Astrologija ir aromaterapija

Yra begalė įrankų, galinčių padėti žmogui. Padėti suprasti kodėl vyksta įvykiai vienaip ar kitaip, kodėl nesiseka, kodėl žmogus serga, kodėl jam nesiseka asmeniniame gyvenime, kodėl jis taip daug dirba, o uždirba mažai, kodėl vienam einasi per gyvenimą lengvai, o va jam viskas per kančias, sunkų darbą ir nelaimes.

Vieni iš tokių įrankių, kurie aiškina priežastis ir padeda žmogui iš visų nelaimių išlipti - tai astrologija ir aromaterapija. Jos pateikia resursus, kurie žmogui padeda išlipti iš nelaimių rato, pagerinti sveikatą, užkurti saulės energiją dideliems ir prasmingiems darbams. 

Visada noriu priminti, kad kiekvienam jūsų teks padirbėti su savimi. Stebuklingo recepto ar eterinio aliejaus nėra, jei žmogus nenori pakeisti pats esamas situacijas į gerą. 

Parenku eterinius aliejus, suderinus su jūsų gimimo žemėlapio duomenimis, išspręsti jūsų esamai problemai: liga, nelaimės ir pan. 

Taip pat, nesant nelaimėms tiesiog jums jūsų eterinių aliejų mišinys gerai savijautai palaikyti.

Konsultacija vyksta: pirminis pokalbis 0,5 valandos, kaina 25 eurai. Pokalbio data ir laikas suderinami savaitės bėgyje.

Resursinio eterinių aliejaus mišinio sudarymas pagal jūsų gimimo žemėlapio duomenis (be eterinių aliejų), rašytinė forma + konsultacija 0,5 valandos - 45 eurai 

Paslauga bus atlikta per 3-5 savaites po apmokėjimo.

Užsakyti paslaugą galite užpildydami žemiau esančią formą, atsiųsdami man žinutę arba tiesiogiai virginijossvetaine.eu@gmail.com

Jei užpildėte žemiau esančią formą, bet su Jumis nesusiekiau per artimiausias dienas, parašykite tiesiogiai el.adresu virginijossvetaine.eu@gmail.com.

Užsakyme nurodykite savo gimimo datą, laiką ir vietą. Ačiū Jums!