Svarstyklės

Rugpjūtis

Svarstyklės, gimusios nuo rugsėjo 23 iki spalio 7 dienos. Rugpjūtis bus palankus situacijų stabilizavimui. Svarstyklės, įpratusios, kad visą laiką kažkas vyksta, pritrūks veiksmo ir emocijų. Visi veiksmai ar pokalbiai atliekami ne užduotimis ar tikslams vykdyti, bus nenaudingi. Bet kokie chaotiški veiksmai ne tik nepriartins rezultato pasiekimo, bet ir gerokai jį atidės. Romantiškuose santykiuose neigiamų įvykių nesitikima, o laisvoms Svarstyklėms žvaigždės yra pasirengusios pažintį suorganizuoti. Ar tai įvyks, ar ne, priklauso tik nuo Svarstyklių pasirengimo užmegzti naujus santykius, pamirštant ankstesnes sunkias patirtis.

Svarstyklės, gimusios nuo spalio 8 iki spalio 23 d Rugpjūtis leis jums padaryti pertrauką ir skirti laiko jėgų atstatymui. Svarstyklės turi kiek įmanoma struktūrizuoti laiką ir paskirstyti darbo užduotis. Jei Svarstyklės nepradėjo mokytis ir neįgijo naujų įgūdžių, tai rugpjūtis neatneš nieko perspektyvaus. Bus daug darbo, kaip ir anksčiau, bet šįkart nebus galimybės užsidirbti premijų ar pakėlimo pareigose. Be kita ko, patartina rugpjūtį skirti savęs pažinimui ir savo norų supratimui, kur norite būti profsionalais ir tuo pačiu kaip sukurti asmeninius santykius. Būtent dabar turime apie tai pagalvoti ir viską išanalizuoti, kad suprastume savo veiksmų kryptį.

Liepa

Svarstyklės, gimusios nuo rugsėjo 23 iki spalio 7 dienos. Svarstyklės galės pajusti ramybę. Mėnesio tendencija rodo, kad galite šiek tiek atsipalaiduoti - nestabilių situacijų, kurios dažnai pasitaikydavo pirmąjį pusmetį, liepos mėn. bus daug mažiau.Svarstyklėms reikia atkurti ramybę. Tai ypač pasakytina apie poros santykius. Nesvarbu, ar Svarstyklės yra oficialioje santuokoje, ar yra laisvi santykiai, jums reikia juos suderinti ir harmonizuoti. Svarbu laikytis taisyklės: su artimaisiais jums reikia mažiau kalbėti, bet kartu padaryti daugiau. Taip yra dėl to, kad pokalbiai paprastai baigsis pakeltu balsu, o ne vyks taikiai pagal susitarimus. Turite atkreipti dėmesį į dokumentų kokybę, nes Svarstyklės gali padaryti daugiau klaidų nei įprastai.

Svarstyklės, gimusios nuo spalio 8 iki spalio 23 dienos. Liepa leis Svarstyklėms atkurti santykius, užmegzti ryšį ir sėkmingai derėtis. Bet kokie Svarstyklių veiksmai taip pat bus sėkmingi. Jei Svarstyklės birželio mėnesį sudarė veiksmų sąrašą, tada griežtas jo laikymasis šį mėnesį leis jums būti kuo efektyvesniam, o tai ateityje atneš finansinę naudą. Deja, šį mėnesį labiau tikėtinos išlaidos nei pajamos, bet nesijaudinkite, kai suprasite, kad pajamos visada ateina po išlaidų, tada ir bus viskas gerai. Svarstyklėms reikia priprasti prie pajamų nestabilumo.

Balandis

Svarstyklės, gimusios nuo rugsėjo 23 iki spalio 7 dienos. Svarstyklės turi laikytis veiksmų plano, sudaryto metų pradžioje. Priešingu atveju reikės padaryti daug dalykų tuo pačiu metu - tokios situacijos balandžio mėnesį bus dažnos  ir atitrauks dėmesį nuo pagrindinių tikslų. Dėl to gali pasirodo, kad balandį Svarstyklės viską darys dėl kitų, o jų pačių užduotys liks neišspręstos. Bendravimas ir poreikis užmegzti ryšį su žmonėmis sukels nuovargio jausmą.

Svarstyklės pajus, kad jėgos juos palieka, ir jiems skubiai reikia poilsio ar laikinos ramybės. Būtina bent kartą per savaitę suorganizuoti dieną, kai telefonas yra išjungtas ir informacijos srautas sumažinamas iki minimumo. Būtina sąlyga - pailsėti ir atsigauti.

Svarstyklės, gimusios nuo spalio 8 iki spalio 23 dienos. Balandį Svarstyklėms reikia planuoti iš anksto, kada ir kur eiti atostogauti ar keliauti. Reikia būti aktyviam ne tik darbo sferoje, bet ir atostogų vietų pasirinkime. Svarstyklės turėtų investuoti į atostogas: išleisti šį mėnesį daugiau nei įprastai neišvengiama, todėl svarbu pinigus išleisti gerai ir ne dėl vienkartinių norų. Be poilsio, jūs turite ir toliau gauti papildomą žinių ir įgūdžių. Nepaisant darbo kiekio, Svarstyklės patirs nuovargio jausmą ir jausmą, kad jos sprendžia daugelio kitų žmonių problemas, o tam reikia ne tik energijos, bet ir laiko. Tai tiesa, tačiau pačios Svarstyklės pačios padarė taip, kad tai įvyktų, nes noras padėti kitiems buvo labai didelis. Patarimas svarstyklėms - neprisiimkite papildomo darbo krūvio, kol neatlikote šiuo momentu svarbiausių ir prioritetinių darbų.

Kovas

Svarstyklės, gimusios nuo rugsėjo 23 iki spalio 7 dienos. Kovo mėnesį svarstyklėms turėtų suprasti, kuria kryptimi jos juda, kokie jų tikslai. Svarstyklės laukia patarimų iš kitų, kovo mėnesį tai bus juntama dar stipriau. Nenumatytos išlaidos, nereikia stengtis jas stabdyti, tai nepavyks. Galima tik sumažinti gerai pasveriant ar reikia išleisti finansus ar ne. Reikalinga drausmė ir asmeniniuose santykiuose ir darbe. Kovo mėnuo svarstyklėms tinkamas mėnuo imtis verslo, kurio jau norėjo imtis seniai, bet vis nepavykdavo pradėti. Bus pagalba iš šono, kad pajudėti iš mirties taško.

Svarstyklės, gimusios nuo spalio 8 iki spalio 23 dienos. Toms svarstyklėms, kurios savo profesijoje atiduoda visas savo jėgas, kovas suteiks perspektyvas augti ir galimybę pasiekti naują lygį. Svarstyklės, kurios nežino kokia kryptimi save realizuoti, kovo mėnesį joms bus lengviau apsispręsti, kuria kryptimi save realizuoti. Bet kokiu atveju reikia išanalizuoti, kokių žinių ar patirties trūksta, kur dar reikia studijuoti ar gilinti žinias. Intuityviai galima pasirinkti reikiamus kursus ar mokymus. Tik reiktų stebėti, kad nebūtų perkrovos ir savo jėgų pervertinimo. Būtina skirti laiko poilsiui.

Vasaris

Svarstyklės, gimusios nuo rugsėjo 23 iki spalio 7 dienos. Retrogradinis Merkurijus palies Svarstykles,bet kadangi poveikis bus harmoningas, tai nekels rimtų problemų. Svarstyklės turėtų laikytis bendrų šio laikotarpio rekomendacijų. Jūsų aplinkoje atsiras žmonių, kuriems retrogradinė fazė turės neigiamos įtakos, ir jų bėdos gali paveikti Svarstykles. Kartais bus juntamas nepasitenkinimo jausmas, nors periodas bus gana ramus. Nepasiduokite neigiamoms emocijoms - tokie laikotarpiai bus trumpalaikiai ir be pasekmių. Labai svarbu ar Svarstyklės turi veiksmų planą šiems metams. Jei nėra plano, reikėtų susirašyti metų tikslus, kuriuos norite pasiekti 2021 m. Jei nebus plano, Svarstyklių veiksmai bus chaotiški ir neduos rezultatų. Vasarį galimas ir finansinių pajamų padidėjimas, vienkartinė premija, kuri kompensuos sausio mėnesio išlaidas.

Svarstyklės gimusios nuo spalio 8 iki spalio 23 dienos. Merkurijaus retrogradas palies Svarstykles, bet kadangi poveikis bus harmoningas, tai nekels rimtų problemų. Svarstyklės turėtų laikytis bendrų šio laikotarpio rekomendacijų. Vasario mėnesį galimos naujos pažintys, turinčios meilės potekstę, bet neverta pasinerti į juos, nes tai gali būti tik įsivaizduojami santykiai, o ne tikrieji. Kol kas galite mėgautis lengvais santykiais. Šį mėnesį Svarstyklės galės lengvai įtikinti kitus veikti kartu tiek asmeniniais tikslais, tiek atliekant darbines užduotis. Išnaudokite maksimaliai produktyviai šį laikotarpį, kad gautumėte maksimalią derybų naudą, pasinaudokite partnerių palaikymu.

Sausis

Svarstyklės, gimusios nuo rugsėjo 23 iki spalio 7. Sausis bus užpildytas įvariais įvykiais, ir ne tik pozityviais. Bendrame gerovės fone svarstyklės vistiek jaus nepasitenkinimą ir diskomfortą. Tokie jausmai bus subjektyvūs ir neturintys ryšio su realiais įvykiais, todėl svarstyklėms patarimas nekreipti dėmesio į emocijas. Galimos nenumatytos išlaidos, kurios gali iššaukti neigiamas emocijas. Pinigus teks išleisti, tai neišvengiama, bet kiekvieną išlaidą privalu analizuoti, taupyti ir skaičiuoti, nuspręsti ar tikrai būtina. Ir mažiau klausyti patarimų finansiniais klausimais iš kitų

Svarstyklės, gimusios nuo spalio 8 iki 23. Sausis šioms svarstyklėms bus įtemptas proto ribose. Ilgai ilsėtis nesigaus, iš vienos pusės neleis praėjusiais metais nebaigtos užduotys, iš kitos pusės bus ir naujų užduočių. Nepakankamas poilsio laikas padidins emocines įtampas, fone kurių galimi ginčai. Reiktų pasikliauti mokėjimu susitarti ir atsižvelgti į abiejų pusių interesus bet kokiose situacijose.Bus reikalingos papildomos išlaidos, bet jos turi galimybę uždirbti ir papildyti santaupas.Kas beatsitiktų sausio mėnesį, tai bus tik darbiniai momentai be sunkesnių pasekmių.