Gimtadienio soliaras

Soliaras - tai momentas, kai saulė grįžta į pradinį Jūsų gimimo momento tašką. Taip prasideda Jūsų asmeniniai saulės metai. 

Astrologiškai pirmosios 12 dienų po Jūsų gimtadienio yra ypatingai svarbios, nes jose yra visa informacija, kaip praeis Jūsų šių metų soliaras, kitaip tariant - koks bus Jūsų gimimo metų horoskopas.

Kas yra Soliaras?

Saulė keičia savo padėtį per zodiaką ir po metų grįžta į tą pačią vietą, kurioje ji buvo žmogaus gimtadienio metu. Šis momentas, vadinamas Soliaru, astrologiškai yra laikomas svarbiu momentu, nes jame yra tam tikra energija, kuri yra susijusi su konkrečiu žmogumi. 

Kiekvienas žmogaus gimtadienis atneša kažką naujo, o kiti metai po gimimo dienos niekada nebūna tokie, kokie buvo prieš tai. Ir Soliaras yra svarbus momentas, kuriant metines prognozes ar analizuojant tam tikrą laikotarpį (12 mėnesių nuo gimtadienio iki gimtadienio).

Kaip jis gali paveikti Jūsų gyvenimą?

Jei nežinote ko norite iš gyvenimo, esate pasimetime, pasaulis Jums neduos jokių įvykių arba tik skaudžius. 

Kitaip tariant, jei žmogus yra stipriame energetiniame resurse, soliaras Jums parodys kryptis, kuria linkme Jūs judėsite. 

Jei Jūs energetiškai silpnas ir nežinote, ko norite iš gyvenimo, ir viskas aplink tik blogai, soliaras Jūsų energetikos nepakels į aukštesnį lygmenį ir neduos naudos, kokios bebūtų palankios planetos.

Ko reikia, norint atlikti Soliaro analizę?

Labai svarbu suprasti, kad žmogus taip pat atsakingas už tuos ateinančius metus, kokie jie bus. Viskas priklauso nuo to, kokiame santykyje žmogus yra su pasauliu, o tai geriausiai atskleidžia 4 žingsnių strategija paremtas asmenybės vystymosi planas

Jį labai rekomenduoju pasidaryti prieš atliekant 12 mėnesių gimtadienio Soliaro analizę.

Metinei analizei atlikti būtina:

  • tikslus Jūsų gimimo laikas (neturi viršyti 10 minučių nuo Jūsų tikslaus gimimo laiko)
  • jeigu tikslaus laiko nežinote, būtina atlikti gimimo laiko rektifikaciją

Kitu atveju, gauta metinės prognozės informacija apibūdins tik bendrą metų energetiką ir ji gali būti visiškai nesuderinta su jūsų asmeniniais rodikliais. 

Deja, tai tampa dažniausia priežastimi to, kad "astrologai nepasako tiesos" ir "niekas neišsipildo", iš ko seka dideli nusivylimai astrologija ir astrologais.

Metinė gimtadienio Soliaro astrologinė analizė pateikiama rašytine forma.*

Kaina - 45 eurai.

Paketo, kuriame įeina Asmenybės vystymosi planas ir soliaras, kaina - 85 eurai.

*Paslauga atliekama per 3-5 savaites po apmokėjimo.

Jeigu norite aptarti rezultatus su astrologe, papildoma konsultacija-susitikimas online - 50 eurų/val.

Gimtadienio Soliaro astrologinės analizės užsakymas

Užsakyti paslaugą galite užpildydami šią formą, atsiųsdami man asmeninę žinutę virginija.kvedariene arba el. pašto adresu virginijossvetaine.eu@gmail.com

Užsakyme nurodykite savo gimimo datą, laiką ir vietą.
Ačiū Jums! 

Jei užpildėte aukščiau esančią formą, bet su Jumis nesusiekiau per artimiausias dienas, parašykite tiesiogiai el. pašto adresu virginijossvetaine.eu@gmail.com