Prognozės 2021

Pasirinkite Jums tinkamą prognozę 2021 metams ir sužinokite kaip galite pagerinti, pakeisti savo gyvenimą, kokia kryptimi judėti pirmyn, kaip uždaryti savo nesėkmių ratą, susirasti gyvenimo prasmę ar tiesiog patirti džiaugsmą.

Kas mūsų laukia 2021 metais.

Šiais metais mes iš žemės stichijos perėjome į oro, todėl rekomendacija giliai įkvėpti oro ir stiprinti savo nervų sistemą. Metai nebus lengvi, nes šiuos metus, valdo "smagūs" aspektai saturno urano ir jupiterio urano. 

Griūva senas režimas - ateina naujas ir permainingas. Stabilumo labai trūks. Arba prisitaikote prie permainų ir žygiuojate į naujus laikais arba nekeičiate savo gyvenime nieko ir kankinatės.

Todėl turime būti ypač lankstūs, greitai prisitaikantys, labilūs. Mes pereiname į laikotarpį, kai turime daug laisvės, bet taip pat turime mokėti ta laisve naudotis atsakingai.

Ką veikti tokiame nepastoviame ir permainingame laike? Mokytis. Semtis žinių, atgaminti seniai pamirštas žinias. Juk Uranas aukšto intelekto planeta, žinių ir informacijos. Investicijos į žinias ir informaciją.

Į viešumą ateina intelektas, ryšiai, žinios, bendruomenės vertybės ir humanizmas, kūryba. Mechanizuotumas, griežtos taisyklės pamažu išeis, liks išplaukusios ribos, kur kiekvienas turi priimti sprendimus pats.

Ši informacija yra bendro pobūdžio, veikianti visą žemės informacinį lauką, kiekvieną žmogų ji gali veikti skirtingai. Mes visi gimėme su asmeniniais planetų aspektais, prognozės kiekvienam taip pat yra labai individualios.

Prognozės 12-kai mėnesių.  Avinas

Prognozės 12-kai mėnesių. Jautis

Prognozės 12-kai mėnesių. Dvyniai

Prognozės 12-kai mėnesių. Vėžys

Prognozės 12-kai mėnesių. Liūtas

Prognozės 12-kai mėnesių. Mergelė

Prognozės 12-kai mėnesių. Svarstyklės

Prognozės 12-kai mėnesių. Skorpionas

Prognozės 12-kai mėnesių. Šaulys

Prognozės 12-kai mėnesių. Ožiaragis

Prognozės 12-kai mėnesių. Vandenis

Prognozės 12-kai mėnesių. Žuvys