Kur gauti energijos? 

Būna jums taip, kad ryte atsikeliate jau pavargę? Arba darbo pradžioje svajojate apie pietus, o po pietų jau svajojate apie vakarienę? Arba nieko nenoriu veikti, o jei ir užsidegu, tai greitai perdegu? Dėl to gali būti kaltas gyvenimo ritmas, prasta ekologinė situacija, bloga aplinka, prasta sveikatos sistema ir pan. Bet tai tik antraeilės aplinkybės. Ir jos nustoja maišytis po kojomis, kai atrandate savo neišsenkančius energijos šaltinius.

Energijos nebuvimas - tai kai yra gyvenama ne pagal vidinį "AŠ" ir dar plius kovojama su aplinkybėmis, kurias iššaukia tas nepažinimas ir nesuvokimas savojo Aš. Tai yra, aš nedarau, to ko noriu, kas yra mano pašaukime, nerandu to savo vidinio, su siela atkeliavusio impulso, net neieškau jo, o kai gaunu pagal savo nesuvokimus atitinkamas aplinkybes, tai dar ir pradedu su jomis kovoti. Vat tokia gaunasi neteisybė 

Kai jūs išduodate save, pametate save, nejaučiate savyje gyvasties, nejaučiate gyvenime džiaugsmo ir laimės, tai tokiu atveju energija yra imama iš vidaus, iš savęs. Ir nepapildant šios energijos per reikalingus ir naudingus dalykus - atsargos kažkada išsenka. O iš išorės gaudomas dopingas - saldumynai, alkoholis ir pan. Arba prisišliejama prie didelio egregoriaus ir maitinamasi iš jo: darbas, mokymai, treningai, bažnyčia, sektos ir pan.

Gimimo žemėlapyje pas žmogų yra trys energijos šaltiniai - saulė, marsas, plutonas.Marsą ir plutoną palikime kitam kartui, nes tai gana sudėtingi procesai, kuriuos užkurti gali astrologas, o va apie saulę pakalbėsiu plačiau, nes kiekvienas jūsų gali padaryti pirmuosius žingsnius. 

Taigi, saulė jūsų gimimo metu buvo ženkluose:

Avinas: darote viską, kad būtumėte visur pirmesnis, stipresnis, labiau pastebimas, nuo sporto iki verslo. Kuriate ką nors nuo savo rankomis iki viešų pasirodymų. Darote savo dienos režimą tokį, kad reikia būtinai ką nors įveikti. Ieškote tvirtovės, kurią reikia užimti. Užsiimate veiklomis, kuriose reikia pradėti staigiai ir be didelio galvojimo. Paprasčiausiai namuose pasistatote treniruoklį ir dieną pradedate nuo jo. Kas dieną didiname krūvius.

Jautis: darote viską, kas daro jus stabilesniu, turtingesniu. Niekur neskubate, vengiate krizių ir rizikų. Viską atidžiai planuokite. Tinka viskas, kur galite kaupti ir kolekcionuoti. Jei kas nors jums bandys įteigti, kad reikia atsisakyti nuo visko, kas materialu, kad tai trukdo jums vystytis kaip asmenybei - vykite tokius patarėjus lauk. Materializmas, gyvenimo malonumai bet kokie jums pats tas. Sotus ir gražiai pateiktas maistas, gera kompanija, gražūs ir patogūs baldai, patogumas VIP klasės visada - siekite, kad visa tai būtų jūsų gyvenime.

Dvyniai: darote viską, kas daro jus protingesniu, kas gali užpildyti jūsų žingeidumą, atnaujinti pastoviai pažystamų ratą, kuo daugiau užmegzti kontaktų. Rinkitės veiklas, kur reikia spontaniškumo, darbas su daug užduočių, šokinėkite pastoviai tarp smulkių tikslų. daug vairuokite, važinėkitės dviračiais, riedučiais. Įjunkite į savo gyvenimą bėgiojimą. Ir nebijoti išbandyti naujas galimybes.

Vėžys: darote viską, kas didina komfortą, jaukumą, patogumą, gaunamą iš gyvenimo. Kuriate ir vystote šeimos santykius, ryšius. Kapstotės po istoriją, tiriate geneologinius medžius, susikuriate pomėgius, susijusius su maistu, statybomis, intejero kūrimu, sodininkyste, medicina ar psichologija. Pagelbėjant visada, jei kam reikia pagalbos, kai galite pagydyti, patarti, paguosti, pasirūpinti.

Liūtas: darote viską, kas padaro jus išskirtiniu, didesniu, puošnesniu. Apsupate save žaidimų, azarto, kūrybine atmosfera. Bendraukite su vaikais. Prisiimkite atsakomybę už svarbius projektus, po kurių galima gauti aplodismentus ir didžiuotis savimi. Visas nesėkmes paverskite savo unikalumu. Darykite tas veiklas, kur galite vadovauti.

Mergelė: darote visa tai, kas daro jus turtingesniais ir patikimesniais. O jus naudingesniais sau ir kitiems. Ieškokite galimybių padėti žmonėms, pajausti save nepakeičiamu, reikalingu. Darykite savo gyvenime pastovią tvarką, nuo buitinių dalykų iki planų su terminais skaičiais įvykdymo. Tinka užsiimti pomėgiais, kurie susiję su grožiu, dizainu, ypač jei tai yra smulkūs daiktai, pvz bižuterija.

Svarstyklės: darote visa, kas daro jus protingesniu, inteligentiškesniu. Svarstyklėms labai sunku išlįsti iš kolektyvo ir svetimų nuomonių. Tokiu būdu reiktų šlietis prie žmogaus, kuris yra atsiskyręs nuo visų, jam nerūpi publikos nuomonės ir kuris jau pasiuntęs visus kitus toli toli. Šlietis prie pasiekusiųju ir prie elito. Palikti nuošalyje visus verkiančius ir aimanuojančius.

Skorpionas: darote tai, kas daro jus vis labiau pavojingu ir turtingu. Darykite tai, kas padės kovoti su viskuo, kas atgyveno, kai galima valyti viską nuo negatyvo, melo, to, kas nereikalinga. Sakykite viską tiesiai šviesiai. Drąsiai durniui, kad jis durnas. Skorpionai, kaip plutono žmonės drąsiai kalba ir daro tai, ko kiti bijo. Kuo daugiau ekstremalumo jūsų gyvenime - tuo geriau. Užsiimti investicijomis, ezoterika, atskleidinėti paslaptis, kažką gelbėti.

Šaulys: darote viską, kas plečia jūsų sąmonę ir pasaulio suvokimą. Jūs turite vystytis tik dėl to, kad reikia vystytis, būti neformaliu ekspertu, didinti savo autoritetą. Daugiau mokytis ir pradėti mokyti kitus. Domėkitės kitomis kultūromis, keliaukite, kuo dažniau įveikinėkite kliūtis ir išeikite iš ribų, tiek mentalinių, tiek socialinių, tiek geografinių. Raskite vieną didelį tikslą, kuris uždegtų širdį.

Ožiaragis: Darote viską, kad gyvenimas būtų kuo stabilesnis ir tvarkingesnis. Kas didina jūsų statusą visuomenėje. Duoda galimybes valdyti ir kontroliuoti, tiek save, tiek aplinkinius. Susikurkite vieną užduotį, kurią sieksite įvykdyti per kantrybę ir triūsą. Neleisti jokiam nukreipiančiam kitur faktoriui jus sutrukdyti. Darbas aukščiau emocijų.

Vandenis: darote viską, kas jus prijungia prie globalių procesų. Tai gali būti politika, mokslas, fantastika, ateities technologijos, prognozavimas, ezoterika, filosofija. Visą planetą padaryti "Friend zone". Niekam nevadovaujate, esate ant vienos bangos su kitais. Užsiimti kolektyvine kūryba.

Žuvys: darote viską, kas jus priartina prie aukščiausių prasmių ir atplešia nuo žemės (muzika, foto, kinas, poezija, religija, tapyba, psichologija, mokslas). Kuo didesnis neapsisprendimo rūkas jūsų gyvenime, tuo geriau. Mokykitės pasikliauti intuicija, išeikite iš rutinos į paralelinius pasaulius, susiderinkite su gamtos išmintimi. Užsiimkite parama ir globa. Tarnaukite savo (ne svetimiems) idealams.

Kada pajusite, kad saulė pasijungė ir vidinis aš prabudo? Jūs pradedate gyventi autopilotu pagal principą "galvoju ką noriu, kalbu ką noriu, darau ką noriu". Išorinės nuostatos "reikia", "priklauso", "tai yra normalu", "taip daro visi" pasikeičia į "svarbu tik man".

Saulės uždegimo ir išsilaisvinimo kaina kartais gali būti kartais labai aukšta (atleidimai iš darbo, skyrybos), todėl daugelis lieka sėdėti niūrioje kasdienybėje ir bandyti tempti atgal tuos, kurie nori išsilaisvinti.

Gyvenimo instrukcija: 4 žingsniai link sėkmingo, laimingo ir realizuoto gyvenimo 

Gimimo žemėlapis nėra dovanų krautuvė, tai vystymosi kelias. Iš aukščiau nuleista instrukcija, kai įsijungia žmogaus šio įsikūnijimo programa. Žmogaus potencialas savaime neįsijungia. Norėdami, kad žemėlapis veiktų, turite į jį "įsigyventi".

4 žingsnių strategija yra jūsų vystymosi etapai, kuriuos mes koreliuojame su amžiumi ir sąlygomis. 

4 žingsnių strategiją man perdavė mano astrologijos Mokytojas, ši strategija yra pratestuota, tikrinta ir pertikrinta ir ji veikia. Jei yra daroma Su kiekvienu atliktu žingsniu mūsų žinioje atsiranda vis daugiau naudingų išteklių (energijos, sėkmės ir kt.):


Pietinio mazgo žingsnis - kai yra prisimenamos, ar astrologo aprašomos praėjusių gyvenimų patirtys, nesąmoningos sielos programos, kurios, atėjus į šį įsikūnijimą, yra primirštamos. Bet pastebėti jas galima taip pat nesunkiai. Kažkas labai lengvai išmoksta užsienio kalbas, kažkas tik atsisėdęs prie vairo vairuoja iš karto puikiai, kažkas turi didelės vidinės išminties, o dar kitas iš kažkur žino, kaip sutaisyti variklį Bet užduotis nesiknaisioti po tai, ką mokame, šiame įsikūnijime užduotis - paleisti visas kitas programas, gautas mums gimus, bet panaudojant praėjusią patirtį.


1 žingsnis. Mėnulio. Tai periodas, kai vaikutis dar būna mamos pilve ir pirmuosius 3 gyvenimo metus. Tai periodas, kai mokaisi būtiniausių dalykų, kad išgyventi. Gyventi patogiai, turėti įpročius, bendrauti su savo kūnu, pasauliu, kurti savo požiūrį, priėmimą, adaptuotis, išmokti prisiderinti prie besikeičiančių sąlygų ir situacijų.

2 žingsnis - saulės uždegimas. Nuo 3 iki 10 metų ryšys su tėčiu. Pažinti save, atskirti save nuo šeimos, atskirti save nuo išorinių sąlygų (labai dažnas reiškinys, kad nėra sugebėjimo atskirti kur aš, o kur pasaulio aplinkybės, žmogus susitapatinęs su tuo, kas vyksta aplinkui). Išmokti gyventi pagal savo ketinimus ir nepriklausyti nuo kitų žmonių nuomonių.

