BŪSTAI

Būstai, tai žmogaus gyvenimo sferos ir aplinkybės, kurios veikia žmogaus gyvenimą. Būstas tai išorės aplinkybių visuma, kuri veikia žmogaus gyvenimą, žmogaus likimo sektorius, kuriame įsiūtos aplinkybės. Žmogaus gimimo žemėlapyje yra išskirtos 12 sferų, veiklos sričių, kuriose žmogus turi potencialą ir resursus, iš kur gauna energiją gyventi ir veikti.

Planetos, esančios būstuose, sustiprina to būsto energetiką, papildo gyvenimo sferas, suteikia daug informacijos apie žmogaus gyvenimą, veikimo sferas, talentus, karjeros galimybes, asmeninį gyvenimą, šeimą, giminę, santykius su kitais, energetikos stiprumą, pasąmonės stiprumą ir t.t.

Būstai atsako į klausimus: kas atsitiks, kas įvyks, kokias situacijas pasiūlys visata, kokios aplinkybės, geros ar blogos bus pateiktos arba pasirinksite patys. Kaip priimsite patys tas aplinkybes, priklausys jūsų gyvenimo kokybė, jūsų pasiekimų, jūsų išorinės gyvenimo aplinkybių. Ar jos jus mėtys ir vėtys, ar jūs pasiduosite srautui ir išnaudosite geriausius pateiktus momentus.

Viskas visada yra jūsų rankose.

Norėdami sužinoti, kaip dirba jūsų būstai, kokias aplinkybes jums siūlo pasaulis, kokiose srityse esate stipriausi, kokie jūsų talentai stipriausi, kaip priimti visatos siunčiamus signalus, suprasti juos, pasinaudoti jais, kaip padaryti, kad visos gyvenimo sferos būtų prasmingos, kaip padaryti, kad tai, apie ką svajojate išsipildytų, galite sužinoti užsisakę gimimo žemėlapį ir nustatę saulės padėtį ir stiprumą jame.

Būstų aprašymas: kaina 5 eurai.

Viso paketo kaina 49 eurai. Įsigijus paketą 20 minučių gyva konsultacija.

Aprašymą užsisakyti galite parašydami žinutę virginijossvetaine@gmail.com arba išsiųsdami žinutę čia: