Kodėl trūksta energijos?

Kodėl trūksta energijos?

Būna jums taip, kad ryte atsikeliate jau pavargę? Arba darbo pradžioje svajojate apie pietus, o po pietų jau svajojate apie vakarienę? Arba nieko nenoriu veikti, o jei ir užsidegu, tai greitai perdegu? Dėl to gali būti kaltas gyvenimo ritmas, prasta ekologinė situacija, bloga aplinka, prasta sveikatos sistema ir pan. Bet tai tik antraeilės aplinkybės. Ir jos nustoja maišytis po kojomis, kai atrandate savo neišsenkančius energijos šaltinius.

Energijos nebuvimas - tai kai yra gyvenama ne pagal vidinį "AŠ" ir dar plius kovojama su aplinkybėmis, kurias iššaukia tas nepažinimas ir nesuvokimas savojo Aš. Tai yra, aš nedarau, to ko noriu, kas yra mano pašaukime, nerandu to savo vidinio, su siela atkeliavusio impulso, net neieškau jo, o kai gaunu pagal savo nesuvokimus atitinkamas aplinkybes, tai dar ir pradedu su jomis kovoti. Vat tokia gaunasi neteisybė

Kai jūs išduodate save, pametate save, nejaučiate savyje gyvasties, nejaučiate gyvenime džiaugsmo ir laimės, tai tokiu atveju energija yra imama iš vidaus, iš savęs. Ir nepapildant šios energijos per reikalingus ir naudingus dalykus - atsargos kažkada išsenka. O iš išorės gaudomas dopingas - saldumynai, alkoholis ir pan. Arba prisišliejama prie didelio egregoriaus ir maitinamasi iš jo: darbas, mokymai, treningai, bažnyčia, sektos ir pan.

Gimimo žemėlapyje pas žmogų yra trys energijos šaltiniai - Saulė, Marsas, Plutonas. Marsą ir Plutoną palikime kitam kartui, nes tai gana sudėtingi procesai, kuriuos užkurti gali astrologas, o va apie saulę pakalbėsiu plačiau, nes kiekvienas jūsų gali padaryti pirmuosius žingsnius.

Taigi, Saulė jūsų gimimo metu buvo ženkluose:

Avinas: darote viską, kad būtumėte visur pirmesnis, stipresnis, labiau pastebimas, nuo sporto iki verslo. Kuriate ką nors nuo savo rankomis iki viešų pasirodymų. Darote savo dienos režimą tokį, kad reikia būtinai ką nors įveikti. Ieškote tvirtovės, kurią reikia užimti. Užsiimate veiklomis, kuriose reikia pradėti staigiai ir be didelio galvojimo. Paprasčiausiai namuose pasistatote treniruoklį ir dieną pradedate nuo jo. Kas dieną didiname krūvius.

Jautis: darote viską, kas daro jus stabilesniu, turtingesniu. Niekur neskubate, vengiate krizių ir rizikų. Viską atidžiai planuokite. Tinka viskas, kur galite kaupti ir kolekcionuoti. Jei kas nors jums bandys įteigti, kad reikia atsisakyti nuo visko, kas materialu, kad tai trukdo jums vystytis kaip asmenybei - vykite tokius patarėjus lauk. Materializmas, gyvenimo malonumai bet kokie jums pats tas. Sotus ir gražiai pateiktas maistas, gera kompanija, gražūs ir patogūs baldai, patogumas VIP klasės visada - siekite, kad visa tai būtų jūsų gyvenime.

Dvyniai: darote viską, kas daro jus protingesniu, kas gali užpildyti jūsų žingeidumą, atnaujinti pastoviai pažystamų ratą, kuo daugiau užmegzti kontaktų. Rinkitės veiklas, kur reikia spontaniškumo, darbas su daug užduočių, šokinėkite pastoviai tarp smulkių tikslų. daug vairuokite, važinėkitės dviračiais, riedučiais. Įjunkite į savo gyvenimą bėgiojimą. Ir nebijoti išbandyti naujas galimybes.

Vėžys: darote viską, kas didina komfortą, jaukumą, patogumą, gaunamą iš gyvenimo. Kuriate ir vystote šeimos santykius, ryšius. Kapstotės po istoriją, tiriate geneologinius medžius, susikuriate pomėgius, susijusius su maistu, statybomis, intejero kūrimu, sodininkyste, medicina ar psichologija. Pagelbėjant visada, jei kam reikia pagalbos, kai galite pagydyti, patarti, paguosti, pasirūpinti.

