Vandenis

Rugpjūtis

Vandeniai, gimę nuo sausio 20 iki vasario 5 dienos. Grįš įtampa ir jausmas, kad būsite įstrigę įvykių ir kitų reikalavimų gniaužtuose. Laisvės, laiko poreikis, poreikis saviems interesams ir pokalbiams su artimaisiais augs, bet aplinkybės, tarsi tyčia, nesuteiks jums galimybę pailsėti ir atsipalaiduoti. Jei ankstesniais laikotarpiais buvo poilsis ar kelionės, tai prisiminimai apie juos tik liūdins. Atrodys, kad Vandeniai nesiilsėjo daugelį metų, net jei atostogos buvo visai neseniai. Į pagalbą ateis planai, tvarkaraščiai, dienoraščiai, programos su priminimais, kur turi būti įrašytos visos artimiausios ateities užduotys ir planai.

Vandeniai, gimę vasario 6-18 d. Ateina laikotarpis, kai žinių ir patirčių gali nepakakti, būtina pasipildyti mokslais ir kvalifikacijos kėlimu. Tai gali būti ir brangūs kursai ir nemokami vaizdo įrašai iš verslo lyderių, žinomų žmonių, turinčių aukštą statusą. Jei įmanoma, Vandenis turėtų išvykti į užsienį, pasinerti į užsienio kultūrą, kalbėti užsienio kalba. Tiems, kurie neturi tokios galimybės, visada prieinamos televizijos programos apie keliones, kitų tautų papročius ir tradicijas, užsienio kalbos pamokos. Aktyvumas mokantis, mokantis kalbų, pasineriant į kitokią kultūrą turės teigiamą poveikį kitiems, ypatingai vadovybei ar klientams, kurie pažiūrės į vandenius visai kitomis akimis.

Liepa

Vandeniai, gimę nuo sausio 20 iki vasario 5 dienos. Birželis praėjo, tačiau įtampa net negalvoja nuslūgti. Nepasitenkinimas kitų veiksmais, būtinybė padaryti daug darbų, kuriuos reikia perdaryti, nes kažkas juos atliko blogai ir su klaidomis - tai liepos mėn. fonas. Būti kantriems ir pragyventi taip mėnesį bus labai sunku: nuovargis ir dirglumas neduos atsipalaiduoti. Vandenių veiksmai turėtų turėti praktinę prasmę ir tikslą. Jums nereikia laukti, kol kiti padės. Net jei kas nors ateis į pagalbą, vėliau tai paaiškės, kad tai buvo savanaudiška ir kad mainais šis asmuo pareikalaus padaryti dar daugiau. Pasikliaukite tik savimi ir darykite einamuosius darbus patys.

Vandeniai, gimę vasario 6-18 dienomis. Birželio mėnesio būsenų fone liepą būsite aktyvūs, net jei to ir nenorite. Bus nenumatytų išlaidų. Siekdami sumažinti finansų praradimą, Vandeniai pradės imtis dar daugiau veiklų ir darbų, parodyti dar daugiau aktyvumo, bet didžioji dalis jų bus nenaudingi. Su problemomis turėsite susitvarkyti patys. Jūs neturėtumėte tikėtis draugų pagalbos ar aplinkybių. Tai sukels jausmą, kad jus visi apleido, periodiškai kils dirglumas, kuris galiausiai gali išprovokuoti santykių išsiaiškinimą. Kaip ir ankstesniais mėnesiais, neturėtumėte priimti sprendimų valdant emocijoms - tada Vandenis gali smarkiai pasigailėti. Šiek tiek kantrybės ir susitelkimo į save padės susitvarkyti su problemomis.

Balandis

Vandeniai, gimę nuo sausio 20 iki vasario 5 dienos. Balandžio mėnesį palaipsniui atslūgs užsispaudimo ir priespaudos jausmas. Ne viskas bus lengva, nebus kaip norėtumėte ir kaip buvo anksčiau, bet vis tiek bus  lengviau kvėpuoti. Galima užbaigti reikalus, kuriems nebuvo galima skirti pakankamai laiko. Iš inercijos Vandeniai stengsis po truputį pasiskirstyti po visas užduotis, painiotis tvarkaraštyje ir neturėti laiko susitikimams. Tiesą sakant, įvykiai siūlo jau ramesnį gyvenimo ritmą. Šis laikotarpis skirtas iš naujo įvertinti užduotis ir planus. Lėtai, pamatuotai ir neskubant - todėl verta praleisti balandžio mėnesį susirenkant save į vieną visumą.

Vandeniai, gimę vasario 6-18 d. Balandis yra mėnuo motyvuotiems, išmanantiems savo vertę ir ambicingiems Vandeniams. Kiekvienas veiksmas yra indėlis į vystymąsi ir auginimą profesinio statuso, viskas, kas bus padaryta, nenueis veltui, net jei rezultato teks palaukti kurį laiką. Svarbu neskubėti. Net klaidos, padarytos balandžio mėnesį, ateičiai bus naudingos. Vandeniai, kuriems nereikia statuso, bet patogumas ir padėties pastovumas yra patys vertingiausi, net ir jie šildysis pripažinimo spinduliuose. Tik tai neatneš jiems perspektyvų ateičiai.

