Vėžys

Rugpjūtis

Vėžiai, gimę nuo birželio 22 iki liepos 5 d. Rugpjūtis atneša Vėžiui galimybes įgyvendinti projektus veikiant aktyviai, Mėnuo bus produktyvus, jei sutelksitė dėmesį į rezultatus. Jums gali prireikti finansinių investicijų: šiuo atveju būtina tiksliai nustatyti, kada ir kiek investuoti. Rugpjūtį Vėžiai turi būti itin atsargūs finansų klausimais - nenumatytos ir staigios išlaidos gali neigiamai paveikti biudžetą. Sukauptos santaupos pagelbės, tačiau vis tiek reikia būti dėmesingiems. Tokiu atveju galima išvengti finansinių išlaidų arba sumažinti iki minimumo.

Vėžiai, gimę liepos 6-22 d. Vėžiai turi rasti jėgų, kad sumažinti bendravimą su žmonėmis, kurie bando perleisti savo pareigas ir išnaudoja savo interesams. Priešingu atveju nepasitenkinimas, kuris pamažu tampa nepakeliamas ir reikalauja viską pakeisti gyvenime, pradės kontroliuoti Vėžius ir privers juos atlikti neapgalvotus veiksmus. Kūrybiškumas ir meditacija, aktyvus sportas ar darbas sode leis nuotaikai būti satbilesnės būsenos, kurios Vėžiams dabar labiausiai reikia.

Liepa

Vėžiai, gimę nuo birželio 22 iki liepos 5 dienos. Palaipsniui ateina laikotarpis, kuris įgaus pagreitį, kai visi planai ir idėjos, kurios buvo mintyse metų pradžioje, pasirengusios realizuotis ir plėstis, ypatingai didės mąstai ir plėsis visuomeninėse veiklose. Tie Vėžiai, kurie pasinaudojo rekomendacijomis, kaip sutvarkyti ir susidėlioti idėjas ir derėtis su potencialiais partneriais, pamažu gaus galimybę pasiekti rezultatą.

Vėžiai, gimę liepos 6-22 d. Vėžiai turi pažvelgti į savo aplinką ir išanalizuoti, kiek tai veikia jų mintis ir veiksmus. Jie supras, kad aplink juos yra labai daug žmonių, kurie reikalauja jų dėmesio ir vartoja energiją, kurios reikia pačiam ir verčia dalyvauti jų reikaluose ir Vėžiui nelieka nei laiko nei jėgų sau. Natūralus Vėžio aukojimasis ir darymas kažko kitiems kenkiant sau dabar virsta didele problema, kai visa diena yra numatyta tik kitų žmonių užsakymams įvykdyti. Gyvenimas kitiems atima vėžių energiją ir neleidžia jiems sutelkti dėmesio į save. Atėjo laikas išsiaiškinti ir sužiūrėti savo aplinkoje išnaudotojus ir pamatyti, kur yra energijos nutekėjimas. Peržiūrėti kasdienius veiksmus.

Balandis

Vėžiai, gimę nuo birželio 22 iki liepos 5 dienos. Nestabili nuotaika veiks vėžio būklę. Jausmas, kad norite kažko daugiau, bus šalia antrame plane ir neleis sutelkti dėmesio į savo kasdienes pareigas. Rutina slėgs, noras iš jos išsiveržti vis stiprės ir stiprės. Esant tokiai situacijai, Vėžiai turi nuspręsti, kada, kaip ir kur vykti ilsėtis. Jiems tiesiog reikia pakeisti aplinką. Tai nuims įtampą, kurią jie patyrė pastaruoju metu. 

Vėžiai, gimę liepos 6-22 d. Balandis Vėžiams bus įtemptas bendravimo  atžvilgiu. Nesusipratimai ir nesugebėjimai rasti bendros kalbos keičiantis informacija gali tapti kivirčų priežastimi. Nepakanka vien būti dėmesingam pokalbiuose  - taip pat reikia pasirūpinti savo finansinę būklę. Balandis nėra pats geriausias laikotarpis išlaidoms, ypač neplanuotoms. Dalis įsigytų daiktų nebus naudojama pagal paskirtį arba pradės greitai nebepatikti.

