninės įrašus. Tuomet laiko rektifikacija yra būtina, norint atlikti bet kokią tikslią astrologinę prognozę.

Nustačius labai tikslų gimimo laiką, astrologo interpretacijos ir prognozės įgauna "chirurginį" tikslumą, o Jūsų gimimo žemėlapis - sėkmės įrankį visam gyvenimui.

Kaip atliekama gimimo laiko rektifikacija?

Kad atliktų gimimo laiko rektifikacją, astrologui reikalinga:

  • Jūsų gimimo data 
  • Jūsų apytikslis gimimo laikas (geriausia su 15-30 minučių paklaida)
  • Jūsų gimimo vieta 

Kuo tikslesnė gimimo data, tuo tikslesni gimimo žemėlapiai, tuo aiškesnis likimas, tuo lengviau interpretuoti, tuo tiksliau galima atlikti prognozes.

Gimimo datos atstatymui taip pat labai padeda svarbūs astrologiniu požiūriu įvykiai praeityje: vaikų gimimai, santuokų registracijos, kraujo giminaičių mirtys, avarijos, nelaimės ir pan. (Anketa, kurioje turite nurodyti visus savo gyvenimo įvykius, Jums bus išsiųsta). 

Jei žmogus, kuriam reikalinga rektifikacija, dar neturėjo tokių reikšmingų įvykių, rektifikuoti gali būti arba sunku, arba neįmanoma.

Gimimo laiko rektifikacijos kaina - 40 eurų.

Paslauga atliekama per 3-5 savaites po anketos užpildymo ir paslaugos apmokėjimo.

Užsakyti gimimo laiko rektifikaciją

Užsakyti paslaugą galite užpildydami šią formą, atsiųsdami man asmeninę žinutę virginija.kvedariene arba el. pašto adresu virginijossvetaine.eu@gmail.com.

Užsakyme nurodykite savo gimimo datą, laiką ir vietą.
Ačiū Jums!

Jei užpildėte aukščiau esančią formą, bet su Jumis nesusiekiau per artimiausias dienas, parašykite tiesiogiai el. pašto adresu virginijossvetaine.eu@gmail.com