Kovas

Vandeniai, gimę nuo sausio 20 iki vasario 5 dienos. Kovo mėnesį vandeniui, siekiančiam realizacijos aplinkybės bus palankios saviraiškai ir naujai veiklai.

Šio laikotarpio svarbus komponentas - savidrausmė visame kame, ne vien tik veiksme, bet ir mintyse. Tiek prieš kitus, tiek su savimi. Vienam kažkuo užsiimti nuobodu, norėsis su kažkuo ir tas noras tik didės. Atsibos dirbti ties vienu projektu ir dirbti rutininį darbą. Norėsis įspūdžių, naujų užduočių ir tikslų. Patarimas paprastas - nemesti esamų darbų, o visas idėjas perkelti į popierių ir pamažu pradėti galvoti apie jų realizavimą.

Vandenis, gimęs vasario 6-18 dienomis. Kovo mėnesį vandeniai turės retą progą pakilti į kitą galimybių lygį, tapti paklausesniu specialistu. Tai aktualu tiems vandeniams, kurie visą laiką dirbo profesionaliai ir siekė aukštumų. Galimybės tiems, kurie visada turėjo tikslus. Tiems vandeniams, kurie neturi tokių tikslų, kaip aukštas lygis ir pripažinimas, kovas atneš naujų idėjų, naujų krypčių, ypač tiems, kurie nori mokytis ar įgyti naujos patirties.

Vasaris

Vandeniai, gimę nuo sausio 20 iki vasario 5 dienos. Merkurijaus retrogradinis laikotarpis nepaveiks Vandenio ir neturės didelio poveikio. Pakanka bendrų atsargumo priemonių.Jei sausį Vandeniai leido sau atsipalaiduoti, tai vasarį būtina susikoncentruoti į save ir į savo planus. Turėtų būti aiški veiksmų seka, aiškus užduočių grafikas kasdieniniams reikalams. Vandeniai yra įpratę, kad netoliese yra žmonių, kurie pasidalins su jais atsakomybe ir palaikys idėjas. Per ateinančius porą mėnesių bus vakuumo jausmas. Didžioji dalis reikalų kris ant Vandenių pečių, draugai ir pažįstami bus užsiėmę savais reikalais ir negalės skirti tiek pat dėmesio ir jūsų planams ir reikalams. Nepriklausomybė, disciplina ir pasikliovimas tik savimi yra tai, ko Vandeniams reikės išmokti vasarį. Tik nepradėkite gailėtis saves, galvoti, kad visi nuo jūsų nusisuko. Tai laikotarpis, kai reikia išmokti pasikliauti savo jėgomis.

Vandeniai, gimę vasario 6-18 d. Merkurijaus retrogradas veiks Vandenius ir parodys save iš visų pusių. Didžiausias dėmesingumas, atsargumas, patikrinimas informacijos ir dokumentų - pagrindinė vandenių užduotis visa mėnesį. Jokio atsipalaidavimo šį mėnesį, daugiau dėmesingumo nei kitais laikotarpiais. Dėl retrogrado sukurtos įtampos bus nesusipratimų su kitais, klaidų gali padaryti pats vandenis ir kiti žmonės yra rizika, kad Vandenis liks kalčiausias. Jūs turėsite perdaryti darbus, perrašyti dokumentus, paaiškinti kitiems dėl klaidų - tai padidins vidinę įtampą iki tiek, kad galiausiai sukels kivirčus ir konfliktus net su tais, su kuriais visada pavyko rasti bendrą kalbą. Vandeniams nereikia skubėti daryti išvadų ir nutraukti santykius. Pralaukti ramiai šį period, padaryti pertrauką ir pabandyti išspręsti problemas draugiškai ir kantriai. Tokie ramus sprendimai bus sėkmingiausi.

Sausis

Vandeniai, gimę nuo sausio 20 iki vasario 5. Metus reikia pradėti nuo planų inventorizacijos. Taip pat vandeniai turi peržiūrėti, kurie reikalai reikalauja užbaigimo, jei gruodį jie nebuvo baigti. Todėl sausyje reikia užbaigti visus"galus". Metai bus užpildyti, pilni veiksmo ir galimybėmis. Jei reikaluose bus chaosas, yra didelė tikimybė, kad patys geriausi ir įdomiausi pasiūlymai praeis pro šoną, nes vandeniai bus užversti smulkmenomis. Ne laikas tiesiog sėdėti ir ieškoti ramybės.

Vandeniai, gimę nuo vasario 6 iki 18. Rami metų pradžia leidžia ramiai įeiti į darbinę padėtį ir nepersidirbant pradėti įsilieti į aktyvumą. Aplinkui bus daug veiksmo, bet vandeniai bus labiau stebėtojai. Darbuose ir veiklose viskas daugmaž stabilu, todėl tai periodas, kai galima kalbomis ar veiksmais padėti kitiems. Tai laikas, kai galima sudalyvauti kitų žmonių projektuose.