Kovas

Vėžiai, gimę nuo birželio 22 iki liepos 5 dienos. Netikėti partnerystės pasiūlymai, sėkmingos derybos ir susitikimai - visa tai prisidės įgyvendinant projektus. Partneriams patarimas nekelti per daug aukštų reikalavimų, neskubėti ir nesitaškyti emocijomis, nes visi gražūs reikalai gali pasisukti ne vėžių naudai. Jei yra noras būti įkvėpėju ar idėjiniu vadovu, neužteks vien tik to, reikės įdėti pastangas ir gerokai padirbėti. Galimos ir papildomos išlaidos, jų išvengti nepavyks, bet minimalizuoti galima.

Vėžiai, gimę liepos 6-22 dienomis. Kai kuriems norėsis mesti viską, pakeisti profesinės veiklos sektorių, padaryti kažką priešingo. Sustabdyti tai, aks seniai atsibodo ir nuobodu. Prieš metant patartina patikrinti savo norus. Neatlikite neapgalvotus veiksmus, pokyčiai nebus produktyvūs.

Pirmiausia reiktų išsiaiškinti, kas netinka dabartinėje padėtyje. Kol neatsakysite į šį klausimą, tol pokyčiai nebus produktyvūs. 

Vasaris

Vėžiai, gimę nuo birželio 22 iki liepos 5 dienos. Retrogradinis Merkurijus nelies Vėžių, tačiau, bet laikytis bendrųjų rekomendacijų rekomenduoju. Fizinių jėgų šiuo periodu nedaug, bet užtat yra emocijų ir idėjų sočiai. Atsižvelgiant į tai, kad Vėžiai, norėdami įgyvendinti projektą, turi pasitarti ar aptarti planus su draugais, geriau palaukti iki retrogradinio Merkurijaus pabaigos.Kai tik Merkurijus vėl judės savu keliu, tada bus galima atnaujinti pokalbius. Idėjas, kurios atrodo įgyvendinamos, reikia paversti planu. Vasarį Vėžiui bus sunku susikaupti ties vienu dalyku. Vėžiams atrodo, kad jei jie labai ilgai užtrunka ties viena užduotimi, tai gyvenimas ir galimybės praeina pro šalį. Tiesą sakant, taip nėra, tačiau Vėžiui sunku save įtikinti galvoti kitaip.

Vėžiai, gimę liepos 6-22 d. Retrogradinis Merkurijus nepalies Vėžių, bet kaip atsargūs žmonės, jie turėtų laikytis bendrų rekomendacijų. Vasarį jiems pasirodys idėjų ar kūrybinių projektų galimybės, ir vėžiams nereikia atidėlioti veiksmus vėliau - dabar tam bus ir jėgų, ir noro. Kartais bus toks jausmas, kad prarado suvokimą, kuria kryptimi eiti ir į ką sutelkti dėmesį. Tokiomis akimirkomis reikia suteikti sau galimybę sustoti, ir nepriimti neapgalvotų sprendimų.

Sausis

Vėžiai, gimę nuo birželio 22 iki liepos 5. Labai stiprus aktyvumas perpildo vėžius ir tuo būtina pasinaudoti ir įdėti pastangas į naudingus jums dalykus. Galvoje daug idėjų, norų ir projektų, bet kol kas jie tik skraidys aplinkui be galimybės realizuotis. Poreikis kur nors važiuoti ir užpildyti kasdieninę rutiną naujais pomėgiais ir projektais vėžius lydės dar ne vieną mėnesį. Idėjas būtina fiksuoti, apgalvoti, kurių neįmanoma realizuoti - atmesti, o kuriuos įmanoma užsirašyti ir nepamiršti.

Vėžiai, gimę liepos 6-22. Bendra metų tendencija pasijaus jau sausį. Spaudimas, nežinojimas kur link judėti, bendras nuovargio jausmas sukurs beviltiškumo jausmą. Sausio pradžioje reikia skirti laiko sau, kaip reikalas pailsėti ir pasiruošti antrai sausio pusei. Reikės pastangų, kad būti disciplinuotu ir susikaupusiu. Vėžiai, kaip subtiliai jaučiantys, aštriai reaguos į įvykius ir aplinkinių elgesį. Visa tai pareikalaus vidinių jėgų ir pasitikėjimo einant pasirinktu keliu. Apie tai ir reikia pagalvoti vėžiams sausį, kol tam yra laiko.