ASPEKTAI

Tarp planetų vyksta sąveika, planetos tarpusavyje kartais draugauja, stiprindamos viena kitos energetiką, kartais pykstasi arba trukdo viena kitai pasireikšti. O kartais jos veikia žmogų taip, kad žmogus negali naudotis nei viena nei kita planeta, emocijos siūbuoja tarsi sūpynės. Jei tarp saulės ir marso yra neigiamas aspektas, saulė nori, marsas nežino kaip, nenori ar nemato reikalo veikti. O nuo stipraus marso neigiamo poveikio, saulė gali pamiršti ko nori. 

Santykiai tarp planetų vadinami aspektais.

Negalima sakyti, kad yra neigiami ar teigiami aspektai. Neigiamuose slypi labai didelė jėga ir energija. Jei žmogus nemoka aspektų energetika naudotis, jie pradeda kenkti, nes energija turi kažkur dėtis. Ji prasiveržia nenumatytais psichologiniais pliūpsniais ar neigiamais įvykiais iš aplinkos. 

Teigiami aspektai duoti tarsi galimybės ir lengvatos, kurių žmogus kartais net nesuvokia, mano, kad tiesiog tai yra sėkmė. Kai žmogus nesinaudoja šiais aspektais, jie lygiai taip pat gali tapti griaunančiais. 

Žmogus, turintis visą šūsnš teigiamų aspektų ir nė vieno neigiamo, taip pat gali sirgti, neturėti gerų santykių ar sėdėti amžinai finansinėje duobėje.

Todėl labai svarbu mokėti naudotis duota energija, neeikvoti jos ten, kur nereikia ar nukreipti reikiama sau linkme.

Apie planetų tarpusavio santykius, kokios planetos kaip sujungtos tarpusavyje, kaip jos veikia viena kitą, kaip suprasti ar tai padeda jums ar kenkia, galite sužinoti užsisakę gimimo žemėlapį ir nustatę planetų aspektų padėtis ir stiprumą. Jei jums gyvenime nesiseka, jūs nepasiekiate ko norite, svajonės nesipildo, aplinkybės daugiau kenkia, nei padeda, būtina peržvelgti kur energija stovi ar prasiveržia, kur kenkia, o kur padeda, bet jūs nežinote kur.

Aspektų aprašymas: kaina 10 eurų.

Viso paketo kaina 49 eurai. Įsigijus paketą 20 minučių gyva konsultacija.

Aprašymą užsisakyti galite parašydami žinutę virginijossvetaine@gmail.com arba išsiųsdami žinutę čia: