Žuvys

Rugpjūtis

Žuvys, gimusios vasario 19-27 d. Žuvys subtiliai jaučia aplinkinį pasaulį, kurio fone gali jausti bendrą nerimą, kuris nėra objektyviai nesusijęs su aplinkybėmis.

Rugpjūtį Žuvims reikia daugiau bendrauti su pozityviai nusiteikusiais draugais ar kolegomis, keistis informacija, žiniomis, patarimais. Emocijas Žuvys gerai būtų, kad būtų aptartos su žmonėmis, kurių objektyvumu jie šimtu procentų pasitiki, arba su psichologais. Šiuo laikotarpiu žmogaus, kuriam Žuvys atsivers, grubiai ištarti žodžiai gali smarkiai pakenkti žuvų jausmams. Žuvys turi tiksliai suprasti su kuo ir ką tiksliai jie aptaria.

Žuvys, gimusios nuo vasario 28 iki kovo 20 dienos. Rugpjūtį Žuvys turi būti dėmesingos - galimos nenumatytos išlaidos. Nereikia skubėti atsakinėti į žinutes telefonu iš nepažįstamų žmonių arba iš nepažįstamų numerių. Informacijos patikrinimas ir atsargumas padės išvengti nesąžiningos veiklos. Romantiniuose reikaluose taip pat nebus atsipalaidavimo rugpjūtį. Čia yra tik vienas patarimas: įsiklausykite į savo intuiciją ir jei ji teigia, kad santykiuose tvyro įtampa, tai reiškia, kad kažkas tikrai negerai ir jūs turite aptarti tarpusavio pretenzijas su savo partneriu, kad pašalintumėte nesusipratimus.

Liepa

Žuvys, gimusios vasario 19-27 d. Liepos mėnuo nebus turtingas emocijomis ir noru kažkur judėti, tačiau gresia nenumatytos išlaidos ar pinigų praradimas. Žuvų dėmesingumas neleis jiems prarasti finansų ar tapti sukčių aukomis. Geriau taupykite nedidelę sumą netikėtoms išlaidoms padengti ir, jei jos atsiranda, išleisti būtent šiems poreikiams. Jei išlaidos jus apeis šonu, tada sutaupytą sumą reikia išleisti maloniems dalykams (nuo drabužių iki gerų įspūdžių).

Žuvys, gimusios nuo vasario 28 iki kovo 20 dienos. Liepos mėnesį galimi nedideli nesutarimai ir nedasakymai. Nereikia jiems priskirti labai svarbios reikšmės ir dėl to be reikalo jaudintis - rimtų konfliktų šį mėnesį nebus. Žuvys turi pasinerti į kūrybą, meną ir saviugdą - šiuo metu tai geriausias vaistas sielai. Verta dažniau lankytis gamtoje, bendrauti su gyvūnais ir paukščiais, palaikyti ryšį su žmonėmis, kurie visada pasirengę kalbėtis ir aptarti visas problemas - visa tai padės Žuvims nepasimesti ir neišsilieti ant kitų.

Balandis

Žuvys, gimusios vasario 19-27 d. Romantiška nuotaika ir sugebėjimas užmegsti pažintis (tiek asmeniškus, tiek draugiškus) paįvairins balandžio atmosferą. Žuvys turės norą kažkur nuvykti, sugalvoti ką nors įdomaus, imtis naujo pomėgio. Nereikia atsisakyti sau malonumo paįvairinti savo kasdienį gyvenimą. Nelaukite, kad kas gatvėje kažkas sugalvos ir pasiūlys susipažinti - Žuvys raginamos naudotis socialiniais tinklais, norėdamos rasti bendraminčių ar draugų. Turite prisiminti tuos, su kuriais ilgai nesikalbėjote, ir išsiųsti jiems žinutę ar paskambinti.

Žuvys, gimusios nuo vasario 28 iki kovo 20 dienos. Nesusikaupimo būsena ir padidėjęs emocinis fonas Žuvyse sukels neigiamus jausmus aplinkiniams. Pajutusios kitų dirginimą, pačios Žuvys perims šias emocijas ir patirs agresiją šiems žmonėms. Konfliktai turi būti išspręsti iškart, kai tik jie kyla, kitaip jie gali užsitęsti. Žuvys turi kuo labiau save užimti, bet neužsikraudamos grandiozinių tikslų (greitai jų pasiekti nesigaus, o nusivylimas nepasiekus per trumpą laikotarpį bus didžiulis).

Kovas

Žuvys, gimusios vasario 19-27 dienomis. Kovo mėnuo bus palankus planų įgyvendinimui, jei idėja jau brendo seniai ir buvo noras organizuoti projektą. Viskas vyks ne taip lengvai kaip norėtųsi, nes žuvys negali pakęsti rutinos. Bet jei norite rezultato, teks susitelkti į save. Jei neturite projektų, būtina padidinti sportinį krūvį. Priešingai, dėl susierzinimo ir nepasitenkinimo gali kilti kivirčai su šeimos nariais, draugais ar kolegomis. Problemas nebandykite spręsti chaotiškai, nes jie bus neteisingi. Jei jau kilo konfliktai, tai spręskite nedelsiant, kad neliktų neigiamų emocijų.

Žuvys, gimusios nuo vasario 28 iki kovo 20 dienos. Romantiška nuotaika, nestabili emocinė būsena, kūrybiniai impulsai ir įkvėpimas - visa tai kovo mėnesio nuotaika. Bus sunku išlikti rimtam ir susikaupusiam, tai gali trukdyti darbui. Atsiras susidomėjimas menu, filosofija, psichologija, ezoterika. Norėsis apie tai skaityti ir domėtis labai giliai.

Vasaris

Žuvys, gimusios vasario 19-27 d. Retrogradinis Merkurijus jiems nepakenks. Bet padidintas dėmesys detalėms ir dokumentams nepakenks. Jei šalia Žuvų yra asmuo, kurį paveiks retrogradas, Žuvys gali padaryti klaidų, gali sutrikti derybos, supainioti informaciją. Vasaris bus kupinas idėjų, interesų, kūrybinio įkvėpimo. Kūrybiškas įkvėpimas turi būti kuo geriau panaudotas norint sukurti kažką neįprasto bei nestandartinio. Geriau švęsti savo gimtadienį ne taip, kaip įpratę Žuvys, bet pridėti kūrybiškumo, atsisakyti šeimos tradicijų ir praleisti šią dieną neįprastai.

Žuvys, gimusios nuo vasario 28 iki kovo 20 dienos. Retrogradinis Merkurijus neturės įtakos žuvims, tačiau bendras dėmesingumas nepakenks. Bet kokie veiksmai šiuo laikotarpiu turi visas galimybes sėkmei. Turite aiškiai apibrėžti tikslą, kurį norite pasiekti, ir rezultatą. Kitaip veiksmai bus chaotiški, emocijos trukdys pasiekti tai, ko norite. Kūrybinės nuotaikos trukdys atlikti kasdieninius rutininius darbus - atitinkamai rezultatas bus lygus nuliui. Mėnuo labiau kūrybinis nei dalykinis. Kūrybiniu požiūriu mėnuo labai sėkmingas.

Sausis

Žuvys, gimusios nuo vasario 19 iki 27. Sausis visumoje bus pozityvus. Atsiras galimybės produktyviai veiklai ir aktyvumui visą mėnesį. Kai tik bus pateikti pasiūlymai prisijungti prie kažko, žuvims geriau nesustoti ir neatidėlioti - bendro aktyvumo periodas nebus ilgalaikis. Laikas nuo laiko ateis idėjos, susijusios su nauju pomėgiu, atsiras noras įsisavinti naują informaciją. Žuvys patenkins savo poreikius greitai, neleisdamos įkvėpimui prapulti be realizavimo.

Žuvys, gimusios nuo vasario 29 iki kovo 20. Visus metus bus pojūtis, kad gyvenimo srovė jas neša ir jos negali valdyti įvykių. Ypač aktualu toms žuvims, kurios gimusios nuo vasario 28 iki kovo 12. Negalėjimas susikoncentruoti sukels įtampą dėl nerealizuojamų reikalų.Jei žuvims pasisekė ir jos turi atsakingą partnerį, kuris visą laiką nukreipinės jas į reikiamą pusę ir motyvuos plano įvykdymui, tai pasiektas rezultatas džiugins dvigubai, nes bus geras jausmas, kad galėjau save įveikti.