 Jei išmokstama gyventi be aplinkos spaudimo ir svorio - gaunama visa reikiama energija, nėra nuovargio, yra meilė sau, yra pasitikėjimas savimi, dingsta aukos sindromai. Ir ateina pagarba ir meilė iš aplink esančio pasaulio. Jus pradeda vertinti.


3 žingsnis - Saturnas. (pirmi požymiai 13-15 metais, tada 21 metų ir galiausiai 28-30 gyvenimo metai, kai gryžta saturnas. Įgyti patirtį, kai kuriamas savo struktūruotas gyvenimas, sukamas lizdas, įgyjama pastovi gyvenamoji vieta, pastovus darbas, kuriame formuojatės kaip profesionalas, kylate karjeros laiptais ir sukuriama šeima, kurioje taip pat galima sukurti statusą. Arba bent jau žinote ko norite iš gyvenimo. Ties 28-30 metais baigiasi biologinės atsargos, kai gyvenimas rieda savo keliu, o jūs lengvai gaunate iš jo dovanas ir lengvatas. Prasideda periodas, kai viskas pasiekiama per triūsą ir kantrybę. Ateina drausmės ir atsakomybės laikotarpis, stiprinamas vidinis stuburas, kurio pagalba žmogus gali gyventi 120 metų.


4 žingsnis karminis šiaurinis mazgas. Pirmieji požymiai vyksta 18-19 metų, po to 36-38 metai, kai jau laikas eiti link tos karminės užduoties, dėl kurios atėjo siela į šį įsikūnijimą. 

Pirmas patikrinimas būna 36-38 gyvenimo metais, kai kažkaip netyčia sugriūna gyvenimas, įvyksta skyrybos, buvusi puiki vaikų motina, paaukojusi gyvenimą vaikams sulaukia iš jų tik paniekos ir skyrybų su vyru. Arba atvirkščiai, karjeristė atleidžiama iš darbo ir tampa nebereikalinga. Staiga išdyksta depresijos ar nusisuka draugai. 

Tai ženklai, kad neinate tuo keliu, dėl kurio čia atėjote. Sekantis patikrinimas būna 54-56 metų, kai galima labia stipriai gauti per galvą. Jei pasirenkama teisinga kryptis - suteikiami begaliniai resursai. 

Karminis šiaurinis mazgas nėra kelionės pabaiga, kai atėjau ir padariau, tai tik kelionė, su tikslu, pasiekti kiek įmanoma.

Naudodamiesi pietinio karminio mazgo patirtimi žingsniuoti link šiaurinio. Pietinio naudoti kaip įrankį tikslui pasiekti.Kaip suprasti, kad nepraeitas mėnulio etapas ar saulės? Visas pasaulis prieš jus, aplinkui visi blogi, visi manes nekenčia, mane skriaudžia, apgauna, išnaudoja, niekina, pas mane milijonas neaiškių ligų, aš neturiu pinigų - netvarka su mėnuliu. Aš nepastebimas, aš bijau kažką veikti, ką pasakys kiti, ką pagalvos kiti, aš nežinau kuo gyvenime užsiimti, kokia mano paskirtis šiame gyvenime, dabar visiems blogai, auksčiau bambos neiššoksiu, savivertė žemiau nulio - netvarka su saule.

Nesvarbu, ar jums 20 ar 52, visada viską galima sutvarkyti, atstatyti, juk gimimo žemėlapio instrukcijos duotos 120- čiai metų ir ne šiaip sau, o sveiko, laimingo, sėkmingo, šviečiančio žmogaus metų.

Darbas su savimi padės susitvarkyti esančius nesklandumus. Tiesiog pagal rekomendacijas įjunkite į savo gyvenimą keletą patarimų, padarykite juos kasdieniniais įpročiais.

