Asmeninė astrologinė prognozė

Asmeninė astrologinė prognozė - tai individuali Jūsų horoskopo analizė, apimanti tam tikrą laikotarpį, kuris gali būti trumpalaikis arba ilgalaikis, suteikianti įžvalgų apie potencialius gyvenimo įvykius, asmeninę raidą, galimus iššūkius ir galimybes.

Kas yra pusmečio, metinė asmeninė astrologinė prognozė pagal gimimo datą?

Asmeninė astrologinė prognozė pagal gimimo datą paprastai atliekama tam tikram laikotarpiui, atsižvelgiant į planetų padėtį ir jų tarpusavio sąveiką. Analizės metu vertinama, kaip tam tikri kosminiai įvykiai gali paveikti Jūsų gyvenimą ar tam tikrus gyvenimo aspektus, tokius kaip karjera, meilės santykiai, sveikata, asmenybės augimas ir t.t.

Aš, kaip Jūsų asmeninis astrologas, siekiu išsiaiškinti, kaip būtų galima pakeisti ateities įvykių mechanizmą, kaip pašalinti neigiamas planetų energijas, kaip kenksmingas situacijas nukenksminti ar išvengti negerų situacijų, kaip lengviau įveikti krizes, kurios gali neišvengiamai nutikti. Remdamasi analize, galiu padėti Jums:

  • numatyti sėkmingus ir nelabai sėkmingus laikotarpius;
  • numatyti karjeros, šeimos, asmeninio gyvenimo pokyčius;
  • įvardinti Jums tinkamiausius ir efektyviausius pinigų uždirbimo būdus;
  • įvertinti asmeninės energijos resursus, sveikatos būklę, galimas ligas;
  • įvertinti finansų, turto, verslo padėtį;
  • numatyti optimalaus elgesio strategiją, palankiausius ir rizikos laikotarpius.

Pusmečio, metinė astroprognozės leidžia numatyti ir įgyvendinti įvykius, kuriuos galima įmontuoti į likimo numatytus langus, kad būtų galima išvengti krizių ir komplikacijų.

Svarbu žinoti, kad astrologija yra daugiau nei tiesiog ateities spėjimas, tai taip pat yra giluminis įrankis, padedantis suprasti save ir kitus bei suteikiantis galimybę augti ir tobulėti. Tinkamai atsižvelgus į astroprognozes ir atlikus tinkamus veiksmus, visas rizikas galima sumažinti ar net paversti didele sėkme!

Kaip atliekama asmeninė astrologinė prognozė pagal gimimo datą?

Prieš atliekant šią paslaugą būtina pirminė konsultacija, kurios metu išsiaiškinsime Jūsų lūkesčius ir poreikius.

Astrologinė prognozė gali būti parengta remiantis gimimo žemėlapiu arba naudojant kitus astrologinius metodus, pavyzdžiui, 4 žingsnių strategija - asmenybės vystymosi planas, kuris iš esmės padeda nustatyti, koks yra Jūsų santykis su pasauliu.

Siekiant kuo tikslesnių astrologinių prognozių, rekomenduoju atlikti gimimo laiko rektifikaciją (jeigu tikslaus gimimo laiko nežinote).

Pirminės 0,5 val. konsultacijos kaina - 25 eurai.

Astrologinės prognozės pateikiamos rašytine forma.*

Pusmečio prognozės kaina (be išsamios gimimo žemėlapio analizės) - 70 eurų.

Pusmečio prognozės kaina (su išsamia gimimo žemėlapio analize) - 130 eurų. 

Metinės prognozės kaina (be išsamios gimimo žemėlapio analizės) - 120 eurų. 

Metinės prognozės kaina (su išsamia gimimo žemėlapio analize) - 180 eurų.

*Paslauga atliekama per 3-6 savaites po apmokėjimo.

Jeigu norite aptarti rezultatus su astrologe, papildoma konsultacija - susitikimas online - 50 eurų/val.

Užsakyti asmeninę astrologinę prognozę

Užsakyti paslaugą galite užpildydami šią formą, atsiųsdami man asmeninę žinutę virginija.kvedariene arba el. pašto adresu virginijossvetaine.eu@gmail.com.

Užsakyme nurodykite savo gimimo datą, laiką ir vietą.
Ačiū Jums!

Jei užpildėte aukščiau esančią formą, bet su Jumis nesusiekiau per artimiausias dienas, parašykite tiesiogiai el. pašto adresu virginijossvetaine.eu@gmail.com