Liūtas: darote viską, kas padaro jus išskirtiniu, didesniu, puošnesniu. Apsupate save žaidimų, azarto, kūrybine atmosfera. Bendraukite su vaikais. Prisiimkite atsakomybę už svarbius projektus, po kurių galima gauti aplodismentus ir didžiuotis savimi. Visas nesėkmes paverskite savo unikalumu. Darykite tas veiklas, kur galite vadovauti.

Mergelė: darote visa tai, kas daro jus turtingesniais ir patikimesniais. O jus naudingesniais sau ir kitiems. Ieškokite galimybių padėti žmonėms, pajausti save nepakeičiamu, reikalingu. Darykite savo gyvenime pastovią tvarką, nuo buitinių dalykų iki planų su terminais skaičiais įvykdymo. Tinka užsiimti pomėgiais, kurie susiję su grožiu, dizainu, ypač jei tai yra smulkūs daiktai, pvz bižuterija.

Svarstyklės: darote visa, kas daro jus protingesniu, inteligentiškesniu. Svarstyklėms labai sunku išlįsti iš kolektyvo ir svetimų nuomonių. Tokiu būdu reiktų šlietis prie žmogaus, kuris yra atsiskyręs nuo visų, jam nerūpi publikos nuomonės ir kuris jau pasiuntęs visus kitus toli toli. Šlietis prie pasiekusiųju ir prie elito. Palikti nuošalyje visus verkiančius ir aimanuojančius.

Skorpionas: darote tai, kas daro jus vis labiau pavojingu ir turtingu. Darykite tai, kas padės kovoti su viskuo, kas atgyveno, kai galima valyti viską nuo negatyvo, melo, to, kas nereikalinga. Sakykite viską tiesiai šviesiai. Drąsiai durniui, kad jis durnas. Skorpionai, kaip plutono žmonės drąsiai kalba ir daro tai, ko kiti bijo. Kuo daugiau ekstremalumo jūsų gyvenime - tuo geriau. Užsiimti investicijomis, ezoterika, atskleidinėti paslaptis, kažką gelbėti.

Šaulys: darote viską, kas plečia jūsų sąmonę ir pasaulio suvokimą. Jūs turite vystytis tik dėl to, kad reikia vystytis, būti neformaliu ekspertu, didinti savo autoritetą. Daugiau mokytis ir pradėti mokyti kitus. Domėkitės kitomis kultūromis, keliaukite, kuo dažniau įveikinėkite kliūtis ir išeikite iš ribų, tiek mentalinių, tiek socialinių, tiek geografinių. Raskite vieną didelį tikslą, kuris uždegtų širdį.

Ožiaragis: Darote viską, kad gyvenimas būtų kuo stabilesnis ir tvarkingesnis. Kas didina jūsų statusą visuomenėje. Duoda galimybes valdyti ir kontroliuoti, tiek save, tiek aplinkinius. Susikurkite vieną užduotį, kurią sieksite įvykdyti per kantrybę ir triūsą. Neleisti jokiam nukreipiančiam kitur faktoriui jus sutrukdyti. Darbas aukščiau emocijų.

Vandenis: darote viską, kas jus prijungia prie globalių procesų. Tai gali būti politika, mokslas, fantastika, ateities technologijos, prognozavimas, ezoterika, filosofija. Visą planetą padaryti "Friend zone". Niekam nevadovaujate, esate ant vienos bangos su kitais. Užsiimti kolektyvine kūryba.

Žuvys: darote viską, kas jus priartina prie aukščiausių prasmių ir atplešia nuo žemės (muzika, foto, kinas, poezija, religija, tapyba, psichologija, mokslas). Kuo didesnis neapsisprendimo rūkas jūsų gyvenime, tuo geriau. Mokykitės pasikliauti intuicija, išeikite iš rutinos į paralelinius pasaulius, susiderinkite su gamtos išmintimi. Užsiimkite parama ir globa. Tarnaukite savo (ne svetimiems) idealams.

Kada pajusite, kad saulė pasijungė ir vidinis aš prabudo? Jūs pradedate gyventi autopilotu pagal principą "galvoju ką noriu, kalbu ką noriu, darau ką noriu". Išorinės nuostatos "reikia", "priklauso", "tai yra normalu", "taip daro visi" pasikeičia į "svarbu tik man".

Saulės uždegimo ir išsilaisvinimo kaina kartais gali būti kartais labai aukšta (atleidimai iš darbo, skyrybos), todėl daugelis lieka sėdėti niūrioje kasdienybėje ir bandyti tempti atgal tuos, kurie nori išsilaisvinti.