Kas yra karminė astrologija?

Gyvenimas tarsi sutvarkytas: yra vaikai, mylintis sutuoktinis ar sutuoktinė šalia, yra namai, darbas, pareigos ir sėkminga karjera. Bet viduje pastoviai kažkas kirba ir kelia nerimą, kažko gyvenime vis trūksta, atrodo, kad dar šiame gyvenime padarėte ne viską.. Bet Jūs net neįsivaizduojate, link kur pasukti. 

Siela pradeda kutenti ir klausti, kokia mano paskirtis šiame pasaulyje, kodėl vieni dalykai sekasi gerai, o kitų nesuprantu visiškai. Kodėl dažniausiai sulaukus 35-38 metų ima kankinti nuolatinės depresinės būsenos ir nesuvokimas, ko aš atėjau į šį pasaulį, kodėl aš nežinau, ką turiu veikti, kur yra mano gyvenimo prasmė. Pažįstamas jausmas? 

Tokios ir panašios mintys reiškia, kad Jūs užstrigote savo gyvenimo užduotyse ir Jums reikia atsakymų, kur link turite judėti.

Kas yra karminiai Mėnulio mazgai? 

Karminiai pietinis ir šiaurinis Mėnulio mazgai nurodo žmogui, kokią patirtį jis atsinešė, ateidamas į šį pasaulį iš praėjusių įsikūnijimų, ir kokią patirtį jis turi įgyti, kad išpildytų tas užduotis, dėl kurių įsikūnijo jo siela šiame gyvenime.

Mėnulio karminiai mazgai nėra dangaus kūnai. Tai taškai, kuriuose susikerta Mėnulio, besisukančio apie Žemę, ir Žemės, besisukančios aplink Saulę, orbitos.

Žmogaus horoskope pirmiausia yra žiūrima, kokioje padėtyje yra šie taškai - kokiame zodiako ženkle ir kokiame būste.

Kaip veikia pietinis ir šiaurinis karminiai mazgai?

Pietinio Mėnulio mazgo padėtis horoskope nusako žmogaus charakterio bruožus, kurie ankstesniuose gyvenimuose buvo stipriai išreikšti, todėl ir šiame gyvenime jie mus užvaldo. Paprastai žmogus naudojasi ta patirtimi pirmuosius 36-37 savo gyvenimo metus.

Šiaurinis Mėnulio mazgas, kuris pradeda įsijungti 36-37 žmogaus gyvenimo metais, - tai tas taškas, prie kurio žmogus turi priartėti šiame gyvenime. 

36-37 gyvenimo metais žmogus sulaukia "patikrinimo" iš viršaus, ar jis jau žengė reikiamus žingsnius, kad nueitų nuo pietinio mazgo gautos patirties ir kurtų kažką naujo, ar dar ne.

Zodiako ženklas, į kurį patenka šiaurinis mėnulio mazgas, žymi psichologinį virsmą, reikalingą žmogaus asmenybei, o horoskopo būstas nurodo patirtį, per kurią žmogus gali pakilti į šį naują sąmoningumo lygmenį.

Jei žmogus ignoruoja siunčiamus signalus, tai gali pasireikšti ligomis, nelaimėmis, realizacijos neradimu, pasimetimu šiame pasaulyje. 

Kitas karminis patikrinimas laukia 56-57 gyvenimo metais.

Atlikta karminių mazgų analizė padės Jums išsiaiškinti:

  • atsineštą patirtį;
  • ugdytinas savybės šiame įsikūnijime;
  • ribotus polinkius, kuriuos atsinešėte iš praeitų įsikūnijimų;
  • esmines pamokas;
  • Jūsų gabumus;
  • Jums tinkamas profesijas;
  • kokia esate asmenybė; 
  • kokie Jūsų poreikiai, santykiai su kitais, tikslai ir t.t..

Karminių mazgų analizei atlikti reikalinga:

Pirminės konsultacijos kaina - 25 eurai. (Pokalbio data ir laikas suderinami savaitės bėgyje nuo paslaugos užsakymo dienos).

Karminių Mėnulio mazgų analizė pateikiama rašytine forma.*

Kaina - 35 eurai.

*Paslauga atliekama per 3-5 savaites po apmokėjimo. 

Jeigu norite aptarti rezultatus su astrologe, papildoma konsultacija - susitikimas Online - 50 eurų/val.

Jei papildomai bus reikalinga potencialo paieška, kad įvykdyti šiaurinio karminio mazgo užduotis, bei pagalba nukreipimui link šiaurinio mazgo, paslaugos kaina rašytine forma + 1 valandos konsultacija žodžiu Online - 85 eurai.

Karminių mazgų analizės užsakymas

Užsakyti paslaugą galite užpildydami šią formą, atsiųsdami man asmeninę žinutę virginija.kvedariene arba el. pašto adresu virginijossvetaine.eu@gmail.com.

Užsakyme nurodykite savo gimimo datą, laiką ir vietą.
Ačiū Jums!

Jei užpildėte aukščiau esančią formą, bet su Jumis nesusiekiau per artimiausias dienas, parašykite tiesiogiai el. pašto adresu virginijossvetaine.eu@gmail.com