Jūsų gimimo žemėlapis

Gimimo žemėlapis 

Mano misija - sudaryti sąlygas kiekvienam tapti astrologu. Pažinti save astrologijos pagalba. Išsiaiškinti savo stipriąsias puses ir silpnąsias. 

Siūlau Jums pažvelgti į savo gimimo žemėlapį ir pažinti tas energijas, kurios buvo Jums suteiktos Jūsų gimimo metu. Atskleisti talentus ir galimybes. 

Prie savo gimimo žemėlapio taip pat galite užsisakyti visų planetų padėtis jūsų gimimo žemėlapyje ir išsamius jų aprašymus. Planetų, pietinio ir šiaurinio mazgų analizes, lillith padėtį ir reikšmę Jūsų gimimo metu. 

Kiekviena planeta yra labai svarbi, negalima išskirti nė vienos svarbiausios, jos visos yra asmenybės dalis, įtakojančios žmogaus energetiką, charakterį, polinkius, elgesį situacijose, gyvenimo kokybę, sėkmę, laimę, finansinį saugumą, sugebėjimą bendrauti, antros pusės pasirinkimą, karjerą, sveikatą ir t.t.

Mėnulis avine bus kitoks nei mėnulis vėžyje, arba mėnulis 2 būste, jo paskirtis, komforto zona ir sugebėjimas adaptuotis bus visai kitoks, jei jis randasi 8 būste. 

SaulėMėnulisMerkurijusVeneraMarsasSaturnasJupiterisUranasNeptūnasPlutonaPietinis ir šiaurinis mazgaiLillithBūstaiAspektaiAscendentas

Žemėlapio kaina 7 eurai. 

Viso paketo kaina 49 eurai. Įsigijus paketą 20 minučių gyva konsultacija.

Žemėlapį užsisakyti galite parašydami žinutę virginijossvetaine@gmail.com arba išsiųsdami žinutę čia: