Žvaigždžių kalendorius 2022

Žvaigždžių kalendorius 2022 kaina - 7 eurai. Pdf formatu, elektroninė versija

Užsakyti kalendorių galite po šiuo tekstu, užpildydami užsakymo formą. 

Žmogus nuo senų senovės miega matricoje ir astrologo užduotis juos žadinti. Iš tikrųjų kiekvienas gali būti laimingas, gali būti realizuotas, gali būti patenkintas savo gyvenimu, bet kol kas taip gyvena tik vienetai. Nes pinigai yra be limito, meilė yra beribė, pandemijų nėra, Kristaus karalystė yra viduje jūsų. Ir, kad būti laimingais, vystytis ir augti jums nieko daugiau nereikia, tik jūsų galvos ir jūsų širdies.

Aplink mus gyvas pasaulis, ten kosmose taip pat viskas yra gyva. Ir mes, žmonės su visu tuo santykiaujame. Bet žmonės prarado jautrumą jausti. Vietoj to, kad kontaktuoti su pasauliu, žmonės verkia, kad jiems kažko trūksta. Kosmosas žiūri iš viršaus nustebęs, nes jam atrodo, kad galimybės yra begalinės.

Bet žmonės arba miega, nejaučia ryšio su aplinka, su kosmosu arba gyvena autopilotu. Gyvena pagal giminės scenarijus, plius minus tik pasikeitę socialinius dalykus. Gyvena taip, kaip gyveno močiutė plius tai, kas dabar sociume madinga.

Aš labai trokštu, kad žmonės pradėtų jausti, įjungtų savo jautrumą, vystytų savo intuiciją ir pajaustų tas energijas, kurios ateina iš viršaus ir kokios jos yra ir kaip tai galima panaudoti savo labui. Dėl to ir gimė ši knyga. Čia jūs rasite pagrindines 2022 metų tendencijas.

Viskas priklauso nuo to, kokiame energetiniame resurse jūs esate. Jei jūs pasauliui šviečiate, jei jūs veikiate, dalyvaujate šiame gyvenime pilnai, jums nebaisūs jokie sudėtingesni periodai. 

Todėl visa informacija, kurią pateikiu šioje knygoje yra rekomendacinio pobūdžio, naudokitės ja, sekite gerus periodus ir pradėkite veikti, o kai nurodau sudėtingesnius periodus - mokinkitės su jais gyventi ir iš to augti ir tobulėti.

2022 metais turime keletą aktyvių planetų kombinacijų, kurios sukuria tam tikrą energiją ir įtakoja mūsų pasaulio įvykius, tuo pačiu įtakodamos ir mūsų veiksmus, gyvenimus ir likimus.

Iš 2021 metų 2022 metai paveldi vieną stipriausių aspektų, tai Saturno ir Urano kvadratūra, kuri sukūrė įvykius, kuriuos mes paskutiniu metu stebime. 

Kalendoriaus užsakymas

Užsisakykite, po to aš atsiųsiu Jums sąskaitą apmokėjimui. Gavus apmokėjimą jums tuojau pat bus išsiųsta knyga. Greičiau gauti knygą yra galimybė atsiuntus apmokėjimo įrodymą. Kalendoriaus kaina 7 eurai. 

Ačiū už užsakymą