Tinkamiausias laikas - elektyvas

Elektyvinė astrologija analizuoja ir padeda pasirinkti žmogui palankiausią laiką tam tikriems jo numatytiems veiksmams arba suplanuotiems svarbiems gyvenimo įvykiams. 

Kaip veikia elektyvinė astrologija - elektyvas?

Astrologiniu požiūriu, tam tikrais laiko momentais dangaus kūnai susidėlioja palankiomis arba nepalankiomis kombinacijomis, kurios gali turėti įtakos žmogaus gyvenimui. 

Ir mano, kaip astrologės, darbas, yra tai išanalizuoti ir pateikti žmonių kalba, suteikti žmogui įžvalgų ir patarimų, kaip išnaudoti astrologiškai palankius momentus ar išvengti nepalankaus laiko.

Elektyvas yra labai svarbus, kai norite parinkti tinkamiausią datą vestuvėms, krikštynoms, įsidarbinimui, operacijai, naudingoms pažintims ar kitiems svarbiausiems Jūsų gyvenimo įvykiams.

Tinkamiausių datų parinkimo paslaugos kaina - 45 eurai.

4-5 tinkamiausios datos 6 mėnesiams

Tinkamiausios datos/datų užsakymas

Užsakyti paslaugą galite užpildydami šią formą, atsiųsdami man asmeninę žinutę virginija.kvedariene arba el. pašto adresu virginijossvetaine.eu@gmail.com

Užsakyme nurodykite savo gimimo datą, laiką ir vietą.
Ačiū Jums!

Jei užpildėte aukščiau esančią formą, bet su Jumis nesusiekiau per artimiausias dienas, parašykite tiesiogiai el. pašto adresu virginijossvetaine.eu@gmail.com