JUPITERIS

Jupiteris susijęs su tikslo siekimu, su vertybėmis ir moraliniu supratimu. Tikslo siekimas visa širdimi. , išejimu iš įprastų ribų, kelrodis išorinis, kaip susiorientuoti situacijose, ir vidinis: planai, orientyras ir gebėjimas vertinti.

Jupiteris, tai pasaulėžiūra, plėtra, tęstinumas, pasirinkimas. Tai religija, filosofija, aukštasis mokslas, elitiškumas, bet  ne kaip institucija, o dvasios būsena. Aukštesnės vertybės. 

Puikiai dirbantis Jupteris žmogui yra kelrodė žvaigždė, tokiam žmogui visada yra žinoma ir suprantama kur link reikia judėti, padeda būti išmintingu, aukštos moralės, puiki orientacija erdvėje. 

Jupiteris dovanoja dosnumą, dovanoja harizmą, dosnumą, vystymąsi. Vystymąsi kaip kelią link tikslo, kuris išeina iš įprastų suvokimo ribų. Pakelia virš paprastumo. Pakelia virš buitiškumo. Apdovanoja dovanomis. 

 Kur randasi jūsų Jupiteris, kaip ją galima gauti dovanas iš visatos,  jei manote, kad jums nesiseka, jūs nerandate savo kelio gyvenime, trūksta sėkmės ir įkvėpimo galite sužinoti užsisakę gimimo žemėlapį ir nustatę Jupiterio padėtį ir stiprumą.

Jupiterio aprašymas: kaina 5 eurai.

Viso paketo kaina 49 eurai. Įsigijus paketą 20 minučių gyva konsultacija.

Aprašymą užsisakyti galite parašydami žinutę virginijossvetaine@gmail.com arba išsiųsdami žinutę čia: