Dvyniai

Rugpjūtis

Dvyniai, gimę nuo gegužės 21 iki birželio 5 dienos. Savidrausmė Dvyniams nepakenks. Naujos pareigos, savanoriškai prisiimtos arba primetstos jėga, iš vienos pusės, turės statuso augimo perspektyvą, iš kitos, jiems tai ypač nepatiks, nes Dvyniai jausis tarsi aplinkybių narve. Atsižvelgiant į suvaržymo jausmą ir nesugebėjimą daryti tai, ko norite, o ne tai, ko jums reikia, padidės dirglumas, galimi konfliktai. Dvyniai išprovokuos įtampą, bet ne visada bus pasirengę tai pripažinti. Ir jei įvyksta konfliktas, turite jį išspręsti tuojau pat, o ne neįsižeisti, atidėliojant pokalbį vėlesniam laikui.

Dvyniai, gimę nuo birželio 6 iki birželio 21 d. Nenuspėjama pačių dvynių būsena ir nenuspėjamas kitų elgesys lems tai, kad susikaupęs susierzinimas sau ir kitiems sukels kivirčus. Konflikto objektai gali būti visiškai kiti asmenys, o ne tie, kurie atvedė Dvynius į neigiamą būseną. Įpratę pasitikėti bendraminčiais, Dvyniai atsidurs tokioje situacijoje, kurioje bus sunku suprasti su kuo bendrauti. Tai sukels sumaištį, aukos jausmą, bejėgiškumą ir galiausiai vienatvės jausmą.

Liepa

Dvyniai, gimę gegužės 21 - birželio 5 dienomis. Nenumatytos išlaidos atsiras liepos mėn. bet didelės žalos nebus. Dvyniai turėtų pasilikti nedidelę sumą galimoms išlaidoms padengti; jei mėnuo prabėgo ramiai, pinigus galima išleisti maloniems pirkiniams ar juos atidėti. Nesusipratimai santykiuose su artimaisiais bus trumpalaikiai, todėl nereikia daryti greitų ir galutinių išvadų, kaip esate Dvyniai įpratę. Jums reikia skirti laiko atvėsti ir apmąstyti, o tik tada priimti sprendimą. Dvyniams vėl reikia įgyvendinti ateinančio pusmečio planus ir pagalvoti, ką jie nori veikti ar ką artimiausiu metu pakeisti.

Dvyniai, gimę nuo birželio 6 iki birželio 21 dienos. Neigiama apgaulės patirtis ir neteisingas kitų elgesys nėra priežastis atsisakyti bendrauti su žmonėmis. Liepą bus tikimybės susipažinti, įskaitant ir romantiškas pažintis. Jei Dvyniai gali susikaupti ir pradėti veikti toje srityje, kur jie uždirba pinigus, netrukus pasirodys nauji projektai ir galimybės užsidirbti pinigų ar premijų. Vienintelė problema yra ta, kad emocinė būsena griauna gebėjimą išlaikyti dėmesį vienai užduočiai. Dvyniai nori romantikos, kūrybiškumo, emocijų ir teigiamų naujienų, tačiau be drausmės nebus galimybės išspręsti sunkumus, todėl labai svarbu susiimti.

Balandis

Dvyniai, gimę gegužės 21 - birželio 5 dienomis. Apskritai balandis bus mažiau įtemptas nei ankstesni mėnesiai. Atsiras poreikis  apriboti savo norus ir emocijas dėl socialinės ar profesinės atsakomybės, bet to daryti nereikėtų, nepamirškite savęs. Bus galimybė galvoti apie poilsį, suplanuoti ateinančių mėnesių reikalus, ką norima padaryti jau dabar. Tikslinga atidėti premijas ar papildomas pajamas, kad pirkti ką nors prasmingo arba išleisti atostogoms ar kelionei.

Dvyniai, gimę nuo birželio 6 iki birželio 21 dienos. Balandis bus gausus pokalbių ir keitimosi informacija. Jei Dvyniai nusprendė kelti savo kvalifikaciją arba gauti papildomą išsilavinimą, pats laikas pradėti tai realizuoti (susirasti vietą, įvertinti išlaidas ir pan.). Laimei, balandis labai geras laikotarpis žengti žingsnius link savo tikslo. Į Dvynius bus kreipiamasi dažniau patarimų, įskaitant ir atsakomybės už sprendimo priėmimą perkėlimą ant dvynių. Duodami patarimus ir nurodymus gerbkite ribas savo ir kitų.


Kovas

Dvyniai, gimę gegužės 21 - birželio 5 dienomis. Sausio-vasario mėnesiais parodyta kantrybė ir darbas pradės duoti vaisių. Susikaupės nuovargis šiek tiek temdys malonumą džiaugtis pasiekimais ir neleidžia pastebėti teigiamus pokyčius. Galimos nuotaikų kaitos, iš romantiško ir svajingo į dirglų ir neigiamą. Sunkoka bus išlaikyti pusiasvyrą. Jei anksčiau buvote aktyvus, ateis atlygis premijos ar kitokių papildomų pajamų pavidalu.

Dvyniai, gimę nuo birželio 6 iki birželio 21 dienos. Pradės formuotis naujos idėjos, bus aišku ką norite padaryti, ką norite pakelti savo kvalifikacijoje, kokios naujos patirties norite gauti. Dvyniai turi įsiklausyti į save, tada idėjos pradės virsti tikslais ir planais. Darbuose dvyniai taps labiau pastebimi, bet tai lydės ir atsakomybės padidėjimas. Jei dvyniai nebus pasirengę prisiimti atsakomybės, premijos ir priedai praeis pro šoną.

Ryžtas ir supratimas, ko norite iš darbo ir kitų žmonių, padės teisingai atlikti veiksmus.

Vasaris

Dvyniai gimę gegužės 21 - birželio 5 dienomis. Retrogradinis Merkurijus palies Dvynius, bet tai neturės neigiamų pasekmių. Užteks didesnio atidumo ir įžvalgumo. Vasaris gali atrodyti monotoniškas ir nuobodus, bet tik iš pradžių. Tiesą sakant, viską, ką Dvyniai darys nuosekliai, tikslingai, pagal planą taps profesinio augimo pagrindu. Įkvėpimo bus mažiau nei sausį ir turėsite eiti į priekį ir valios pastangomis ir nugalėti rutiną. Dvyniams tai bus geras išbandymas, pamatyti kaip jie moka organizuotis ir disciplinuoti save dėl pasiekimų.

Dvyniai, gimę nuo birželio 6 iki birželio 21 dienos. Retrogradinis Merkurijus nepalies Dvynių, bet dabartinė emocinė būsena privers labai jausti kitų žmonių jausmus ir patirti jų įvykius kaip savo. Šiuo atžvilgiu rekomendacijos šiam laikotarpiui yra atsižvelgti į retrogradinio Merkurijaus rekomendacijas. Nestabilią būklę šiek tiek išlygins nauji tikslai ir idėjos, kurie palaipsniui pradės pasirodyti įvairių pasiūlymų forma. Dvyniams reikia įklausyti ir atidžiau pažvelkite į tai, kas vyksta aplink, nes tai yra įkvėpimo šaltinis ir užuomina į ką atkreipti dėmesį.

Sausis

Dvyniai, gimę nuo gegužės 21 iki birželio 5. Metai prasideda su galimybe socialinio augimo ir karjeros augimo. Aplinkybės padės dvyniams tuo atveju, jei dvyniai bus atsakingi ir disciplinuoti. Jei dvyniai pasirinks lengvą kelią ar bus labiau mylintys laisvę nei atsakomybę, visi geri dalykai bus laikini. Kvalifikacijos didinimas, gilinimas esamų žinių, visa tai taps kokybišku pamatu karjeriniam augimui ir pajamų didinimui. Pajamos šiuo metu liks tokios pačios, visas darbas, kurį atliks dvyniai bus perspektyvai.

Dvyniai, gimę nuo birželio 6 iki birželio 22. Sausis bus emocinių pergyvenimų mėnuo, kurie palies asmeninius santykius ir finansinę padėtį.

Dvynams rekomenduojama kreiptis į draugus ir giminaičius, kad stabilizuoti savo būsenas.Loginis įvykių priėmimas bus nenaudingas, dvyniai pradės priimti įvykius ne protu, o širdimi, kas jiems neįprasta, todėl gali būti priimti neapgalvoti sprendimai. Apgalvoti ir įvertinti prieš priimant sprendimus.