PIETINIS IR ŠIAURINIS KARMINIAI MAZGAI

Tai yra fiktyvūs taškai, neturintys energetikos, bet jie yra labai svarbūs žmogui, kuris nori suprasti, kokį bagažą, patirtį jis atsinešė ateidamas į šį įsikūnijimą ir praėjusiųjų.

Pietinis mazgas - sukaupta parėjusių įsikūnijimų patirtis.

Šiaurinis - šio įsikūnijimo prasmė, užduotis, reikalingi įgyti įgūdžiai. Kokiame būste randasi šiaurinis mazgas, tai nusako kur, kokioje sferoje, kokiame zodiako ženkle nusakoma, kaip tai turi vykti. Tai, ko reikia mokytis ir semtis patirties. 

Būstai, kuriuose randasi mazgai, vadinami karminiais, ten apribotas mūsų pasirinkimas, ten pasaulis siųs tas aplinkybes ir žmones, kurie bus reikalingi, kad būtų įvykdytos įsikūnijimo užduotys.

Kur randasi jūsų karminiai mazgai, galima suprasti kokią patirtį atsinešėte, gal jaučiate, kai kas nors gaunasi lengvai, o gal nesuprantate ir norite sužinoti kur būtent jūsų stiprioji patirtis, kai dalykai tarsi patys įvyksta. Kai kuriuos dalykus atlikti lengva ir atrodo, kad tai darėte visą laiką, nors pabandėte tik pirmą kartą. Ir kuo ypatings jūsų šiaurinis mazgas, ką turite atlikti šiame įsikūnijime, kokios užduotys jūsų laukia, galite sužinoti užsisakę gimimo žemėlapį ir nustatę pietinio ir šiaurinio padėtį ir stiprumą.

Karminių mazgų aprašymas: kaina 8 eurai. 

Viso paketo kaina 49 eurai. Įsigijus paketą 20 minučių gyva konsultacija.

Aprašymą užsisakyti galite parašydami žinutę virginijossvetaine@gmail.com arba išsiųsdami žinutę čia: