Skorpionai

Rugpjūtis

Skorpionai, gimę nuo spalio 24 iki lapkričio 7 d. Skorpionai, kurie palnavo atostogauti rugpjūčio mėnesį, turite praleisti jį aktyviai. Pakeitus buvimo vietą, įsisavinant naujas vietas, lankant žymias vietas ir išvykstant į ekskursijas, palengvės nuovargis, kuris buvo susikaupęs per netrumpą laiką. Tiems Skorpionams, kuriems vasarą tenka dirbti, net jei jie dirba namuose, būtina aiškiai apibrėžti prioritetines užduotis, kurias reikia atlikti rugpjūčio mėn., ir sudaryti jų sąrašą. Kitas, ne tokias svarbias užduotis, kuris galima atidėti - atidėkite ir suteikite sau galimybę daugiau pailsėti.

Būtina atkreipti dėmesį į savo kūno būklę, sportuoti ir apgalvoti savo mitybą, kuri daugumai Skorpionų nėra ypač griežta.

Skorpionai, gimę nuo lapkričio 8 iki lapkričio 21 d. Rugpjūtis Skorpionams pasižymės klestinčia atmosfera, didžioji dalis užduočių išspręs patys savaime vien dalyvaujant šio ženklo atstovams. Aplinkiniai patys siūlys pagalbą skorpionams, kurie galės atlikti užduočių paskirstytojo ir jų vykdymo priežiūros funkcijas.

Skorpionai bus labai įtikinami ir niekas net nesuabejos jų kompetencijomis.

Šį mėnesį skorpionai puikiai atliks tarpininkavimo darbą, tačiau nelabai gaus kažką naudingo sau. Galimi romantiniai santykiai, kurie tęsis gana ilgai. Tačiau Skorpionams reikia kuo mažiau kalbėti ir daryti kuo daugiau dėl savo partnerio ar kartu su juo.

Liepa

Skorpionai, gimę nuo spalio 24 iki lapkričio 7 dienos. Liepą bus gausu bendravimo, aplink jus atsiras naujų žmonių, su kuriais galėsite susitarti dėl naujų projektų ar užmegzti kontaktus tolimesnei sąveikai abipusiai naudingomis sąlygomis. Ateina mėnuo komandiruotėms, kelionėms trumpais atstumais. Skorpionams reikia atidžiai stebėti darbų grafikus, kad viskas būtų atlikta laiku: liepą vėl bus daug mažų užsakymų, kurie užims didžiąją laiko dalį. Šiuo laikotarpiu užsimezgę romantiški santykiai vargu ar tęsis ilgai, todėl iš pradžių supraskite, kad partnerystė neturi perspektyvos. Nesikabinkite prie trumpalaikių pažinčių, nes galite pražiopsotį tą tikrąjį (-ą).

Skorpionai, gimę nuo lapkričio 8 iki lapkričio 21 dienos. Asmeniniuose santykiuose, taip pat piniginiuose reikaluose liepos mėnesį laukia nestabilumas. Nerekomenduojama sąmoningai inicijuoti pirkimų ar ką nors parduoti. Jei vis tiek reikia įsigyti ar atsikratyti daikto, verta naudotis tarpininko paslaugomis, kurių vaidmenyje gali būti draugai ar giminaičiai. Romantiškas pažintis taip pat reikėtų atidėti vėlesniam laikui, o jei vis dėlto - pažintis įvyko, Skorpionams reikia, kiek įmanoma, ramiai užmegzti santykius, o ne lėkti į juos stačia galva. Profesinėje srityje vis dar aktualu viskas, kas siejama su naujomis žiniomis ar esamų žinių gilinimu. Pirmenybė turėtų būti teikiama gerai žinomoms mokykloms ar mokytojams, kad ateityje Skorpionai galėtų didžiuotis gautomis žiniomis.

Balandis

Skorpionai, gimę nuo spalio 24 iki lapkričio 7 dienos. Balandis bus sunkus mėnuo Skorpionams. Turite atidžiai stebėti savo veiksmus ir žodžius - dabar didelė tikimybė pasakyti ką nors nereikalingo ir neapgalvoto, dėl ko žmonės gali nusisukti nuo skorpionų  ar gali nutraukti santykius su jais. Skorpionai turi išanalizuoti metų planus, kad suprasti, kas buvo įgyvendinta ankstesniais mėnesiais ir kas liko neįgyvendinta. Bus aplinkybės, kai Skorpionai pateks į situaciją, kai būtina vykdyti kitų nurodymus, gyventi pagal kažkieno taisykles ir vadovautis kažkieno principais. Tai pasekmės to, kad Skorpionai neturi savo griežtų taisyklių ir trūksta drausmės. Pakeisti padėties kol kas nepavyks.

Skorpionai, gimę nuo lapkričio 8 iki lapkričio 21 dienos. Balandžio mėnesį Skorpionams bus sunku susikalbėti su kitais ir viskas baigsis oponentų naudai.  Skorpionams rekomenduojama atsitraukti ir siųsti vietoje savęs kitus derybininkus. Tai taikoma ir darbiniams, ir asmeniniams santykiams. Skorpionai panaudos savybę, kurios pagalba jie subtiliai pajunta nuotaiką ir kitų būklę. Tai gali būti naudojama tiek padėti kitiems žmonėms, tiek kaip nauda patiems skorpionams. Kaip tiksliai panaudoti talentą, turi nuspręsti patys Skorpionai. Manipuliavimas  mylimu žmogumi turės neigiamų pasekmių, kai tik Skorpionų įtaka susilpnės ir partneris supras, kad jis buvo paveiktas.

