Atsiliepimai

Studentės Renatos atsiliepimas apie kursą

Noriu padėkot, Virginija, už be galo įdomią pažintį su Astrologija kitaip...
Kitaip, nes čia atradau labai originalų astrologinių žinių perteikimą, kuris apima ne tik "sausą" mokslą, bet ir gilesnį žmogaus, sielos išjautimą ir tokias subtilybes, apie kurias net nepagalvojau, kad galima pamatyti Didžiųjų mūsų planetų pagalba!
Tikrai pamenu, pradžioje buvo abejonių - ar suprasiu? ar suspėsiu...? Bet dabar net abejonių nekyla! Norisi vis toliau ir giliau nerti į Astrologijos pasaulį, tyrinėti save, artimuosius, suprasti kodėl elgiesi vienaip ar kitaip, kas įtakoja ir kaip tai pakeisti... Gavau tikrai daug informacijos, pavyzdžių, metodinės medžiagos (ir namų darbų), per kuriuos radau atsakymus į savo ar artimųjų elgesio modelį. Tada pradedi suprasti ir gal net atlaidžiau žiūrėti į kitus, nes supranti, su kokia užduotim žmogus atėjo į šį pasaulį ir kiek reikia pastangų ir išminties tai suprasti ir pradirbti savyje...
DĖKOJU ! ir su džiaugsmu einu ruošti pamokų...
Renata Papinigienė
Pirmas modulis

Studentės Vaidos atsiliepimas apie kursą

"Pačios didžiausios rekomendacijos ir patys geriausi atsiliepimai apie šiuos astrologinius mokymus. Prieš nusprendžiant mokytis, užteko perskaityti pateiktą informaciją apie mokymus ir apsisprendžiau per akimirką. Ir dabar jau mokydamasi nė karto nepasigailėjau šio savo sprendimo. Nors mokslai gan intensyvūs, bet labai įtraukiantys. Pateikiama daug įdomios ir naudingos informacijos. Pati informacija pateikiama skirtingais būdais - man labai patinka, kad galiu perklausyti video pamokų, o tuomet perskaityti medžiagą atskirai. Taip pat - man labai patikęs ir tikęs mokymosi būdas - namų darbai, kai reikia atlikti ir konkrečius namų darbus, ir savarankiškai papildomai nagrinėtis. Visuomet sulaukiu atsakymų į savo klausimus bei palydėjimų, kur atkreipti dėmesį. Astrologija parodoma labai realiai, konkrečiai, pateikiamas platus jos pritaikymo būdas. Labai patinka mokytojos požiūris, kad nėra nei gerai, nei blogai, o viskas yra galimybės. Matau, kad iš mokytojos pusės suteiktos visos galimybės gilintis ir tobulėti astrologijoje ir tik aš pati atsakinga, kiek visa to pasiimsiu. Jau pati turiu eilę žmonių, kurie matydami mano aistra astrologijai degančias akis, laukia, kada pasidalinsiu savo žiniomis"

Vaida Muralė

Studentės Monikos atsiliepimas apie kursą

Labai rekomenduoju astrologijos mokymus pas Virginiją kiekvienam norinčiam giliau pažinti ne tik save, bet ir artimuosius. O gal tave sužavės astrologija taip, jog norėsis nerti dar giliau. Kadangi jau esu "paragavusi" astro mokymų pas kitų mokytojų. Galiu drąsiai teigti, kad per šituos mokymus gaunama labai daug naudingos ir aiškios informacijos, mokytoja stengiasi pateikti kuo daugiau naudingų pavyzdžių. Iš mokytojos per pamokas galima išgirsti ne tik pasakojimus apie astrologiją, bet taip pat daug psichologinių žinių. Labai patogu gauti įrašus, juos peržiūrėti galima bet kada turint laiko, įrašai ne per ilgi tai tinka visiems net ir labai užimtiems žmonėms. Komunikacija su mokytoja labai lengva ir greita, atsakymus gaunu kelių valandų bėgyje, ko tikrai nedaro kiti mokytojai iš mano patirties . Linkiu drąsiai eiti į pokyčius su Virginijos mokymais !

Monika Kazlauskiene  

Studentės Rūtos atsiliepimas apie kursą

Norėčiau jums pirmiausia padėkoti už labai įdomų astrologijos kursą. Nors kursas dar tik įsibėgėjo, dar daug pamokų prieš akis, bet aš labai džiaugiuosi, tikrąja ta žodžio prasme džiaugiuosi ir laukiu kiekvieną antradienį naujų pamokų !!!! Kuo mane sudomino jūsų astrologijos kursas ? Jūs turite savitą stilių, nekopijuojate kitų astrologų ! Jūsų perduodama informacija yra jau iš praktikos, o ne iš vadovėlių, o tai labai svarbu astrologijoje, nes pasaulis keičiasi, viskas juda į priekį ir kai kurios žinios iš vadovėlių jau yra atgyvenusios ir nepritaikomos mūsų tikrovei.

Jūs esate tikra mokytoja- griežta, teisinga. Labai patinka, kad jūs asmeniškai tikrinate namų darbus, juos apibūdinate, parašote kur yra minusai, kartais reikia net viską perdaryti iš naujo po jūsų patikrinimo, bet tik taip mes tobulėjame. Jūs kreipiate dėmesį į mokinio mokymąsi, nes daugelis šiais laikai mokytojų šios srities, kalbu iš praktikos, paima pinigus ir tipo mokinkis savarankiškai, jei kas neaišku paklausk... o jūs pati labai stengiatės savo žinias perduoti, kuriate video filmukus, įdedate savo laiko ir t.t.

Mokinantis astrologijos reikia laikytis disciplinos - jūsų pagalba mokinuosi būti disciplinuota: reikia mokintis, skaityti, laiku atlikti namų darbus ...ir jūs viską sužiūrite kiekvieną mokinį indivualiai, tai man labai patinka...

Labai žavi jūsų pasakojimo stilius, nes pasakojate ne tik apie astrologiją, bet ir psichologinių, ezoterinių, parapsichologinių žinių pridedate, daug pavyzdžių iš gyvenimo papasakojate - tai padeda žymiai lengviau visą informaciją suprasti. Astrologija yra tikrai sunkus mokslas...

Aš klausausi ir kitu mokytojų ne tik lietuvių, bet ir iš Rusijos paskaitų ir galiu drąsiai teigti, kad jūs nepilstote iš tuščio į kiaurą - jūs konkrečiai tiesiai ir šviesiai perduodate informaciją su pavyzdžiais. Nes yra tikrai nemažai mokytoju, kurie paima pinigus, kursą padaro labai ilgą, ir pasakoja kartais tą patį per tą patį... Daugelis šios srities mokytojų kalba aukštomis frazėmis ir tikrai būna sunku suprasti ką norėjo pasakyti, jūs kažkaip labai lengvai ir suprantamai paaiškinate.

Taip pat labai šaunu yra iš jūsų pusės, kad yra informacija ir pdf formatu, Word formatu. Nereikia tiek daug konspektuoti, nes jūs daug info duodate pdf formatu, tai tikrai sutaupo daug laiko ir galima visada persižiūrėti.

Dar norėčiau pridėti, kad jūs perduodate pozityvią energetiką, tai jaučiasi, jūs reikalaujate iš mokinių disciplinos - man irgi labai patinka, nes pati esu ne tokia stipriai disciplinuota, bet jūsų pagalba žengiu į priekį. Jūs esate mokytoja, kuri nori , kad žmonės kažką išmoktų, kad būtų tobulėjimas, ėjimas į priekį - jūs tikrinate, komentuojate, nes šiais laikais daug šios srities specialistų tik perduoda info, paima pinigus ir viskas...neįdomu ar žmogus daro namų darbus ar ne ir t.t. Kai pradėjau pas jus mokintis daug kas pasikeitė mano viduje: labiau pažįstu save, jūsų žinių pagalba, labiau suprantu aplinką, savo šeimą, vaiką, vyrą. Jūsų astrologijos kurso pagalba žmonės taps sąmoningesni, transformuosis, atras save iš naujo !!! Astrologija yra be galo sunkus mokslas, bet jūsų pagalba ir disciplinos ugdymu- tikrai yra įmanoma išmokti, jeigu žmogus pats norės.

Dėkoju jums už kantrybę, kad ugdote mūsų discipliną, auginate mus - nors mes jau ir suaugę žmonės esame!! Augame jūsų žinių pagalba. Mūsų sąmones lygis darosi vis aukštesnis, o tai reiškia ir vidinis vibracijų lygis tampa vis aukštesnis ir svaresnis.

Dėkui, kad galima mokėti už kursą dalimis, nereikia visos sumos iš karto sumokėti. Jūsų pagalba išaugs naujos kartos astrologai, kurie padės žmonėms, šeimos nariams, sau patiems pagerinti savo kasdienybę, siekti tikslų, atlikti savo karmines užduotis šiame gyvenime...ugdyti save patį ir svarbiausia susipažinti su pačiu savimi iš visai kitos pusės, šių dalykų mūsų niekas nemokina nei mokyklose, nei universitetuose, o tokios žinios tikrai yra reikalingos...ir sakyčiau šiais laikais privalomos... Mes juk esame jau Vandenio eroje.

Dėkoju jums, Virginija už įdomias astrologines paskaitas.

Su pagarba Rūta ( ANGELIKA )