Asmenybės vystymosi planas

Asmenybės vystymosi planas - tai nuoroda į tai, kas vyksta Jūsų gyvenime ir tai, ką reikia keisti, kad Jūsų gyvenime ir kasdienybėje vyktų ryškūs pokyčiai. 

Kad turėtumėte pakankamai energijos, rastumėte savo vietą šiame pasaulyje, aiškiai žinotumėte, kas esate ir kuo norite būti, sveikata būtų puiki, santykiai - nuostabūs, finansinis stabilumas Jus lydėtų visada.

4 žingsnių strategija - tai susiderinimas ir savo paskirties suvokimas, sutvarkant savo pagrindinius karminius taškus: pietinį ir šiaurinį karminius mazgus, suderinant ir pažįstant savo Mėnulio, Saulės ir Saturno funkcijas. 

Tai paprasta, tiesiog atsižvelkite į nurodymus, sekite žingsnis po žingsnio mano pateiktas instrukcijas ir tvirtai žinokite, kad viskas visada yra Jūsų rankose!

Gimimo žemėlapis - tai Jūsų vystymosi kelias. Žmogaus potencialas neįsijungia iš karto ar savaime, jis turi būti kaip dovana išpakuotas Jūsų pastangomis.

Asmenybės vystymosi plano paslaugos pateikimas 

Jūs galite užsakyti asmenybės vystymosi plano paketą, kuris apima:

  1. 4 žingsnių strategija su aprašymais, ką turite daryti.
  2. Kur slypi jūsų energija?
  3. Jūsų talentai ir veiklos nišos.
  4. Sveikata (galimi susirgimai).
  5. Finansai.

Užsakę šį paketą, Jūs gaunate:

  • Paketas pateikiamas rašytine forma su rekomendacinio pobūdžio* informacija - kurioje vietoje galimi nukrypimai, rizikos, galimybės. 
  • Palaikomas ryšys su klientu 2 mėnesius, palaikymas ir bendravimas Jums patogiu pasirinktu būdu: raštu ar bendraujant online.

Prieš sudarant Jūsų asmenybės vystymosi planą, būtina 0,5 val. pirminė konsultacija.

Pirminės konsultacijos kaina - 25 eurai. (Pokalbio data ir laikas suderinami savaitės bėgyje nuo paslaugos užsakymo dienos).

Asmenybės vystymosi planas pateikiamas rašytine forma.**

Paketo kaina - 55 eurai.

Jeigu norite aptarti rezultatus su astrologe arba Jums reikalingas tolimesnis palaikymas, vykdant planą, papildoma konsultacija - susitikimas online - 50 eurų/val.

4 žingsniai Paslaugos pavyzdys. (Jūsų atveju visa informacija bus pateikta, remiantis Jūsų asmeniniu gimimo žemėlapiu).

*Jeigu norite gauti išsamią konkrečios srities analizę, galite užsakyti kiekvieną paslaugą atskirai arba susisiekite su manimi ir aptarsime Jūsų pageidavimus.  

**Paslauga atliekama per 3-5 savaites po apmokėjimo. 

Asmenybės vystymosi plano užsakymas

Užsakyti paslaugą galite užpildydami šią formą arba el. pašto adresu virginijossvetaine.eu@gmail.com

Užsakyme nurodykite savo gimimo datą, laiką ir vietą.
Ačiū Jums!

Jei užpildėte aukščiau esančią formą, bet su Jumis nesusiekiau per artimiausias dienas, parašykite tiesiogiai el. pašto adresu virginijossvetaine.eu@gmail.com