Astrologinė problemos analizė

Astrologinė problemos analizė atliekama remiantis gimimo data, atsižvelgiant į planetų padėčių, aspektų ir kitus astrologinius faktorius, kurie daro įtaką Jūsų gyvenimui. 

Kokie yra šios analizės privalumai?

Remiantis tam tikrais astrologiniais duomenimis analizė leidžia suprasti bei paaiškina Jums kylančių problemų ar sunkumų priežastis. 

Tačiau problemos analizė astrologijoje ne visada gali būti siejama su neigiamais dalykais. Ji gali apimti įvairias gyvenimo sritis, tokią kaip meilė, karjera, sveikata arba santykiai su kitais žmonėmis. 

Tuomet šios analizės tikslas yra paaiškinti, kaip tam tikri astrologiniai veiksniai gali paveikti arba atspindėti tam tikrus Jūsų gyvenimo aspektus, vienokių ar kitokių santykių eigos priežastis. 

Prieš atliekant problemos analizę, būtina 0,5 valandos pirminė astrologės konsultacija.

Pirminės konsultacijos kaina - 25 eurai. (Pokalbio data ir laikas suderinami savaitės bėgyje nuo paslaugos užsakymo dienos).

Konkrečios problemos analizės kaina - nuo 65 eurų.* (Kaina priklauso nuo problemos pobūdžio, jos apimties).

*Paslauga atliekama per 3-5 savaites po apmokėjimo.

Jeigu norite aptarti rezultatus su astrologe, papildoma konsultacija-susitikimas online - 50 eurų/val.

Problemos analizės užsakymas

Užsakyti paslaugą galite užpildydami šią formą, atsiųsdami man asmeninę žinutę virginija.kvedariene arba el. pašto adresu virginijossvetaine.eu@gmail.com.

Užsakyme nurodykite savo gimimo datą, laiką ir vietą.
Ačiū Jums!

Jei užpildėte aukščiau esančią formą, bet su Jumis nesusiekiau per artimiausias dienas, parašykite tiesiogiai el. pašto adresu virginijossvetaine.eu@gmail.com