Astrologijos ABC

Tam, kad galėtumėte dalyvauti webinaruose, seminaruose, trumpuose kursuose astrologijos tema, paruošiau Jums 6 dalių programą Astrologijos ABC, kad galėtumėte susipažinti su astrologijos pačiais pagrindais ir drąsiai dalyvauti užsiėmimuose, suprasdami apie ką eina kalba. 


Jūs sužinosite kokios yra planetos, kaip jos žymimos, jų savybės ir funkcijos. Kokie yra zodiako ženklai, kokios jų charakteristikos, aspektai tarp planetų ir daug daug medžiagos, tam, kad jūs savo gimimo žemėlapiuose suprastumėte ką žiūrėti, kaip žiūrėti ir pamatyti tuos dalykus, kurie Jums rūpi labiausiai.

Ir galėsite suprasti ar astrologija jums tinka, patinka, žavi ir norisi sužinoti daugiau.


Astrologijos pradžiamokslis ABC. 1 dalį galite peržiūrėti nemokamai (įrašas žemiau).  Visas 6 dalių rinkinukas jums tekainuos 20 eurų.

Jei jums tiko ir patiko, kviečiu įsigyti ilgalaikį bazinį astrologijos kursą. Visas sąlygas galite pamatyti čia: Astro Akademija

Kiti kursai, dirbtuvės, mokymai

Praktinės dirbtuvės (įrašas) "Pakeisk save, neišduodant savęs", kuriuose sužinosi, kaip pritraukti sėkmę įvaizdžio pagalba, išmoksi pasirinkti įvaizdį, pabrėžiant savo individualumą, kaip įvaizdžio pagalba kompensuoti probleminius taškus. Įrašą įsigyti gali čia: Pakeisk save, neišduodant savęs


8 savaičių autorinė programa "Mano Sielos pašaukimas". Surask savo stipriąsias savybes, savi vertę, savo unikalumą ir astrologinių įrankių pagalba rask savo Sielos pašaukimą.

Programos aprašymas čia: 8 savaičių programa "Mano sielos pašaukimas"


Ilgalaikiai baziniai astrologijos mokymai. Jei jauti, kad nori pažinti save, savo energijas, savo potencialą per astrologiją, suprasti Dievo atsiųstą instrukciją, suprasti kodėl vienokie ar kitokie įvykiai ateina į gyvenimą ir išmokti juos pritaikyti naudingai sau, jei nori išmokti pamatyti savo ateitį, jei nori, kad Tavo gyvenime atsirastų kryptis, prasmė, motyvacija - šie mokymai tikrai Tau!

Kurso aprašymas, programa, kainas galite peržiūrėti čia: Astro Akademija


Norėdami užsisakyti Astrologijos ABC, užpildykite registracijos laukus ir aš su jumis susisieksiu kaip įmanoma greičiau.