Kovas

Skorpionai, gimę nuo spalio 24 iki lapkričio 7 dienos. Bus lengviau kovo mėnesį užmegsti ryšius, lengviau bendrauti, lengviau derėtis, žmonės skorpionams bus atviresni. Tačiau jausmas, kad skorpionai tarsi užstrigę aplinkybėse niekur nedings ir neigiamai veiks savivertę bei nuotaiką. Bus noras viską mesti ir pradėti viską iš naujo. Svarbu nepridaryti neapgalvotų veiksmų ir nepriimti spontaniškai neapgalvotų sprendimų. Aptarkite iškilusias abejones su draugais jie padės išlyginti įtampą. Asmeninio gyvenimo geriau neliesti ir palikti viską taip, kaip yra.

Skorpionai, gimę nuo lapkričio 8 iki 21 dienos. Kovo mėnesį suteikiamos didelės galimybės atstayti santykius, sugadintus vasario mėnesį. Taip pat bus galimybės kompensuoti finansinius nuostolius, kuriuos skorpionai patyrė metų pradžioje. Nebus kovo mėnesį jokių papildomų išlaidų, ir netgi galimybė gauti netikėtus išteklius, galimybes užsidirbti.

Atkreipti dėmesį į profesionalumą, pats laiaks įsigyti papildomų žinių ir įgūdžių. Tolesnis mokymąsis yra pats tas šiuo periodu. Kiti gali suabejoti jūsų žiniomis, taigi reiktų išbandyti save per studijas.

Vasaris

Skorpionai, gimę nuo spalio 24 iki lapkričio 7 dienos. Retrogradinis Merkurijus šiek tiek paveiks Skorpionus. Pakanka laikytis bendrų rekomendacijų ir atidžiau stebėti kas vyksta su jumis ir aplink jus. Skorpionams vasaris yra tas laikotarpis, kai žmonės ir aplinkybės norės išbandyti jūsų jėgas. Vis dažniau vadovybė ir kolegos, aplinkybės mes iššūkius. Vis kas nors bandys suabejoti tuo, kad skorpionai verti savo padėties ir finansinio atlygio. Vasarį galimos nekontroliuojamos išlaidos, kai neaišku kodėl genda mobilieji įrenginiai ar buitinė technika. Būtina atkreipti dėmesį ir rūpintis sveikata, patiriama emocine įtampa veiks neigiamai sveikatą.

Skorpionai, gimę nuo lapkričio 8 iki lapkričio 21 dienos. Merkurijaus retrogrado laikotarpis paveiks Skorpionus, ir įtaka bus neigiama, rekomendacijas šiam laikotrapiui būtina paisyti. Skorpionai turės atlaikyti ne tik retrogarą, veikiantį juos, bet ir jų aplinkinių klaidas ir pretenzijas. Numatomas nedidelis chaosas ne tik pačių skorpionų gyvenime, bet ir aplinkoje aplink juos.Skorpionai turi būti ypač atsargūs ir atidūs iki spalio 18 d., Tačiau patartina pridėti dar keletą dienų, kad Merkurijaus retrogradinės pasekmės pagaliau praeitų. Didelė tikimybė klaidų, nesugebėjimas derėtis duos stiprią nervine įtampą. Skorpionams patarimas pristabdyti ir nesureikšminti asmeninius santykius šeimos rate, nesureikšminti vykstančių įvykių, atsipalaiduoti ir pralaukti sunkų laikotarpį, kitaip didelė rizika išprovokuoti konfliktus, kurių pasekmes reikės ligviduoti dar ilgai. 

Sausis

Skorpionai, gimę nuo spalio 24 iki lapkričio 7. Metai skorpionams prasideda intensyviai. Aplinkybės reikalaus aktyvumo ir daug jėgų, kad spręsti kylančias problemas.Skorpionai bus paklausūs, bet kartu su galimybėmis bus ir daugiau pareigų. Tai skorpionams nepatiks, nes pareikalavimas atliktų užduočių prasidės anksčiau nei jos bus įvykdytos. Gali būti abipusiai puolimai.Galimi papildomi uždarbiai, bet tai pareikalaus taip pat daugiau jėgų, kurios ir taip nukreiptos į pagrindines užduotis.

Skorpionai, gimę nuo lapkričio 8 iki 21. Skorpionai pradeda metus naujais projektais ar su naujais pasiūlymais pakelti statusą geromis sąlygomis.Skorpionai turėtų labai atidžiai peržiūrėti pasiūlymus ir išsinagrinėti sąlygas. Savo projektuose taip pat reikalinga rimta analizė, ar skorpionai ne per daug skraido padebesiuose. Racionalus požiūris ir apskaičiavimas padės objektyviai įvertinti galimybes.Skorpionai jaus, kad viskas jų jėgoms ir tai bus tiesa. Yra pavojus, kad gali prisiimti per daug užduočių, pasitikėdami savo jėgomis, gali būti sunku su viskuo susitvarkyti.