Vaiko horoskopas

Vaiko horoskopas padės Jums giliau suprasti vaiko asmenybę ir atskleisti jo potencialą, numatyti tam tikrus gyvenimo etapus, kurie gali būti ypač svarbūs vaiko asmeniniam vystymuisi ir raidai.

Ką Jums gali pasakyti vaikų horoskopas pagal gimimo datą?

Pagrindiniai dalykai, kuriuos gali padėti sužinoti vaikų horoskopas pagal gimimo datą ar padėti lengviau išspręsti tam tikras situacijas, yra:

Asmenybės supratimas. Horoskopas suteiks Jums išplėstinį vaiko asmenybės paveikslą, apimantį jo asmenines savybes, gebėjimus ir galimas sritis, kuriose tie gebėjimai gali pasireikšti. Astrologinis ženklas (Saulės ženklas), kuriame gimė vaikas, gali suteikti informacijos apie jo savybes, charakterį.

Pomėgių atskleidimas ir pasirinkimas. Vaiko gimimo žemėlapis parodo, kokios srities įgimtus talentus ir gebėjimus turi vaikas, atsižvelgiant į planetų pozicijas jo gimimo momentu: ką jis darys geriau - pieš, vaidins teatre, šoks ar gros muzikos instrumentais. Tai padeda tikslingai vaiką nukreipti į tuos pomėgius, nesvarbu kaip tai patinka ar nepatinka tėvams. 

Bendravimas ir santykiai su kitais. Horoskopas gali suteikti tam tikrų žinių apie vaiko gebėjimus bendrauti su kitais žmonėmis - santykius šeimoje, draugystę draugų rate ir bendravimą mokykloje. Padėti suprasti jo bendravimo ypatumus ir priežastis.

Ugdymo proceso organizavimas. Vaiko interesų tiksliųjų ir humanitarinių mokslų srityse analizė, jo motyvacija mokslams, įvairių disciplinų ir bendravimo su mokytojais metodai.

Požiūris į auklėjimą. Vaiko santykių su mama ir tėčiu, jų konfliktų ir nesusipratimų analizė padės atrasti tinkamus ugdymo metodus, atsižvelgiant į vaiko asmenybę, jo lūkesčius ir poreikius, kurie gali būti svarbūs vaiko asmeniniam vystymuisi.

Profesijos paieška. Klausimai, aktualūs kiekvienam, savo vaikui gero linkinčiam, tėvui: Kokią profesiją turėtų rinktis vaikas užaugęs? Kaip geriausiai galėtų save realizuoti - kaip samdomas darbuotojas ar kaip vadovas, o galbūt galėtų būti puikus verslininkas, investuotojas ir pan.?

Ligų, nelaimingų nutikimų priežastys. Vienas vaikas dūksta, lipa, nenusėdi vietoje, bet jam nieko blogo nenutinka, o kitas - tik užlipo vieną laiptelį ir iškart traumos, lūžiai ir pan. Kodėl taip vyksta?  Iš kur pas vaikus atsiranda ligos?

Ko reikia, kad vaiko horoskopas būtų kuo tikslesnis?

Prieš sudarant vaiko horoskopą, reikalinga 0,5 val. pirminė konsultacija.

Tam, kad vaiko horoskopą būtų galima sudaryti itin tiksliai, reikalingi abiejų tėvų asmeniniai horoskopai. Jiems atlikti reikalingas kiek įmanoma tikslesnis tėvų gimimo laikas. 

Jei tikslaus gimimo laiko nežinote, būtina papildomai atlikti gimimo laiko rektifikaciją.

Pirminės 0,5 valandos konsultacijos kaina - 25 eurai. (Pokalbio data ir laikas suderinami savaitės bėgyje nuo paslaugos užsakymo dienos).

Vaikų horoskopas pateikiamas rašytine forma.*

Vaiko horoskopo kaina - 75 eurai.

Jeigu norite aptarti rezultatus su astrologe, papildoma konsultacija - susitikimas online - 50 eurų/val.

*Paslauga atliekama per 3-5 savaites po apmokėjimo.

Vaiko horoskopo užsakymas

Užsakyti paslaugą galite užpildydami šią formą, atsiųsdami man asmeninę žinutę virginija.kvedariene arba el. pašto adresu virginijossvetaine.eu@gmail.com

Užsakyme nurodykite savo gimimo datą, laiką ir vietą.
Ačiū Jums!

Jei užpildėte aukščiau esančią formą, bet su Jumis nesusiekiau per artimiausias dienas, parašykite tiesiogiai el. pašto adresu virginijossvetaine.eu@gmail.com