Aš - pats sau astrologas

Astrologijos ABC

Tam, kad galėtumėte dalyvauti webinaruose, seminaruose, trumpuose kursuose astrologijos tema, paruošiau Jums 6 dalių programą Astrologijos ABC, kad galėtumėte susipažinti su astrologijos pačiais pagrindais ir drąsiai dalyvauti užsiėmimuose. Jūs sužinosite kokios yra planetos, kaip jos žymimos, jų savybės ir funkcijos. 

Kokie yra zodiako ženklai, kokios jų charakteristikos, aspektai tarp planetų ir daug daug medžiagos, tam, kad jūs savo gimimo žemėlapiuose suprastumėte ką žiūrėti, kaip žiūrėti ir pamatyti tuos dalykus, kurie Jums rūpi labiausiai. 

Astrologijos pradžiamokslis, ABC. 1 dalis, kurią galite peržiūrėti čia nemokamai: https://youtu.be/cm_oKn1yXO4

Užsisakyti kitas 5 dalis ( 5 valandos teorijos, išdėstytos kiek įmanoma aiškiau ir suprantamiau ir su pavyzdžiais) galite užpildę registracijos formą žemiau. Visas rinkinys Jums tekainuos 20 eurų. Po registracijos išsiųsiu Jums sąskaitą apmokėjimui. 

Visi klausimai el.paštu virginijossvetaine.eu@gmail.com

Siūlau Jums tapti astrologais ir perskaityti savo gimimo žemėlapius (kosmogramas) patiems. 

Kiekvienam užsakiusiam savo gimimo žemėlapį siūlau taip pat įsigyti planetų, būstų  ir aspektų aprašymus ir tapus astrologu perskaityti savo gimimo informaciją, kokią energiją gavote gimimo metu, kokiais talentais esate apdovanotas, kuriame būste šviečia Jūsų saulė, kur esate pasitikintis savimi, kur yra jūsų komforto zona ir kokioje srityje esate šauniausias. Išsiaiškinsite kokia Jūsų svajonių moteris ar svajonių vyras,  kokio iš tikrųjų norite sutuoktinio. Kurioje žemėlapio dalyje pasislėpę Jūsų pinigai ir turtai.

Taip pat Šiaurinius ir pietinius mazgus, kurie parodo kokią karminę patirtį atsinešėte šiame įsikūnijime ir kokia užduotis laukia šiame įsikūnijime. Kodėl kai ateina 36-37 metų laikotarpis atrodo, kad pasaulis griūva ir viskas slysta Jums ių rankų, o žemė po kojomis pradeda svyruoti.
Ascendentas - tai yra Jūsų žemėlapio pradžia, kuris parodo koks esate šiam pasauliui, Jūsų asmeninės savybės, kurias mato kiti. Jūsų išvaizda ir aprangos stilius. 
Tapkite astrologais ir keiskite savo gyvenimus patys!

Saulė Saulė

Mėnulis Mėnulis

Merkurijus Merkurijus

Venera Venera

Marsas Marsas

Jupiteris Jupiteris

Saturnas Saturnas

Uranas Uranas

Neptūnas Neptūnas

Plutonas Plutonas

Šiaurinis ir pietinis mazgai Pietinis ir šiaurinis mazgai

Būstai Būstai

Lillith Lillith

Ascendentas Ascendentas

Aspektai. Aspektai

Kviečiu prisijungti į astrologijos gerbėjų grupę, kurioje skelbiamos mėnesio, savaitės prognozės, straipsniai, patarimai ir kitokios naujienos astrologijos tema.