Saulė mūsų norų generatorius

Jei nedirba jūsų saulė - nedirba visas jūsų gimimo žemėlapis. Kokios pozityvios bebūtų prognozės - jos neveiks, jei jūsų saulė užgesusi.

Visos kitos planetos, turinčios aspektus į saulę, kuri užgesusi, nedirbanti, daugiau kenks, nei padės.

Sielos dvasinės vibracijos susiderino su mūsų kūno programa ir gimėme mes. Mūsų siela, aukščiausiasis "AŠ" atsidūrė laikinai supakuotas į tranzitinį kūniškąjį "Aš".

Mėnulio "aš' - tai toks aš, kuris susideda iš šeimos, aplinkos, išorinių įpročių. Tas kūniškasis "aš" susiformavo mamos pagalba, su giminės egregorių pagalba, atspindėtų aplinkoje emocijų pagalba. Susiformavo su savo biologiniais ir socialiniais poreikiais.

Iki 3 metų vaikas pilnai apžiūrėtas ir juo pasirūpinta. Vaikas iki 3 metų yra mėnulio globoje, kai apie nieką nereikia galvoti, kai nereikia dėl nieko sukti galvos, jo poreikiai patenkinti, pamaitintas, saugumas yra, apčiūčiuotas ir apžiūrėtas. Vaikas yra vienyje su savo mama, jis neturi savojo "Aš". Ir dvasingumo čia nėra. Paaugęs vaikutis vis dar nesuvokia savęs kaip asmenybės, dažnai vadina save trečiuoju asmeniu.

Visai kiti procesai prasideda einant ketvirtuosius gyvenimo metus (gali būti truputį anksčiau). Psichologai tai vadina separacija, Alfredas Adleris tai pavadino individuacija. Pirmoji žmogaus gyvenime atsiradusi krizė. Atsiranda asmenybės koncepcija. Žmogutis pradeda suvokti, kad mama ir jis nėra viena. Kad jis turi savo didįjį "AŠ", tą aš, kuris yra siela, tą aš, kuris yra kūrėjo dalis. 3 metų vaikas suvokia, kad jis ne mama ir ne tėvas, o kažkas. Tai šokiruojantis suvokimas, psichologiškai išgyvenamas kaip gimimas.

Pradeda žibėti žmogaus Saulė. Ir čia jau pradeda vaidinti savo vaidmenį tėvas. Vaikas pradeda skanuoti savo tėvo elgesį ir formuoti savo saulę pagal jį.

Koks turi būti tėvas, kad vaikas užaugtų pasitikintis savimi, jo saulė spindėtų, jis būtų laimingas, jo gyvenimas įdomus ir prasmingas?

Pirmiausia tėvas turi būti dvasingas. Jis turi gyventi taip, kaip pats pasirinko, pats supranta dėl ko gyvena, pats viską gyvenime pasirenka ir moka tuo pasirinkimu naudotis. Pasaulis jam kiša savo nuostatas, eik dirbk čia, eik daryk taip ar anaip, o jis atsako visam tam - ne, aš renkuosi tai, ko noriu pats ir tai, kas man tinka ir patinka. Ir tuo pat metu duodantis pasauliui labai daug. Šviečiantis ir atiduodantis tą šviesą pasauliui.

Mamos meilė yra rūpinimąsis. Vaikas verkia - mama ramina, apkabina, vaikas išalko - mama pamaitins, vaikas sušalęs - aprengs ir sušildys.

Tėvo funkcija - paskatinimas, apdovanojimas, dovanos ir apribojimai. Būtent tėvas vaikui parodo ribas. Tėvas myli - puiku, tėvas baudžia - taip pat puiku (tai ne apie mušimą, tai apie griežtumą, atsakomybę ir autoriteto parodymą). Mamai bausti vaiko negalima, mama suteikia vaikui saugumo jausmą, tėvas gi turi nustatyti ribas ir būti autoritetu, kad užaugus vaikas norėtų būti tokiu tėvu ar mergina norėtų ištekėti už tokio vyro.

Tėvas turi rodyti laisvę, mokėjimą ta laisve naudotis, turintis savo nuomonę ir išsprendžiantis visas situacijas naudingai. Bet jis niekada neturi būti abejingas savo vaikui. Ar mylintis, ar griežtas, ar pakeliantis balsą - jis yra tas, kuris paskatins savo vaiką būti laisvu ir laimingu. Tėvo įtaka ir jo pavyzdys vaikui svarbus nuo 3-10 metų.

Saulės "noriu" yra susijusi su atidavimu. Kai norime, kad būtų įvykdyti "noriu" fiziologiniai poreikiai - tai mėnulio energija. Noriu buto, noriu mašinos, noriu dovanų, noriu kaifuoti, noriu jaustis saugus - tai žema mėnulio energija, kurią galima paimti iš aplinkos maistu, poilsio, darbo, pinigų pavidalu. Saulė nuo tokios energijos neužsidegs: jei nusipirksite butą, mašiną ar naujus batus - kaip tik visa tai saulę gesina.

Saulės vienintelis poreikis yra šviesti ir atiduoti. Saulės energija susijusi su savęs parodymu pasauliui, susijusi su žaidimu, džiaugsmu ir kūrybiškumu.

Kai saulė šviečia - ji atiduoda. Atiduoda per veiklą, atiduoda kitiems, atiduoda pasauliui. Saulės energiją gaunama iš viršaus, iš Kūrėjo. Tai energija, neturinti limito. Be limito ji ateina tada, kai tik užsidegate kažkokia idėja, turite jums svarbią užduotį. Ypatingai daug energijos ateina, kai yra sunkumai. Priemonių ir įrankių energijos pasiėmimui yra daug, reikalingas nepriekaištingas energijos pratekėjimas per jūsų energetinius centrus. 

Saulė valdo laiką, todėl kartais stebimės, kaip kai kurie žmonės sugeba per tas pačias, visiems prieinamas 24 valandas, nuveikti daugybę darbų, viską spėti, sukurti, turėti keletą talentų. Dailininkai nutapo tūkstančiais paveikslų, išradėjai išradinėja gausybę išradimų. O tai todėl, kad žmogus gyvena pagal paskirtį, jis turi daug savimotyvacijos, jis įsitraukęs - energijos kiekis praeina be limito.

Turbūt kiekvienas esate buvę tokioje situacijoje, kai padarai ir norisi dar, dar ir dar daugiau. Tai vyksta ne tada, kai reikia, o tai vyksta iš paties žmogaus pasirinkimo. Be rezultato laukimo, be laukimo, o kas man iš to, ką gausiu aš.


Mėnulis gimimo žemėlapyje - ką jis jums šnabžda

Mes gyvename pastoviai besikeičiančiame pasaulyje, rytdiena niekada nebus tokia kaip šiandien diena. Stabilumas tai tėra mitas. Bet kuo daugiau aplink pokyčių, tuo žmonės dažniau serga depresija ar yra kitokios problemos su psichika.Mėnulis mūsų gimimo žemėlapiuose - mūsų psichologinis radaras, kuris skanuoja aplinkos pokyčius. Taip pat mėnulis atsako už mūsų lūkesčius. Jei išorinės sąlygos atitinka mūsų lūkesčiaus, tai tikrai didelis pasisekimas, o jei ne, tai mums blogai, mes su tuo nesutinkame, prieštaraujame, draskomės ir isterikuojame. Kiekvienas savaip protestuoja prieš tai.

Tokiu būdu negatyvios emocijos ateina iš to, kad neatitinka "noriu" su tuo, kas "nutinka".

Ir žinoma tokios negatyvios emocijos gadina sveikatą, degina energetinius rezervus, gadina santykius, trukdo rasti tinkamus užsiėmimus ir tikrąjį pašaukimą.

Ką daryti? Pirmiausia prisiminti kas už tai atsakingas. Mėnulis padės susitvarkyti iškilusias bėdas, tereikia atsižvelgti į savo natūralią prigimtį, ir žiūrėti ką nurodo jūsų mėnulis. Nes negatyvi emocija - tai mėnulio signalas, kad kažkas netaip. Taip pat mėnulis duoda signalus, kad mūsų elgesys, mūsų veiksmai prieštarauja natūraliai įvykių eigai.

Tiesiog kai sukyla nemalonūs jausmai, neigiamos emocijos, tereikia žengti žingsnį atgal, ir pabandyti suprasti ką pasaulis jums sako, kodėl nuo to, kas vyksta aplinkui jaučiatės blogai ir ką reiktų pakeisti, kad jūsų "noriu" sutaptų su tuo, kas "nutinka".

Mėnulis atsakingas už poilsį, komfortą ir gerą savijautą. Tinkamas poilsis papildys jūsų energetinius resursus.

Špargalkė visiems, kurie nori tinkamai atsipalaiduoti, sukaupti jėgas. Žiūrėkite kur randasi jūsų mėnulis, kokiame ženkle ir ilsėkitės, atsipalaiduokite pagal savo prigimtį.

Mėnulis avine: per garo nuleidimą - sportas, šokiai, viešus pasirodymus, per darbą.

Mėnulis jautyje: per paprastas žemiškas gėrybes - apsipirkimą, spa, masažus, kulinariją, sodininkystę.

Mėnulis dvyniuose: per bendravimą, važinėjimą, patenkinant savo žingeidumą, skaitant knygas ar naršant telefonuose.

Mėnulis vėžyje: gerai išsimiegoti, ir gerai pavalgyti. Bendraujant su artimaisiais, užsiimant vaikais.

Mėnulis liūte: per žaidimus ir azartą, per savo mylimus žaislus (vyrams pvz. automobiliai, o moterims papuošalai), per organizavimą švenčių, per dalyvavimą šventėse, ar parodant save pasauliui per bet ką.

Mėnulis mergelėje: per skrupulingą veiklą, iš kurios gimsta kažkas gražaus, per priežiūrą ir gydymą, per bendravimą su naminiais gyvūnais, per banalų tvarkymąsi.

Mėnulis svarstyklėse: per pokalbius su žmonėmis, per bendravimą, per akiračio plėtimą. Teatrai, parodos, aukštuomenės susibūrimai. Per apsipirkimus ir grožio kūrimą.

Mėnulis skorpione: per įtemptas situacijas, kuo daugiau aštrių stuacijų, tuo po to būna skaniau. Per sportą, per aktyvų poilsį, ekstrimą ir chuliganizmą. Azartinius žaidimus.

Mėnulis šaulyje: per situacijas, kai jus pagirs, gerbs ir priims kaip ekspertą. Per keliones, ir per viską, kas susiję su užsieniu. Per aktyvų poilsį, šokius ir sportą. Per dvasinius dalykus.

Mėnulis ožiaragyje: relaksas ateina per pojūtį, kad aš esu profesionalas, aš bendrijos pačiame viršuje. Kai viskas stabilu, viskas kontroliuojama. Per statines apkrovas: tempimo pratimai, joga, treniruoklių salės.

Mėnulis vandenyje: per bendravimą su draugais, per klubus ir vakarėlius, per kontaktus su technika: kompiuteriniai žaidimai, išradinėjimas kažko, ar krapštymasis garaže. Poisis dalyvaujant sociumo reikaluose, pilietiškų iniciatyvų reikaluose. Paskendimas knygose.

Mėnulis žuvyse: per meditacijas, bendraujant su gyvūnais, per paieškas aukščiausios prasmės, per subtilias energijas, per buvimą vienumoje, per kiną, fotografiją ar meną. Per domėjimąsi psichologija.