Mėnulis gimimo žemėlapyje

Mėnulis gimimo žemėlapyje

Mes gyvename pastoviai besikeičiančiame pasaulyje, rytdiena niekada nebus tokia kaip šiandien diena. Stabilumas tai tėra mitas. Bet kuo daugiau aplink pokyčių, tuo žmonės dažniau serga depresija ar yra kitokios problemos su psichika.Mėnulis mūsų gimimo žemėlapiuose - mūsų psichologinis radaras, kuris skanuoja aplinkos pokyčius. Taip pat mėnulis atsako už mūsų lūkesčius. Jei išorinės sąlygos atitinka mūsų lūkesčiaus, tai tikrai didelis pasisekimas, o jei ne, tai mums blogai, mes su tuo nesutinkame, prieštaraujame, draskomės ir isterikuojame. Kiekvienas savaip protestuoja prieš tai.

Tokiu būdu negatyvios emocijos ateina iš to, kad neatitinka "noriu" su tuo, kas "nutinka".

Ir žinoma tokios negatyvios emocijos gadina sveikatą, degina energetinius rezervus, gadina santykius, trukdo rasti tinkamus užsiėmimus ir tikrąjį pašaukimą.

Ką daryti? Pirmiausia prisiminti kas už tai atsakingas. Mėnulis padės susitvarkyti iškilusias bėdas, tereikia atsižvelgti į savo natūralią prigimtį, ir žiūrėti ką nurodo jūsų mėnulis. Nes negatyvi emocija - tai mėnulio signalas, kad kažkas netaip. Taip pat mėnulis duoda signalus, kad mūsų elgesys, mūsų veiksmai prieštarauja natūraliai įvykių eigai.

Tiesiog kai sukyla nemalonūs jausmai, neigiamos emocijos, tereikia žengti žingsnį atgal, ir pabandyti suprasti ką pasaulis jums sako, kodėl nuo to, kas vyksta aplinkui jaučiatės blogai ir ką reiktų pakeisti, kad jūsų "noriu" sutaptų su tuo, kas "nutinka".

Mėnulis atsakingas už poilsį, komfortą ir gerą savijautą. Tinkamas poilsis papildys jūsų energetinius resursus.

Špargalkė visiems, kurie nori tinkamai atsipalaiduoti, sukaupti jėgas. Žiūrėkite kur randasi jūsų mėnulis, kokiame ženkle ir ilsėkitės, atsipalaiduokite pagal savo prigimtį.

Mėnulis avine: per garo nuleidimą - sportas, šokiai, viešus pasirodymus, per darbą.

Mėnulis jautyje: per paprastas žemiškas gėrybes - apsipirkimą, spa, masažus, kulinariją, sodininkystę.

Mėnulis dvyniuose: per bendravimą, važinėjimą, patenkinant savo žingeidumą, skaitant knygas ar naršant telefonuose.

Mėnulis vėžyje: gerai išsimiegoti, ir gerai pavalgyti. Bendraujant su artimaisiais, užsiimant vaikais.

Mėnulis liūte: per žaidimus ir azartą, per savo mylimus žaislus (vyrams pvz. automobiliai, o moterims papuošalai), per organizavimą švenčių, per dalyvavimą šventėse, ar parodant save pasauliui per bet ką.

Mėnulis mergelėje: per skrupulingą veiklą, iš kurios gimsta kažkas gražaus, per priežiūrą ir gydymą, per bendravimą su naminiais gyvūnais, per banalų tvarkymąsi.

Mėnulis svarstyklėse: per pokalbius su žmonėmis, per bendravimą, per akiračio plėtimą. Teatrai, parodos, aukštuomenės susibūrimai. Per apsipirkimus ir grožio kūrimą.

Mėnulis skorpione: per įtemptas situacijas, kuo daugiau aštrių stuacijų, tuo po to būna skaniau. Per sportą, per aktyvų poilsį, ekstrimą ir chuliganizmą. Azartinius žaidimus.

Mėnulis šaulyje: per situacijas, kai jus pagirs, gerbs ir priims kaip ekspertą. Per keliones, ir per viską, kas susiję su užsieniu. Per aktyvų poilsį, šokius ir sportą. Per dvasinius dalykus.

Mėnulis ožiaragyje: relaksas ateina per pojūtį, kad aš esu profesionalas, aš bendrijos pačiame viršuje. Kai viskas stabilu, viskas kontroliuojama. Per statines apkrovas: tempimo pratimai, joga, treniruoklių salės.

Mėnulis vandenyje: per bendravimą su draugais, per klubus ir vakarėlius, per kontaktus su technika: kompiuteriniai žaidimai, išradinėjimas kažko, ar krapštymasis garaže. Poisis dalyvaujant sociumo reikaluose, pilietiškų iniciatyvų reikaluose. Paskendimas knygose.

Mėnulis žuvyse: per meditacijas, bendraujant su gyvūnais, per paieškas aukščiausios prasmės, per subtilias energijas, per buvimą vienumoje, per kiną, fotografiją ar meną. Per domėjimąsi psichologija.